Dvojité double dildo

Dvojité double dildo patří k výborným erotickým pomocníkům, kteří souběžně dráždí jak anální otvor, tak i vagínu, nebo jej používají pro erotické hrátky i lesbičky. Tato double dilda zaručují svým uživatelům neopakovatelný zážitek.

Dvojitá double dilda dokážou velmi kvalitně uspokojit každou uživatelku. Především ty, které mají rády jak anální, tak i vaginální sex. Tato double dilda dokážou současně dráždit anální otvor i vagínu. Jejich vzhled je různý. Vyrábí se s různými tvary zakončení, v různých velikostech, průměrech, délce, barvě i materiálu. Obvyklá délka dvojitého double dilda je cca 35 cm a vyrábí se z ohebného materiálu. Díky délce i materiálu tak můžete všemožně experimentovat, a dosáhnout tak orgasmu jak drážděním bodu G, tak i análu současně. Dvojitá double dilda jsou oblíbenou erotickou pomůckou lesbiček při jejich milostných hrátkách, ale používají je také homosexuální páry. Dvojité double dildo Vám dopřeje nádherné orgasmy. Navíc jsou většinou voděodolné, a Vy je tak můžete používat i ve vaně, v bazénu nebo v jiném mokrém prostředí.

Cílová skupina pro dvojité double dildo

Dvojité double dildo není určeno pouze jako erotická pomůcka pro heterosexuální a bisexuální páry, ale i pro páry homosexuální. Dvojité double dildo umožňuje kontakt mezi dvěma vagínami, mezi vagínou a análním otvorem, mezi análem a vagínou nebo mezi dvěma análními otvory. Samozřejmě je možné ho používat i pro běžnou stimulace, kdy jeden konec dilda drží užit uživatel v ruce a druhý si zavádí a dráždí jím anál nebo vagínu. Dvojité double dildo je tedy určeno pro každého, kdo má chuť je vyzkoušet, kdo miluje hrátky s erotickými pomůckami, kdo rád experimentuje a kdo nemá čas při sexu na nudu a stereotyp.

Jak dvojité double dildo vypadá?

Dvojitá double dilda vypadají jako klasická dilda s tím rozdílem, ze na obou koncích jsou vybavena různě širokými koncovkami. Většinou bývá jedna koncovka tenčí, která se spíše používá pro anální stimulaci, nebo může být použita pro nažhavení vagíny, než do ní zasunete koncovku tlustší. Díky** dvojitému double dildu** máte k dispozici dvě různé dilda a Vy si tak vždy vyberete to, na které máte zrovna náladu.

Z jakého materiálu jsou double dilda vyrobena?

Dvojitá double dilda jsou vyrobena z klasických materiálů, z nichž se vyrábí erotické pomůcky. Setkat se tak můžete s gelovým nebo silikonovým dildem, s latexovým nebo s plastovým double dildem. Volba vždy závisí na tom, kdo si dildo pořizuje. Každý uživatel má jiné požadavky, jiná očekávání a líbí se mu jiné věci. Tvarově přirozeně vypadají nejlépe gelová a silikonová dvojitá double dilda, jejichž povrchová úprava bývá nejvíce podobná lidské kůži. Silikonová dilda si obvykle pořizují ti, kteří se chtějí vyhnout jakýmkoliv hygienickým nebo alergickým potížím. Chirurgický silikon, z něhož jsou double dilda vyrobena, jsou po zdravotní stránce naprosto nezávadná a antialergenní, z čehož vyplývá, že je můžou používat všichni bez sebemenších obav.

Tvary dvojitých double dild

Dvojité double dildo patří k naprosto jednoduché erotické pomůcce. Většina dvojitých double dild je na svých koncích lehce rozšířena, aby přesně kopírovala tvar mužského penisu. Díky svému zakončení tak lépe dráždí vnitřní stěny vagíny nebo análního otvoru. Pokud si při výběru nejste jisti, a že je z čeho vybírat, volte raději jednodušší model než složitější. Vyhnete se tak případným problémům s používáním se zaváděním atd. Jednoduché tvary double dild jsou osvědčené a stále patří k nejčastěji pořizovaným.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9608 (magazinerotika.cz#23)


Přidat komentář