Obrovské Dildo XXL

Je dildo vaší oblíbenou erotickou pomůckou? A dáváte přednost dildům spíše menším nebo větším? Dilda se vyrábějí v mnoha velikostech, od „kapesních“ verzí až po „obry“ dlouhé i několik desítek centimetrů.

Některé ženy mají raději malá dilda, jiné mnohem více vzrušují a přitahují obrovská maxi dilda.

Jak velká jsou dilda XXL?

Délka dild s označením dilda XXL může být 20, 30, někdy až přes 40 centimetrů. Průměr dild XXL však většinou nijak extrémně nepřesahuje klasické rozměry, neboť pak by bylo příliš obtížné dildo zavést. Proto mívají i dilda XXL průměr většinou do 6 centimetrů. Pokud uvidíte dildo nejen s výraznou délkou ale i průměrem, půjde spíše o žertovný nebo dekorační předmět, nikoliv o dildo reálně použitelné k dráždění pochvy.

Pro koho jsou vhodná dilda XXL?

Obrovské dildo není vhodné pro každou ženu. I když se vám může** obrovské dildo** na pohled líbit a vzrušovat vás, není vůbec jisté, jestli pro vás bude jeho použití zároveň i příjemné.** Maxi dildo** se hodí pro ženy, které upřednostňují silný tlak v pochvě a hluboký průnik. Své využití nachází** XXL dildo** také při BDSM praktikách.

Proč jsou dilda XXL tak dlouhá?

Podle sexuologů pro většinu žen platí, že do pochvy je možné proniknout dildem (penisem, vibrátorem,…) maximálně do hloubky 15 centimetrů, aniž by došlo k nepříjemným pocitům až bolesti či dokonce zranění. Přesto mívají dilda XXL délku výrazně větší, někdy i přes 30 nebo dokonce až 40 centimetrů. Proč jsou tedy dilda XXL tak dlouhá, když stejně není možné celou jejich délku využít? Důvodem je to, že pro některé ženy jsou výrazné rozměry maximálně vzrušující a přitažlivé, byť vědí, že stejně nevyužijí celou délku. Dalším důvodem je to, že čím je dildo větší a delší, tím je také těžší. Proto přebytečná** délka XXL dilda** slouží k jeho uchopení rukou a pohodlné manipulaci. Některá dilda mívají také přísavku, takže je možné umístit je na hladkou podlahu, na sklo či na kachličky.

K čemu se XXL dildo příliš nehodí?

Pro svou mohutnost se dildo XXL příliš nehodí pro jemné dráždění klitorisu. Pro jemné klitoriální dráždění okolí pochvy si raději pořiďte speciální dráždítko, které je obvykle i vibrační.

Z jakých materiálů se vyrábějí XXL dilda?

Mezi nejčastěji používané materiály pro výrobu XXL dild patří silikon, latex, gel či tvrdý plast. Dají se však pořídit také dilda XXL vyrobená ze skla, porcelánu či kovu.

Dilda XXL versus muži

Zvažujete že svého partnera požádáte, aby se vašich sexuálních hrátek mohlo „zúčastnit“ také vaše oblíbené XXL dildo? To byste si však měla velmi dobře rozmyslet. Muži totiž všeobecně nemají rádi ty erotické pomůcky, které slouží jako jejich náhrada. A pokud byste svému partnerovi ještě navíc ukázalaXXL dildo, mohl by to vnímat jako provokaci či výsměch vůči jeho penisu, který rozměrů XXL dilda nedosahuje. Pokud přesto chcete při sexu s partnerem XXL dildo použít, určitě si o této věci s partnerem nejdříve v klidu promluvte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9606 (magazinerotika.cz#1)


Přidat komentář