Masáž penisu

Masáží penisu můžete velmi mile překvapit svého partenra. Je vhodná jako milostná předehra, ale také tehdy, když máte zrovna Vy své dny. Naučte se její techniky a dopřejte svému milému patřičný relax.

Masáž penisu

Stejně jako orální sex nemusí probíhat pouze tak, že žena vezme penis do úst a hlavou pohybuje nahoru a dolů, tak se nenabízí pouze jediný možný úchop penisu rukou. S penisem si můžete pohrát, namasírovat ho a jinak se ho příjemně dotýkat. To vše dokáže výrazně zintenzivnit a prodloužit ejakulaci. O** masáži penisu** sní každý muž. Penis je jeho nejvíce erotogenní zónou z celého jeho těla a proto představa, že se bude jeho vyvolená věnovat pouze penisu, jej dokáže řádně vzrušit. Naplánujte si masáž penisu na večer, kdy víte, že nebudete nikým a ničím rušeni. Připravte atmosféru, zapalte svíčky a pusťte příjemnou a pomalou hudbu, o které víte, že ji má Váš partner rád. Překvapte ho masáží penisu ve chvíli, kdy nemusí dělat žádnou protislužbu. Např. v okamžiku, kdy pohodlně leží na pohovce, užívá si volna a v televizi zrovna není žádný program, který by ho zaujal. Poskytnout masáž penisu mu můžete i v době, kdy máte zrovna** své dny**. Řekněte mu, ať leží a ani nehne, a ať si užívá tohoto okamžiku. Pak už jen dělejte to, co se Vám líbí.

Jak začít s masáží penisu

U masáže penisu můžete postupovat různě. Není nutné hned penis uchopit do rukou a začít s běžnými pohyby, které mají muže přivést k orgasmu. Zapojte do masáže penisu i další části svého těla kromě rukou. Začněte např. tak, že si lehnete na svého partnera, obličejem k jeho obličeji ve stejné úrovni. Poté pomalu sjíždějte dolů po jeho těle, přičemž Vaše břicho a následně hrudník a ňadra budou pomalu, ale silně, klouzat po jeho penisu. Poté, co svým tělem přejedete po penisu, přenechejte práci svým rukám. Nezapomínejte používat lubrikační gel nebo masážní olejíček. Bez něj by totiž masáž nestála na nic. Pusťte se do promazávání partnerova penisu. Nechejte si kluzký penis protékat mezi prsty, poté se svýma rukama přesuňte do míst vnitřní části stehen a postupujte nahoru směrem k jeho břichu. S oblastí třísel je trochu pomazlete. Nespěchejte. Jemně a pomalu přejíždějte oběma rukama po jeho penisu, nezapomeňte na varlata a nevynechávejte ani místečko, které se nachází mezi varlaty a zadkem. V těchto místech můžete i jemně zatlačit. Právě v těchto místech se nachází oblast prostaty, která je považována za mužský G-bod. Poté se opět pomalu přesuňte zpátky k jeho penisu. Muže velmi vzrušuje, pokud se jejich penis dostane mezi partnerčina ňadra. Sklouzněte tedy svými ňadry k penisu, ňadra stlačte k sobě, čímž stisknete penis, a buď můžete střídavě pohupovat prsy, nebo s nimi jezdit po těle penisu jedním směrem.

Jak postupovat při masáži penisu

Při masáži penisu musíte postupovat obzvláště opatrně a jemně. Nutné je vnímat, co se partnerovi líbí. Netlačte příliš, ani nepoužívejte moc síly. Pokud zjistíte, že je Vaše masáž partnerovi hodně příjemná, můžete postupně přidávat na rychlosti. Řiďte se reakcemi partnera. Pokud chcete, aby muž dosáhl vyvrcholení, snadno toho docílíte použitím klasických pohybů nahoru a dolů. Při masáži penisu můžete samozřejmě zapojit i ústa.

Co je základem masáže penisu

Masáž penisu neomezujte pouze na určité pohyby, ale důležitou roli při ní hraje také střídání tlaku, stisku, rychlosti, obměny směru dráždění a také volba partií, kterým se právě věnujete. Masáž penisu neznamená, že se musíte věnovat pouze a jen penisu. Vaší pozornosti by neměla ujít ani třísla, anální otvor, bříško. Při masáži penisu se nebojte experimentovat. Muž Vám dá najevo, co se mu líbí a mnozí z nich si jistě rádi řeknou o to, co se jim líbilo úplně nejvíc.

Drážděte žalud

Nejvíce citlivá je oblast žaludu. To je místo, když stáhnete předkožku. Velmi jemnými dotyky a pohyby drážděte otvor, a jedním prstem můžete provádět krouživé pohyby, kterými se postupně dostanete až k uzdičce. Uzdička spojuje žalud se zbytkem těla penisu. Postupně přidávejte na tlaku.

S masáží penisu začněte pomalu

U masáže penisu je velmi důležitá samotná rychlost a intenzita masáže. Postupujte pomalu a netlačte. Nejdříve se s oblastí penisu seznamte. Záhyby kůže v rozkroku jsou skrytou erotogenní zónou. Po záhybech v rozkroku můžete přejíždět jak prsty, tak i jazykem. Hráz neboli místo, které se nachází mezi varlaty a zadečkem je obzvláště citlivá. Zde můžete začít na rozehřátí partnera. Při masáži hráze můžete měnit tlak a zaměřte se na krouživé pohyby.

Masáž varlat

Mimo penisu uchopte do ruky také jeho varlata. Pomalu a velmi jemně je převalujte mezi palcem a ostatními prsty. Tato praktika je vhodná jako doplněk orálního sexu. Využít můžete i svých nehtů a varlata jimi lehce škrábat.

Masážní techniky pro jeho penis

Při masáži penisu se můžete řídit našimi radami, jak mu celou záležitost co nejvíce zpříjemnit. Spojte palec a ukazováček kolem kořene jeho penisu. Stáhněte předkožku a ostatními prsty včetně dlaně se pokuste sevřít varlata. Sevření musí být jemné. Kůžička tak zůstane napjatá a Vám už nic nebrání v zahájení masáže penisu. Při masáži penisu nemusíte používat pouze své ruce. Zapojte do masáže i další části svého těla, např. břicho, hrudník nebo stehno. Buďte však vždy jemné a něžné. Při masáží můžete použít i techniku, která se nazývá Hra na piano. Ta se provádí tak, že položíte rozevřenou dlaň na špičku žaludu a spustíte prsty kolem penisu. Ruka tak na první pohled připomíná jakoby otevřený padák. Při masáži penisu a tahu nahoru a dolů pak budou Vaše prsty dráždit boky pohlavního údu. Další technikou, která se při masáži penisu nabízí, je technika zvaná Ping pong. Ta se provádí tak, že si vložíte partnerův penis mezi napnuté dlaně a jemně a rytmicky si ho budete přehrávat z dlaně do dlaně. Je to pro muže velmi příjemné a zároveň tím výrazně podpoříte i prokrvení penisu, což je velmi důležité pro kvalitní pohlavní styk.

Co je pro masáž penisu důležité

Stejně jako samotná technika masáže, je velmi důležitý i Váš postoj k celé masáži. Velmi důležité je, jak se při** provádění erotické masáže penisu** tváříte a jak se chováte navenek. Nejde o to jen mechanicky pohybovat rukama nahoru a dolů a třít penis mezi prsy, zatímco přemýšlíte nad tím, co budete zítra vařit. Ze všeho nejdůležitější pro Vás musí být v ten daný okamžik pouze Váš partner. On musí mít pocit, že je zde králem a že Vás on včetně jeho ztopořeného penisu vzrušuje. Je dobré ho při masáží slovně povzbuzovat a dávat mu najevo, jak se Vám hra s jeho penisem líbí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9604 (magazinerotika.cz#307)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 21.10.2013 17:53
Re: Masáž penisu Zkoušeli jste masáž penisu octem? Přítelkyně jednou přelila ocet do malé nádobky a začala mi octem masírovat penis a okolí. Nic jsem dopředu nevědě a bylo to fajn. Pak jsme to dělali celkem často jenom šukat nešlo nebo až mi ho umyla.

michal33 | 11.01.2016 21:23
Stalo se mě něco podobného. Přítelkyně mě vyholila penis a pak ho začala mazat octem. Stáhla mi předkožku a to už jsem nevydržel a vystříkl. Bylo to ohromě vzrušující a ještě nebyly pupínky. Bylo to s octem bezva a tak jsme mazali penis i pipinku pravidelně. ště


Přidat komentář