Erotické hrátky s voskem

Láká Vás horký vosk na kůži? Dokážete si představit erotické hrátky se zapojením vosku? Chcete být lehce páleni na kůži horkým voskem? Pak na nic nečekejte a vyzkoušejte erotické hrátky s voskem.

Vosk na kůži

Pálení, štípání, lehká forma mučení, horké doteky, něžnosti nebo masáž. To vše můžete pociťovat a zažívat při použití horkého vosku při milování. Máte rádi zvláštní formy milování? Ale nevyhledáváte žádné tvrdé praktiky, nic perverzního? Spíše Vás láká romantika, něžnosti, experimentování a lákavá dobrodružství? Vosk na kůži může být tím pravým pro Vás. Jistě jste již někdy v minulosti vyzkoušeli, jaké to je mít na kůži rozpálený vosk. Možná na Vás trochu vosku káplo při uhasínání svíčky, při přemísťování hořící svíčky na jiné místo apod. Jistě jste také zjistili, že v první vteřině horký vosk na kůži** pálí a štipká**, ale v okamžiku je již studený a rychle tuhne. To vše si můžete zopakovat při erotických hrátkách, při nichž bude dominovat vosk. Od pradávna byl plamen svíčky spojován s mileneckým aktem. S postelovými hrátkami ale může být spojován nejen plamen, ale také rozpálený vosk.

Jak si s voskem hrát?

Hrátek s voskem může být spousta. Záleží na každém, co si vybere, jak s voskem naloží a jak si s ním v posteli užije. Hrátky s voskem jsou samozřejmě určeny pro milenecký pár. Fantazii se při tom meze nekladou. Jestliže rádi zkoušíte nové věci, nevadí Vám horko na kůži, jestli rádi experimentujete a přicházíte na nové věci, pak Vám musíme tuto praktiku doporučit všemi deseti. Ze všeho nejdříve si musíte sami v sobě ujasnit, co od hrátek s** rozpáleným voskem** očekáváte. Sami nejlépe víte, zda dáváte přednost bolesti nebo něžnostem. Podle toho poté budete s voskem zacházet. Také si musíte rozhodnout, zda budete chtít voskem svého partnera „mučit“, nebo laskat. Stejně tak hraje roli i to, jestli budete vosk používat pro milostnou předehru, nebo jej zapojíte již do rozjeté erotické scény, či jej použijete pro milostnou dohru. Poté už jen stačí vybrat tu správnou svíčku.

Druhy svíček pro erotické hry

Pro** erotické hry** se vyrábí a používají svíčky určené přímo pro tyto hry. Existuje opravdu mnoho druhů, které jsou určené právě pro postelové hrátky. Vzhledem k tomu, že jejich cena je téměř shodná s běžnými svíčkami, měli byste vždy dát přednost těm speciálně určeným do postele, abyste si nezpůsobili zranění nebo jiné škody na životě, zdraví nebo majetku. Teplota tavu masážních svíček pro erotické hrátky je nízká, proto nemůže dojít k popálení nebo ke spálení kůže. Některé svíčky, respektive jejich vosk, jsou rozpustitelné i vlastní tělesnou teplotou. A v dnešní moderní době můžete dokonce v sexshopu pořídit i masážní svíčky, které se tím, že se rozpustí, stanou i masážním olejíčkem, který dokáže velmi jemně prohřát celé Vaše tělo. Naopak můžete koupit svíčky, které vybízejí k sado-masochistickým hrátkám. U těchto svíček je teplota rozehřátého vosku velmi vysoká. Pokud dojde ke kontaktu vosku s kůží, vzniknou na kůži malé puchýřky.

Obyčejné domácí svíčky do postele?

Ani klasické čajové svíčky rozhodně nejsou k zahození a i s těmito si užijete spoustu romantické zábavy. Je potřeba vybrat ty správné a pak už jen stačí popustit uzdu své fantazie. Lepší je zvolit masážní svíčky přímo určené pro tyto hrátky, ale pokud Vás touha experimentovat se svíčkami přemohla právě teď, a Vy patříte k těm, kteří běžně doma erotické svíčky nemají, vyzkoušejte i klasické čajové. Zapalte tuto svíčku. Pokud máte k dispozici** aromatizovanou svíčku**, pak Vám vedle vosku určeného na tělo, provoní svíčka zároveň i celou místnost, kde se romantické postelové hrátky odehrávají. Vezměte svíčku a pomalu začněte pokapávat partnerovo tělo horkým voskem. Každá kapka, která na jeho tělo dopadne, jej bude jemně štípat, ale v okamžiku bude chladnout. Z vosku se postupně začne tvořit na kůži tuhá krusta, která bude táhnout kůži partnera. Pokud voskem pokapete partnerovi bradavky, budou mu díky tomu jemně brnět a půjde o velmi vzrušující pocit.

Pravidla her s voskem

Vosk může posloužit lépe než jakákoliv erotická hračka. Rozpálený vosk je vzrušující, dráždivý a oživí naprosto každý sex. Voskem můžete svého partnera jak trestat, tak i odměňovat. Můžete ho používat místo bičíku, nebo místo jiných erotických hraček. Poté, co vosk na kůži zatuhne, můžete se pustit do jeho pomalého slupování, což bude další erotickou hrou, která Vašeho partnera rozpálí, i když teď ne v tom pravém slova smyslu. Před použitím vosku se s partnerem domluvte. Erotická překvapení v posteli jsou sice častokrát příjemná, tajemná a vzrušující, ale v případě rozpáleného vosku je potřeba si s partnerem jistá pravidla ujasnit. Zejména si dopředu vyjasněte, co vše hodláte s voskem zkoušek, kam až chcete zajít, jakou svíčku k milostným hrátkám použijete a co vše se bude s voskem dít. Nastavte si mantinely a především se dohodněte, že v případě, že se to jednomu z Vás přestane líbit, že mu nebude horký vosk na těle příjemný, ihned s těmito hrátkami přestanete. Potom se nemůže stát nic špatného a můžete si naplno užívat Vaše** milování s voskem**.

Proč použít vosk v posteli?

Vyzkoušejte něco nového. Rozpalte svou drahou polovičku** horkým voskem**. Vyzkoušejte v posteli vzrušení z možného nebezpečí. Slyšeli jste o vosku v posteli z vyprávění kamarádů? Nemusíte jim závidět a představovat si, jak by bylo vzrušující něco takového vyzkoušet. Tato zábava Vás nebude nic stát a zažijete něco výjimečného, co Vás jistě mile překvapí. Svíčku nemusíte používat pouze pro její** rozpálený vosk**, který bude na Vašem těle příjemně štiplavě pálit, ale může Vám provoněn celý pokoj, intimně ozářit místnost a dodat Vašemu milování příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru. Voskem můžete pomalovat celé tělo partnera. Tato praktika patří mezi základní sado-masochistické aktivity, ale v případě mírného použití vosku se může jednat o velmi jemnou a něžnou předehru.

První pokusy se svíčkou

Pokud s voskem dosud nemáte zkušenosti, začínejte pomalu a opatrně. Zapalte jakoukoliv svíčku, nejlépe přímo masážní, nebo čajovou, a nechejte ji několik minut hořet. Poté ji sfoukněte a ponořte do vosku, který je již trochu změklý, prst. Poté prstem postupně seznamujte partnerovu pokožku s novými pocity. Prstem mu přejíždějte po těle, dotýkejte se i jeho citlivých partií, bradavek, krku. Poté můžete přejít ke střední intenzitě hrátek s voskem. K tomu raději použijte již svíčky určené přímo k milostným hrátkám, které hoří o nižší teplota. Můžete z nich pomalu lít vosk na tělo partnera, aniž by došlo ke spálení kůže. Pokapání jeho těla mu nebude působit bolest, pouze se bude jednat o mírné štipkání. Vysoké intenzity docílíte použitím běžných svíček. Stačí, když jejich voskem pokapete partnerovo tělo. Bude mu běhat mráz po zádech. Vosk můžete lít z různých výšek a sledovat jeho reakce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9601 (magazinerotika.cz#97)


Přidat komentář