Pomůcky pro tantra masáž

Tantra masáže patří mezi nejúčinnější erotické masáže. Dokáží odplavit stres a přinést uvolnění, vzrušení, zakončené masáží erotogenních zón a orgasmem. Víte však, že tuto masáž si můžete dopřát i doma?

Tantra masáže

Tantrické masáže dokáží odplavit nejen stres. Odvedou vás otevřenými dveřmi přímo do říše smyslnosti, doteků, masáží, i neskutečné něhy, která vás pomalounku ponese na křídlech lásky a štěstí, a z rukou partnera vám dá dárek zakončení nádherným prožitkem orgasmu. Ano,** tantra masáže** vás přivedou až tam. A můžete je poskytnout svému partnerovi doma, přímo ve vaší ložnici nebo na místě, které je vám oběma příjemné. Postačí zakoupit si k tomu potřebné pomůcky v podobě** peříček, masážních rukavic a vonných olejů**.

Shunga oleje

Patří zřejmě mezi nejkvalitnější masážní erotické oleje vůbec. Jejich zásluhou je masáž úžasnou erotickou předehrou, kterou nemůže nic, ale opravdu nic nahradit. Masážní oleje Shunga dokáží zpříjemnit erotické zážitky každé generaci. Začátečníci jejich zásluhou získávají nezapomenutelné zkušenosti, zkušení obohacení a zintenzivnění sexu, a ti nejzkušenější zásluhou olejů Shunga na erotické zážitky nedají dopustit.** Oleje Shunga** krásně voní, dobře se roztírají a výborně kloužou. Jsou nabízeny ve velkém 250 ml velkém balení, které vydrží 10 až 15 masáží celého těla. Olej je hustý a trvanlivý. I po otevření vydrží velmi dlouho beze změny. A ještě jedno plus. Tyto oleje je možné použít jako** velmi kvalitní lubrikační gel**. Výhodou olejů Shunga je i to, že na ně nevznikají žádné alergie. Jsou totiž čistě přírodní.

Výběr olejů Shunga

  • Euphoria, v překladu euforie má nádhernou květinovou vůni, která je příjemná a právě pro svou vůni patří k nejžádanějším.
  • Sensation, znamená vzrušení, vnímání a nádherně voní po levanduli.
  • Stimulation, česky podnět, stimulace a příjemná ovocná vůně broskví.
  • Excitation, tedy vzrušení, dráždění a pomerančová osvěžující vůně.
  • Libido, neboli pohlavní touha, kterou přináší vůně exotického ovoce a která patří mezi velmi žádané.
  • Desire, to je touha smírně nasládlou typickou vanilkovou vůní.
  • Passion, vášeň s vůní jablka vás dostane do krásného rozpoložení.
  • Aphrodisia, to je sexuální touha a nádherná vůně rozkvetlých růží.
  • Romance, to je romantika s šampaňským a jahodami.

Peříčka jako pomůcka pro masáž

Nejčastěji se k jejich výrobě používá pštrosí peří. To proto, že toto peří je jemné, příjemné a dokáže skvěle stimulovat. V** tantrické masáži se pštrosím peřím hladí, šimrá, jemně stimuluje až k dokonalému uvolnění. **Peří můžete koupit jako jedno velké pero, nebo zpracované v luxusní vějíř, který tantrickou masáž ozvláštní a masírovaného skvěle uvolní. Samotné peří je různě velké, a v mnoha barvách.

Sady pomůcek pro tantrické masáže

Tantrická masáž má svá pravidla. Zásluhou toho dosáhne masírovaný maximálního uvolnění. Pro dokonalou masáž můžete zakoupit sadu masážních pomůcek. Ta obsahuje masážní peří, rukavice a olej, podle vašeho výběru. Celá sada může být i ve vámi zvoleném zbarvení a vůni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9602 (magazinerotika.cz#144)


Přidat komentář