Čističe erotických pomůcek

O erotické pomůcky je potřeba se patřičně starat. Jinak se může stát, že nebudou plnit svou funkci spolehlivě, že dojde k jejich brzkému opotřebení nebo poškození. Anebo že v důsledku nedostatečné hygieny dojde k poškození Vašeho zdraví.

Hledáte způsob, jak co nejlépe očistit Váš vibrátor, dildo nebo jiné erotické pomůcky, které s oblibou používáte? V internetových prodejnách si můžete objednat nejrůznější speciální desinfekční hygienické čistící prostředky, které jsou určeny pro odstranění všech nečistot. Dále internetové prodejny nabízí i prostředky, které jsou určeny pro údržbu erotických pomůcek, aby tyto hračky sloužili co nejdéle v neporušeném stavu. Důkladné očistě by měly být podrobeny především všechny erotické hračky, které se zavádí. U těchto byste měli dbát zvýšené údržby a hygieny, důkladně je desinfikovat, abyste se mohli spolehnout na jejich skutečnou čistotu. Jedině tak si můžete bezstarostně užívat chvíle, které strávíte ve společnosti erotických pomůcek. Důležité je vybírat přípravky, které jsou určené pro tu kterou erotickou pomůcku.

Čističe erotických pomůcek

Čističe erotických pomůcek patří bezpodmínečně k erotickým pomůckám. Jdou spolu ruku v ruce. Ne nadarmo bývají v mnoha erotických sadách vedle erotických pomůcek přibaleny i různé desinfekční a jiné prostředky určené pro ošetření erotických pomůcek. Hygienu, co se sexu týče, rozhodně nepodceňujte, Vaši nerozvážnost by mohlo odnést i Vaše zdraví.

Co nabízí sexshopy

Erotické obchody nabízí celou řadu hygienických prostředků určených pro údržbu Vašich erotických hraček a pomůcek. Jedná se o antibakteriální prostředky, které je nutné používat po každém použití erotické hračky, a pokud možno, tak i před jejich použití. Čističů erotických pomůcek se vyrábí celá řada. Některé jsou vhodné pro všechny typy erotických pomůcek, některé jsou vyrobeny přímo s ohledem na materiál, z něhož je erotická pomůcka vyrobena.

Proč používat čističe erotických pomůcek?

Čističe erotických pomůcek patří velmi často mezi opomíjené erotické pomůcky. Přitom jsou tolik důležité. Každý, kdo si pořizuje jakoukoliv erotickou pomůcku, by si nikdy neměl zapomenout k ní pořídit i vhodný čistič. A v čem spočívá jejich důležitost? Tak např. vibrátory, které jsou vyrobené z gelu, nejsou hladké. Vyznačují se různými vroubky, v nichž se udržují různé nečistoty a bakterie. Tyto nečistoty se Vám nikdy nepodaří pouhým mýdlem stoprocentně umýt. Proto je nutné si spolu s vibrátorem pořídit i antibakteriální čistič, která Vám zajistí stoprocentní čistotu.

Bezpečnost prostředků pro hygienu a údržbu erotických pomůcek

Spolehnout se můžete na všechny prostředky, které byly vyrobeny pro hygienu a údržbu erotických pomůcek. Všechny čističe erotických pomůcek jsou naprosto bezpečné. Speciálně byly svými výrobci vyrobeny tak, aby nedráždily lidskou pokožku ani sliznice, a aby kvalitně očistily erotické pomůcky, na které jste je aplikovali. Mějte v paměti, že voda a mýdlo rozhodně nestačí. Jestliže pro čištění erotických pomůcek používáte mýdlo, právě to Vás může na rozdíl od speciálních čističů na erotické pomůcky dráždit a způsobovat nepříjemné pocity, u citlivějších jedinců může zapříčinit i infekci. Výrobci čističů erotických pomůcek na Vás myslí i tehdy, kdy si zrovna s erotickými hračkami nehrajete a mají zájem na tom, abyste si s erotickými pomůckami užívali pouze krásných a bezstarostných pocitů, ať už sáhnete po jakékoliv pomůcce. A toho můžou dosáhnout pouze prodejem** kvalitních čističů** pro Vaše malé pomocníky.

Jak se starat o erotické pomůcky?

Vibrátor má v dnešní době doma téměř každá žena. Jde o dobrou erotickou pomůcku, bez které si mnoho žen již sex nebo sebeuspokojování neumí představit. Vibrátor a další erotické hračky Však svým uživatelům přináší vedle radosti i starosti, kterým se však dá bezpečně vyhnout. Stačí, když se budou o erotické pomůcky patřičně starat. Mít doma vibrátor je naprosto běžnou záležitostí moderních domácností.** Erotické pomůcky** našly v nočních stolcích své stálé místo a to je velmi dobře. Díky nim totiž můžou dvojice poznávat zcela nové rozměry milování. Zakoupení erotické hračky s sebou nese i určitou povinnost a to, náležitě se o takovou pomůcku starat. Aby sloužila pokud možno co nejdéle a bezproblémově plnila své funkce, je důležité se o ni pečlivě starat? Jak na to? Především dbejte na její správné skladování a na čistotu.

Čistota je základ

Jestliže chcete používat erotické pomůcky, dbejte v prvé řadě na čistotu. I když na vibrátor nebo jinou erotickou pomůcku navléknete kondom, je vždy nutné po každém jejím použití ji důkladně očistit vhodnými čističi erotických pomůcek. Pórovitý povrch některých erotických pomůcek je přímo stvořený pro to, aby se v nich množily mikroorganismy, které se velmi snadno a rády dostávají do pochvy a způsobují následně zdravotní problémy. Rozhodně se nelze spokojit s tvrzením, že pro důkladnou a bezchybnou hygienu erotických pomůcek stačí voda a mýdlo. Vibrátory, dilda, vibrační kuličky a jiné pomůcky je nutné pravidelně dezinfikovat a čistit prostředky, které jsou přímo pro to určené. Jedině tak bude povrch pomůcek náležitě očištěn a zbaven všech nečistot, které jistě nikdo z Vás netouží mít ve svém klíně.

Materiály erotických pomůcek

Erotické hračky se vyrábějí z různých druhů materiálů. A každý materiál vyžaduje jiný přístup v údržbě a desinfekci, aby nedošlo k jeho poškození, a aby bylo dosaženo 100% čistoty. Každý materiál má své výhod, ale i nevýhody. Vyznačují se různými vlastnostmi, speciální péči i údržbou. Pokud budete vědět, u kterého materiálu použít jaký čistič, budete se moci radovat z bezstarostného používání erotických hraček.

Erotické hračky z umělé kůže

Umělou kůží se rozumí směs silikonu a PVC. Jde o velmi příjemný, měkký materiál, který se na dotek podobá lidské kůži. Erotické pomůcky z umělé kůže jsou vždy dražší. Umělá kůže je pórovitá. Proto je údržba těchto erotických hraček složitější. Aby se bakterie nedržely v této pomůcce, je potřeba je vyčistit speciálním čističem na erotické pomůcky, které v žádném případě nesmí obsahovat alkohol.

Skleněné erotické hračky

Skleněné hračky jsou hladké a kluzké. Snadno se zahřívají, nebo naopak ochlazují, proto patří sklo k oblíbenému materiálu pro erotické pomůcky. Skleněné hračky je možné čistit jakýkoliv způsobem. Použít můžete speciální čistič s alkoholem, ale i vodu s mýdlem.

Gelové erotické pomůcky

Gelové erotické pomůcky patří k měkkým, ohebným a přizpůsobivým. Jsou velmi příjemné na dotek a vypadají dosti realisticky nejen na pohled, ale i na dotek. Takové hračky jsou snadno tvarovatelné. Gel je opět pórovitý materiál, a jeho údržba je složitější než u pomůcek z jiných materiálů. Není možné je čistit čističi, které obsahují alkohol nebo jinými prostředky, které jsou složené z alkoholu. Vybírejte z nabídky čističů nabízených v prodejnách s erotickými pomůckami. Vždy se informujte na složení, aby nedošlo k poškození Vaší pomůcky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9610 (magazinerotika.cz#274)


Přidat komentář