Domácí erotická masáž

Rádi byste si dopřáli uvolňující masáž, která by Vás příjemně navnadila na erotické hrátky? Stydíte se však svléknout před cizí osobou? Pak si můžete dopřát domácí erotickou masáž.

 

Domácí erotická masáž přináší hned řadu výhod. Jedna ze stěžejních výhod je, že nevznikne časová proluka, které byste se nevyhnuli, kdybyste šli na masáž do salónu, a pak se vydali směrem zpátky, domů. Než byste však také přišli domů, tak by mohla ona jedinečnost okamžiku, ono kouzlo, vyprchat, a vy byste se místo milování začali věnovat jiné činnosti. Což je velká škoda, protože masáž můžeme přiřadit k jedné z nepříjemnější předehře před milováním.

Kvůli masáži není potřeba hned jít do salónu

Škoda ovšem pro toho, kdo nebydlí hned vedle příslušného masážního salónu, nebo pro toho, kdo nechce vyzkoušet domácí erotickou masáž. Co na tom, že nemáte Vy, či Váš partner zkušenosti s masírováním, nevlastníte masérské certifikáty apod. U erotické masáže jde především o příjemné pocity, uvolnění, hlazení. Není potřeba si hrát na promyšlenost doteků, kdy pokud zrovna neuděláte tah, jako profesionál, tak by Vás snad stihla pohroma, nespokojené mručení. Uvidíte, že Vaše snaha se ocení. Mručení se zcela jistě dostaví, ale slastné, pohodové.

Dopřejte si s partnerem erotickou masáž

S Vaším partnerem se také můžete dohodnout, že si oba dva vychutnáte masáž, kdy se při masáži prostřídáte. Masáž může být krátká, pětiminutová, desetiminutová, kdy doteky pozvolna přejdou k intimním partiím, a do hry se také zapojí Vaše ústa, nejen ruce. A pak je již opravdu jen malý krůček k milování, kdy se oddáte také zcela jiným pocitům, než jen těm, které přináší masáž. Bude-li masáž delší, třeba dvacetiminutová, či více, pak svým způsobem hrozí, že druhého umazlíte, pěkně ho/ji ukonejšíte k sladkému snění, až spánku. Což samo o sobě samozřejmě nemusí být žádným problémem. O to sladšího probuzení se pak třeba dočkáte, kdy Vám protějšek poděkuje vskutku nevšedním způsobem, když započne erotické hrátky. Erotickou masáž si můžete dopřát na začátku milostných hrátek, ale také na konci, kdy se ještě umocní prožitek z dosaženého orgasmu.

Přínosy erotické masáže

Erotická masáž je nejen vskutku jedinečnou předehrou. Její účinky se promítnou do našeho celkového rozpoložení. Prakticky již po prvním doteku se budete moci přenést do snového světa, kde není místo pro shon, stres, starosti, bolesti. Masáž Vám umožní si jen tak hovět, a vnímat doteky Vašeho milujícího protějšku. S každým dotekem, jakoby zároveň odplouvaly starosti, které Vás tíží. Svět může být rázem lepší, ne již tak nepřátelský, jak se možná na první pohled zdálo. Masáží tak získáte více než 2 v 1. Vaše namáhané svalstvo, unavené od pracovních, osobních povinností, si odpočine. Načerpáte ztracenou energii, do žil se Vám vlije nová krev. Dívky a ženy se mohou těšit i ze zlepšení případných projevů celulitidy. Masáž na těch správných místech totiž povzbudí lymfu, kdy dojde k postupnému odplavování škodlivých látek, usazených toxinů. Masáž je tak spojena s prožitky, uvolněním, krásou.

Závislost na erotické masáži

Je vskutku normální, že si na příjemné zvykáme poměrně lehce, snadno a rychle. O to složitější je, když najednou, či časem dojde k absenci. A ne jinak je tomu u erotické masáže. Na masáž si velmi lehce zvyknete, jak Vy, tak Váš protějšek. Můžete si na ni vypěstovat závislost. Na druhou stranu takováto závislost není nijak nepříjemná, ani nebezpečná, naopak je hříšně sladká. Pokud Vám v tom nic nebrání, pak není důvodu si ji nedopřávat, co nejčastěji můžete.

Smyslná masáž s vonnými olejíčky

Na sucho to není ono. O tom by mohl mluvit každý, kdo se musel potýkat se sexem „na sucho“, kdy mohla být nedostatečná vzrušivost. Zde pomohou různé lubrikační gely. A také masáž je mnohem příjemnější, nebude-li jen tak na sucho, kdy budete pociťovat, jak „šustí“ Vaše kůže. Využijte možností vonných olejíčků. Vhodně zvolený olejíček, nejenže umožní si masáž ještě více užít, a to díky smyslné vůni. Olejíček pokožku zjemní, vyhladí, poskytne ji cenné výživné látky, které olejíček obsahu, a jež se do pokožky vstřebají. Vybrat si můžete olejíčky jednoho druhu, nebo směs olejíčků, speciálně určenou pro masáže, harmonizující, uklidňující, uvolňující.

Stimulace erotogenních zón

Pokud bychom se podívali na tělo, jako na mapu, pak každá jeho část nám umožní vychutnávat si určitou míru slastných okamžiků. Hlazení, hnětení, jako takové, je příjemné na každičké části těla. Přeci jen jsou však oblasti, partie, místečka, jež přinesou mnohem větší slast, co do míry a intenzity. Řeč je o** erotogenních zónách**. Ty je možné najít nejen v okolí intimních oblastí, jak u jednoho, tak druhého pohlaví. Erotogenní zóny však nejsou výlučně jen intimní partie. I zdánlivě „obyčejné“, ničím zvláštní místo, může způsobit výjimečnou slast. Co například zabloudit rukama k podkolením jamkám, chodidlům, prstům u nohou, ušním lalůčkům apod. Uvidíte, že po stimulaci těchto míst, se Váš protějšek obrazně řečeno slastí rozplyne.

Příjemná masáž, i když nejste profesionálními maséry

Masáž, do které se „pustíte“, nemusí být podle příruček, podle pravidel erotické masáže. I „obyčejná“ masáž se však může proměnit ve výjimečný obřad, kde hlavní roli budou hrát Vaše prsty, a hlavními aktéry budete Vy a Váš protějšek. Erotická masáž získá mnohem větší kouzlo, intenzitu, dynamiku, je-li k ní patřičně přistupováno. Milovat se můžete jak pod rouškou tmy, tak při denním světle.

Milování ve dne s erotickou masáží

Jistě se však shodneme na tom, že milování, které probíhá ve dne, tomu něco chybí. To něco je ono kouzlo, tajemno, jehož náruč nám nabízí soumrak. Jenže, ne každý má dostatek chuti, energie na večerní, noční milování, zvláště, byl-li náročný den, a následující den je opět pracovní. Něco jiného je to o víkendech, dnech dovolených, dnech svátečních, pokud se tedy s vervou nepouštíte do úklidu, smejčení, plnění restů apod.

Erotická masáž při svitu svíček

A tak, nemusíte čekat, až budete mít večer energii, vyzkoušejte i denní milování. Uvidíte, že není tak špatné, tak vše ukazující, jak se může na první pohled zdát. Stačí si jen připravit to správné prostředí. Zatáhněte rolety, závěsy, použijte svíčky. Ty Vás rozhodně nezklamou. Pomohou navodit tu správnou atmosféru. Ve svém plánování můžete zajít i mnohem dál. Máte Vaši oblíbenou hudbu? Má ji i Váš protějšek? Pro milostné okamžiky, kterým budou předcházet masáže, či je budou završovat, však zvolte pomalý, klidný tón, který Vaši duši pohladí. Rychlé songy si nechte na jinou příležitost, třeba při cestování autem, kdy Vás nenechají ukolébat se k spánku, a naopak Vám oči otevřou, zbystří smysly a pozornost.

Po erotické masáži pokračujte v pohodové atmosféře

Šoků, náhlých překvapení, kdy máte pocit, že se Vám zastaví srdce, můžete zažívat několikrát do měsíce, ať už v práci, nebo v soukromí. Šoky naší duši spíše ubližují, než nám přináší pozitivní přidanou hodnotu. Stres je sice přínosný, ale jen do určité míry. Eliminovat projevy stresu můžete i díky erotické masáži. Dobré však je, abyste po masáži, neřkuli erotických hrátkách, hned opětovně „nenastoupili do rozjetého autobusu“ všedních dnů. Mnohem lepší je, pokud budete dál plout na romantické vlně ve dvou. Takové nákupy mohou být fajn, ale současně Vás mohou vysílit. Spíše se svým protějškem zajděte do přírody, na lodičky, do parku, do kina na romantický film apod. Po celou dobu budete moci ještě cítit dozvuky masáže.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9600 (magazinerotika.cz#87)


Přidat komentář