Tantra masáže Ostrava

Máte rádi masáže? Existuje více typů masáží, nejčastěji se rozlišují masáže sportovní a relaxační. A už jste slyšeli o tantrické masáži? Tantra masáž je stará indická rituální masáž, která přináší vzrušení i duchovní prožitek.

Už jste slyšeli slovo Tantra? Možná ano, ale víte přesně, co je to Tantra? Mezi lidmi panuje všeobecné přesvědčení, že Tantra je synonymum pro nevázané sexuální orgie. Tak to ovšem ani náhodou není. Pojďme se nyní o této** staré indické nauce** něco přiučit.

Co je to Tantra?

V Indii existuje mnoho starobylých učení, jejichž počátky se řadí do doby před více než dvěma tisíci lety. I přesto jsou však tyto nauky v Indii stále živé a patří mezi největší bohatství této z našeho pohledu nesmírně exotické země. Mezi** tradiční indické nauky**, zvané Védy, patří také Tantra. Zjednodušeně by se dalo říci, že všechny tradiční indické nauky vznikly proto, aby pomáhaly člověku udržovat své tělo v dokonalém zdraví, a to jak po stránce fyzické, tak i duševní. Cílem těchto nauk je však také duchovní růst člověka. Nejinak je tomu také v případě Tantry. Každá z tradičních indických nauk má svůj způsob, jak udržovat zdraví a rozvíjet svůj duchovní potenciál. Není to však tak, že kdo se řídí jednou z indických tradičních nauk, už se nemůže zajímat o jinou. Právě naopak, všechny tradiční indické „Védy“ spolu dohromady tvoří ucelený systém a nic nebrání tomu snažit se je poznat a praktikovat všechny. Například známá indická Ájurvéda člověku radí, co a kdy jíst, jakým způsobem potravu upravovat a takto pracovat se energií potravin. Tantra se zase zaměřuje na sexuální energii v člověku a práci s ní. Cílem Tantry je pracovat s pudovou sexuální energií a postupně ji přeměňovat na energii vitální (životní) a poté na energii duchovní.

Tantra masáž

Pokud byste chtěli provádět tantrickou masáž svému partnerovi, pak vězte, že to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Je potřeba mít určité znalosti na téma Tantry a především dostatek zkušeností a také cit pro tento typ masáže, ve kterém nejde jen o uvolnění svalů, ale také o práci s jemnohmotnou energií. Pokud chcete vyzkoušet tantrickou masáž, určitě dejte přednost osvědčenému masážnímu Tantra salónu. Tantra masáže jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro páry.

Jaký je smysl tantrické masáže?

Pokud si říkáte proč vyzkoušet tantrickou masáž, možná hledáte důvod v tom, že zažijete příjemnou, vzrušující a smyslnou rozkoš až erotického charakteru. Ovšem správná tantrická masáž je něco mnohem více, než jen erotické prožitky. Rituální masáž je v Tantře způsobem, jak pracovat se svou sexuální energií. Sexuální energie není podle Tantry vůbec nic špatného nebo něco, za co by bylo potřeba se stydět, či ji nějak potlačovat. Sexuální energie je podle Tantry posvátná a je také nejsilnější ze všech lidských energií. Tantra proto učí, že je velmi užitečné snažit se svou sexuální energií pracovat a použít ji pro svůj duchovní rozvoj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9599 (magazinerotika.cz#14)


Diskuze a zkušenosti

PetrF | 12.05.2014 10:45
Re: Tantra masáže Ostrava Prosím o kontakt.Tel.ev.mail. Děkuji. P.

Citadela | 11.10.2014 17:07
Re: Tantra masáže Ostrava Dobry den, mela bych zajem o zminovane tantra masaze v Ostrave, ale nepovedlo se mi najit zadny kontakt. Dekuji


Přidat komentář