Podtlakové přísavky na bradavky

Jsou Vaše prsa citlivá? Chcete tento pocit ještě umocnit, zvýraznit a prožít nezapomenutelný sex? Pak neváhejte a vyzkoušejte podtlakové přísavky na bradavky. Zážitek bude jedinečný. Vaše prsa budou přímo v euforii.

Chcete poznat pocit naprosto** citlivých bradavek? Chcete zažít pocit mrazení po zádech z absolutního vzrušení, které Vám poskytnou podtlakové přísavky na bradavky? Vyzkoušejte je. Jde o erotickou hračku, která potěší každou ženu, jejíž prsa jsou vzrušivá, kterou vzrušuje dotyk prsou, masáž prsou a další manipulace s prsy. Nebo se naopak domníváte, že Vaše prsa a bradavky nejsou citlivé tak, jak by měly? Že Vás partner při laskání prsou a bradavek nemůže vzrušit? Že by se měl spíše zaměřit na jinou oblast než na prsa? I Vy byste měla vyzkoušet přísavky na bradavky. Stačí, když si je nasadíte na bradavky, zmáčknete tlačítko a pak už nechejte všechno na nich. **Podtlak, který způsobují, se postará o maximální vzrušení. Dosud jste nic podobného nezkoušela a nevíte, co s Vámi přísavky udělají? Buďte klidná. Můžete si být jistá, že pokud bradavky správně napumpujete, docílíte zcela nové citlivé erotogenní zóny na Vašem těle.

Z čeho jsou podtlakové přísavky na bradavky vyrobeny?

Co se týká samotných** přísavek**, tyto jsou vyrobeny z velmi měkkého gelového materiálu. Tento materiál je skvělý proto, že perfektně a dokonale přilne na ženská ňadra a obepne bradavku tak silně, aby vznikl silný podtlak. Hadičky, které jsou součástí** přísavek na bradavky**, jsou vyrobené z gumy, kdežto vibrátorky, které přidávají vibrace k umocnění celého prožitku, jsou vyrobené z plastu. Materiál, ze kterého jsou přísavky vyrobeny, tedy gel, je velmi příjemný na dotek. Tyto podtlakové přísavky jsou navíc průhledné, což umožňuje slastný pohled na bradavky a na jejich správné pumpování.

Vlastnosti podtlakových přísavek na bradavky

Důležitou vlastností těchto** přísavek** je skutečnost, že jsou velmi pružné a ohebné. Díky svým vlastnostem se snadno přizpůsobí ženskému tělo a každému tvaru prsou. Z důvodu jejich dokonalého provedení a použití specifických materiálů je jejich flexibilita opravdu vysoká. Přísavky se tak dobře uchytí a drží pevně na svém místě bez pohnutí. Vzhledem k tomu, že jsou přísavky jemné a pružné, nehrozí žádné otlačeniny na kůži, ani žádná poranění. Nemusíte se tak bát, že by někdo poznal, že jste měla na prsou jakékoliv přísavky, nebo že by byla Vaše kůže na prsou a bradavkách používáním podtlakových přísavek jakkoliv poznamenaná.

Vibrace podtlakových přísavek na bradavky

Podtlakové přísavky na bradavky plní stoprocentně svůj účel i bez vibrací a tedy ani žádné vibrace nepotřebují. Způsobený podtlak, který působí na bradavky, dokáže až příliš vzrušit ženu a rozdráždit ji. Některé ženy, které mají prsa hodně citlivá, dokážou** podtlakové přísavky** přivést až k orgasmu. Jiným tato erotická pomůcka výrazně k vyvrcholení napomůže. Některé podtlakové přísavky jsou vybaveny ještě dvěma malými kroužky, do nichž je možné velmi jednoduše zastrčit vibrátorky. Tyto vibrace pak zajišťují absolutní vzrušení a z prsou se tak velmi rychle stane výbušná erotogenní zóna.

Jaká je velikost přísavek na bradavky

V naprosté většině případů se podtlakové přísavky na bradavky vyrábějí v** univerzální velikosti**. Vhodně zvolený materiál pak zajistí, aby přísavky seděly zcela každému tvaru prsou a bradavek. V některých erotických obchodech můžete sehnat podtlakové přísavky o jiných velikostech, ovšem naprosto flexibilní materiál umožňuje, že tyto přísavky sednou opravdu každé zájemkyni bez nutnosti sledovat a studovat rozměry a váhat, která velikost by pro ni byla ta nejlepší.

Kdo by měl přísavky na bradavky vyzkoušet?

Tato erotická hračka najde uplatnění u mnoha druhů dívek a žen. Zcela jistě by si je měly pořídit ty ženy, jejichž bradavky jsou hodně citlivé, protože podtlakové přísavky jim zaručeně udělají radost a poskytnout silnou dávku vzrušení. Rozhodně by si tuto pomůcku měly pořídit i ty dámy, jejichž bradavky tolik citlivé nejsou a ony jsou pak ochuzeny o příjemné prožitky, které citlivá prsa poskytují. Podtlakem totiž můžou svá prsa „vzkřísit“, a udělat z nich naprosto citlivou erotogenní zónu, o které dosud neměly ani potuchy. Podtlakové přísavky by také neměly ujít pozornosti těch, kteří si rádi se svým tělem hrají, rádi zkoušejí nové věci, nebrání se používání erotických pomůcek a podtlakové přísavky na bradavky ji dosud v nočním stolku chybí.

Jak podtlakové přísavky na bradavky fungují?

Princip, na kterém tato erotická hračka funguje, je naprosto jednoduchý. Pomocí balónku, který je součástí balení, se v přísavkách, které jsou přitisknuté na Vašich bradavkách, vytváří podtlak. Tento podtlak způsobuje** prokrvení bradavek**. Pokud máte zkušenosti s vakuovými pumpami pro pány nebo pro dámy, pak hned zjistíte, že podtlakové přísavky fungují naprosto stejně. Pouze je celá hračka podstatně menší velikosti. Abyste celý prožitek z použité erotické pomůcky umocnili, máte v balení k dispozici i dvě** vibrační patrony**, které jsou sice miniaturních rozměrů, zato jejich účinek je obrovský. Po jejich umístění na správné místo budou Vaše bradavky maximálně prokrvené a Vy možná zažijete něco, co jste zcela jistě nečekala. K tomu, aby došlo k vytvoření podtlaku, je nutné, aby byly obě přísavky přitisknuté na tělo, a zároveň se musí pumpovat hadičkou. U této hračky je rozhodně lepší, když je přítomna ještě jedna osoba, nejlépe partner, který může pumpovat a zároveň sledovat, jak se Vaše bradavky mění. Poté, co jsou přísavky správně umístěny na prsou, je už jen na Vás, jak budete** zvyšovat podtlak**. To vše pumpováním balonku nebo knoflíku. Bradavky se Vám zvětší, naplní krví a po nějakou dobu vydrží v takto napnutém stavu. Vaše bradavky budou najednou hodně citlivé.

Podtlakové přísavky na bradavky i pro pány?

Tyto přísavky můžou vyzkoušet i muži. Nejen ženy jsou citlivé v oblasti prsou a bradavek. I mužům dělá potěšení, když jim žena bradavky laská, když si s nimi hraje a když je ji věnována pozornost. Pokud si myslíte, že by podtlak mohl způsobit potěšení i Vašemu partnerovi, pak neváhejte a vyzkoušejte přísavky i na něm. Stačí mu bradavky trochu navlhčit, přisát a pumpovat.

Tipy pro použití podtlakových přísavek na bradavky

Chcete-li zajistit, aby bylo přisátí opravdu co nejúčinnější, natřete** vnitřní hrany přísavek** trochou lubrikačního gelu. Díky tomuto počinu bude zvýšen a zlepšen prožitek. Stejně tak trochou lubrikačního gelu natřete i Vaše bradavky, ať se více prokrví a uvolní. Výsledek tak bude větší a Vy budete sténat rozkoší.

Výhody podtlakových přísavek

Tato erotická pomůcka poskytuje dobrou regulaci podtlaku. Přes velmi malou velikost vibračních patron jsou zajištěny dostatečně silné vibrace. Celá tato erotická hračka je vyrobena z příjemného materiálu, který je příjemný na dotek, a nezpůsobuje vůbec žádné známky použití těchto přísavek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9609 (magazinerotika.cz#91)


Přidat komentář