Nasazovací černý penis

Nasazovací černý penis je erotická pomůcka nejen pro muže, kteří např. nejsou spokojeni s velikostí svého penisu nebo mají problémy s erekcí, ale také pro ženy, lesbičky, které si chtějí užít sex se vším všudy.

Nasazovací černý penis

Nasazovací černý penis je dokonalou erotickou hračkou, která méně obdařeným mužům dodává sebevědomí, která zbavuje muže stresu z dočasného problému s erekcí, a která slouží pro lepší si užití sexu. Nasazovací černý penis používají i muži, kteří jsou obdařeni velmi dobře, ale zkrátka při erotických hrátkách rádi používají různé pomůcky, k nimž černý penis patří. Některé ženy vzrušuje sex s černochy, některé o něm zatím jen sní a vzrušuje je představa, že si to rozdávají právě s hodně vybaveným černochem. Proč se splnění takového přání alespoň trochu nepřiblížit? Připněte si nasazovací černý penis a uspokojte ženu právě touto hračkou.

Pořízení nasazovacího černého penisu

Nasazovací černý penis Vám umožní poskytnout ženě nepřekonatelnou rozkoš, na kterou bude dlouho vzpomínat. Když se zeptáte žen, která má zkušenosti s nasazovacím černým penisem, pouze výjimečně se setkáte s tou, která tuto erotickou pomůcku již vyzkoušela. Zasvěťte ji do sexu plného vzrušení, touhy a nekonečného orgasmu. Díky zvětšení Vašeho penisu připínacím penisem uspokojíte svou partnerku tak, jak to dosud nezažila.

Jak se nasazovací černý penis používá?

Není nic jednoduššího, než navštívit eshop s erotickými pomůckami a vybrat si nasazovací penis, který byste rádi při sexu použili. Vybírat můžete z různých velikostí, průměrů, tvarů, vzhledu, barev. Podívejte se do nabídky obchodu, objednejte si požadovaný kousek a poté už jen stačí jej připevnit pomocí nastavitelným pásků. Zbytek už záleží na Vaší fantazii. Nasazovací penis je plný** jemných žilek**, je vyroben z příjemného materiálu a především velikost černého penisu je zárukou skvělého sexu.

Nasazovací penis pro muže i pro ženy

Nasazovací penis není pomůckou pouze pro muže, kteří se chtějí pomocí takového penisu lépe obdařit, ale také pro ženy, pro slečny nebo dámy, které si chtějí užít trochu zábavy mezi sebou a chtějí vyzkoušet něco nového, než jsou dilda a vibrátory. Díky použití nasazovacího černého penisu můžou i ženy, partnerky poznat ten správný pocit z velkého a dráždivého penisu, který s každým ženským tělem dokáže dělat divy. Tohoto pocitu si jinak můžou užít pouze s mužem a to dobře vybaveným. Teď už se nemusí nijak okrádat o ten nepoznaný pocit jen proto, že je přitahují ženy. Pozvěte si tedy domů svou partnerku, milenku nebo kamarádku a užijte si společně tak, jak byste dosud neměli šanci bez muže.

Co umožňují nasazovací penisy?

S nasazovacím penisem se budete cítit jako býk. Nemusíte řešit erekci, nemusíte se bát, že Vás penis nebude poslouchat tak, jak si to přejete a jak to máte naplánované, nemusíte si obstarávat viagru a ani se nemusíte zabývat ne příliš lichotivou velikostí svého penisu. Nasazovací černý penis je tvrdý a díky tomu se jednoduše nasazuje. Tento umělý nasazovací penis si upevníte pružnými popruhy, do kterých lze zavěsit i varlata. Černý nasazovací penis je žilnatý a tvarovaný přesně tak, jak si přejete. Je z latexu a jeho používání je velmi příjemné. Dopřejte svému sexuálnímu protějšku konečně ten pravý sex s pořádným černým penisem. Pořídit si můžete i nasazovací penis dvojitý, který způsobuje rozkoš nejen partnerovi nebo partnerce. Takový připínací penis můžete použít při lesbických hrátkách pro uspokojení partnerky i sebe sama.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9607 (magazinerotika.cz#11)


Přidat komentář