Erotická masáž pro ženy

Poskytněte své přítelkyni, manželce či milence erotickou masáž, na kterou nezapomene. Zde Vám nabízíme několik tipů, které můžou posloužit jako mimořádná erotická předehra. Co jí takhle zpříjemnit Valentýnský večer?

Erotická masáž pro ženy

Erotická masáž může mužům posloužit k mnoha účelům. Může být jednou z metod svádění, kdy pokud bude muž šikovný, zřejmě se mu podaří ženu svést a docílit svého, ale může se jednat také o erotickou předehru, kterou muž svoji partnerku zaručeně dostane a ona ji po něm bude vyžadovat i v budoucnu. Erotická masáž může posloužit i jako pouhé zpříjemnění večera, po kterém nemusí dojít k pohlavnímu styku, ale jejím cílem je uvolnění partnerky, odreagování se a relax.** Erotická masáž** dokáže probudit k životu erotogenní zóny Vaší partnerky a posílí intimitu mezi Vámi dvěma. Díky erotické masáži lépe poznáte její tělo, a zjistíte, co se jí líbí a jakým dotykům dává přednost.

Techniky erotické masáže

Je několik technik erotické masáže, které dokážou poskytnout ženě přesně to, co od erotické masáže očekává. Tyto techniky je dobré v průběhu jedné erotické masáže střídat, jednu nahrazovat druhou a zjišťovat, která má jaký účinek na tělo partnerky.

Tlak při masáži

Tato masérská technika se provádí tak, že budete jemně tlačit oběma rukama na skupiny velkých svalů. Tedy se budete věnovat zádům, stehnům, ramenům nebo např. lýtkům a s těmito svaly budete oběma rukama kroužit. Co se týká velkých ploch, jako jsou záda, můžete ke kroužení použít hřbety rukou, které zajistí silnější tlak, nebo dlaně. Co se naopak týká menších ploch, zde můžete provádět krouživé pohyby konečky prstů. Jde o prvotní stádium masáže, při kterém se od partnerky očekává, že se uvolní a další masáž bude jednodušší.

Kroužení při masáži

Při této masérské technice položte celé dlaně na jednotlivé partie těla partnerky a vykonávejte krouživý pohyb. Především je toto kroužení velmi příjemné na zádech, stehnech nebo na pažích. Můžete pokračovat od bederní části páteře až k ramenům a zase zpět. Tímto kroužením se výrazně zvýší přítok krve ke svalům a dojde k jejich zásobení kyslíkem. Výsledkem bude zlepšení nálady partnerky a dosažení většího libida.

Tření při masáži

Třením budete pozitivně působit na její erotogenní zóny. Provádí se tak, že semknete prsty pevně k sobě a budete s nimi třít její erotogenní zóny. Ať už hýždě, šíji, podkolenní jamky nebo bederní část páteře. Klidně v rámci tření vezměte její kůži mezi dva prsty a lehce ji štípejte. Druhá ruka přitom může pokračovat v krouživých pohybech.

Poklepávání při masáži

Sami dobře víte, jak to vypadá, když profesionální masér začne klienta nebo klientu poklepávat při masáži. Nebojte se ho napodobit a vyzkoušet, co to s partnerkou udělá. Poklepávejte masírované svaly tou hranou ruky, kde je malíček, ale pouze lehce, ne s velkou razantností. Jde o to, aby bylo poklepávání pro partnerku příjemné, a aby se při něm uvolnila.

Příprava pro erotickou masáž

Před zahájením** erotické masáže** připravte místnost, kde se budete Vaší partnerce věnovat. Přichystejte čisté prostěradlo, zapalte svíčky, přichystejte láhev dobrého pití, pusťte příjemnou hudbu. Dopřejte své partnerce, aby se cítila dobře a příjemně. Vy nejlépe víte, co se jí líbí a co u ní navodí pocit klidu a vyrovnanosti. Vypněte si telefony, aby Vás nikdo nerušil a ujistěte se, že nebudete rušení ani okolím. Přichystejte si masážní olej, který můžete používat pro všechny části těla, pouze se vyhněte obličeji. Masážní oleje si můžete pořídit v lékárně, v různých obchodech s domácími doplňky, kde se prodávají vonné svíčky, vonné olejíčky, sypané čaje, apod., nebo si je můžete objednat přes internet. Vždy mějte po ruce nějaký ten čistý ručník. Začněte s pohyby, které jsme uváděli výše, a pokud zjistíte, že mají u Vaší partnerky úspěch, nebojte se je opakovat.

Postup erotické masáže

Po provedení základních masérských technik můžete přejít k** intimním partiím** partnerky. Nejdříve ji vyzvěte, aby si lehla na břicho a mírně roztáhla nohy od sebe. Můžete jí masírovat hýždě, vnitřní stranu stehen, poté rukama sjet dolů k lýtkům a opět se vrátit nahoru ke stehnům, a jen tak lehce se dotknout i jejího klína. Tento postup můžete opakovat vícekrát, až Vás bude partnerka prosit, abyste se již věnovat pouze jejím intimním partiím. Můžete přejíždět po její vagíně, nahmatat klitoris a dráždit ho, můžete zasunout prst do vagíny. Sami uvidíte, co se Vaší partnerce nejvíce líbí a v čem tedy máte pokračovat. Poté ji vyzvěte, aby se otočila a lehla si tak na záda, abyste se mohl věnovat nejen jejímu zadečku, ale také ňadrům, bříšku a celé její intimní oblasti. Pokud nic neuspěcháte a budete si s partnerkou hrát, masírovat ji skutečně jemně a nevynecháte jediný centimetr jejího těla, pokud víte, jak a kam sáhnout, aby byla naprosto vzrušená, může Vám být odměnou silný orgasmus. V mnoha případech je erotická masáž považována za milostnou předehru, proto Vám po její realizaci nebrání se oddávat krásnému sexu, v jehož závěru přijde i očekávané partnerčino vyvrcholení.

Profesionální erotické masáže

Pokud dámy touží po profesionální erotické masáži, pak je pro ně možnost navštívit masérský salon, kde se jim bude věnovat buď profesionální masérka nebo masér, který jim poskytne přesně to, co potřebují. Profesionální erotické masáže jsou určeny těm ženám, které jsou single, bez partnera a chtěly by zažít i jiný druh uspokojení než pouze masturbaci ze své strany, ale také jsou určeny těm, které mají nějaké problémy v oblasti sexu, nejsou schopné vyvrcholit, nebo těm ženám, které zkrátka hledají vzrušení, erotiku a které chtějí tento druh masáží vyzkoušet. Existují erotické salony, které se zabývají různými erotickými masážemi. Všechny tyto masáže nabízejí dámám nevšední erotické zážitky.

Co očekávat od profesionálních erotických masáží?

Průběh erotické masáže může být v každém masérském studiu jiný. Někde erotická masáž začíná teplou sprchou, někde vanou plnou pěny, někde Vás masér rovnou vyzve, abyste se položila na masérské lehátko. Při erotické masáži budete zcela nahá. Masér může být oblečený, nebo může mít na sobě spodní prádlo, mnohdy Vám dá na výběr, co by měl mít na sobě oblečené, aby Vám byla masáž příjemná. Při erotické masáži ve většině masérských salónů neočekávejte příliš mnoho intimností. V těch kvalitních a spolehlivých salonech rozhodně nedochází k pohlavnímu styku. Stejně je mizivá i pravděpodobnost, že by při masáži došlo k orálnímu sexu. Mnoho profesionálních masérů však počítá s tím, že bude ženu stimulovat rukou až po její vyvrcholení. Pokud Vám jde o to zažít při masáži orgasmus, je vždy lepší se předem u maséra informovat, jak masáž probíhá a co vše je její součástí. Různí maséři totiž poskytují různé erotické masáže. Při erotické masáži se bude masér nebo masérka věnovat celému tělu, ale intimním partiím se bude věnovat o poznání více. Velmi hýčkaná při těchto masážích jsou stehna a zadeček.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9603 (magazinerotika.cz#160)


Přidat komentář