Afrodiziaka a nápoje lásky

Chcete okouzlit někoho, nějakého muže či ženu? Chcete si užít sex, jak se patří? Nejsou Vaše city opětovány a Vy přitom o jeho či její náklonnost tak stojíte? Pak je třeba všemu trochu pomoci. Jak na to? Vyzkoušejte afrodiziaka a nápoje lásky.

Láká Vás někdo ve Vašem okolí, a Vy si marně lámete hlavu, jak ho dostat do postele, nebo přinejmenším Vás dostat do jeho mysli? Už jste vyzkoušeli snad všechno, od náhodných setkání až po poznání na rande, a stále nic? Nebo možná potřebujete svého stálého partnera trošku povzbudit, aby sex s ním byl opět divoký jako na začátku? Všechno toto můžou vyřešit afrodiziaka a nápoje lásky.

Co jsou afrodiziaka?

Afrodiziaky se rozumí látky, které velmi účinně napomáhají zvyšovat touhu po sexu. Dále jsou určena k zintenzivnění sexuálního prožitku. Afrodiziaka se vyrábějí v mnoha formách a jsou rozděleny na přípravky pro muže a pro ženy. Pořídit si můžete tabletky, spreje, krémy, kapky.

Jaká afrodiziaka zvolit?

Afrodiziaka ve formě kapek jsou založeny na přírodní bázi. Zvyšují sexuální aktivitu, podněcují chuť na sex. Afrodiziaka ve formě krému se nanáší na intimní partie a znásobují prokrvení pohlavních orgánů. Dotyčný tím dosáhne maximální citlivosti namazaných míst. Prožitek ze stimulace je pak mnohem více intenzivní. Tablety mají za následek rovněž zvýšení chuti na sex, prokrvují intimní partie a u mužů působí na jejich potenci. Sprej má opět vliv na zvýšení citlivosti pohlavních orgánů, čímž dojde ke zvýšení prožitku ze sexu.

Podle čeho vybrat vhodné afrodiziakum?

Jestliže nevíte, podle čeho vybrat vhodné afrodiziakum, je vždy nejlepší nechat si poradit od prodejce. Na trhu se prodávají afrodiziaka přírodní i umělé. V dnešní době seženete velmi kvalitní přípravky, které Vám zaručeně zpříjemní Váš sexuální život. Zajistí pevnou a dlouhotrvající erekci, orgasmus a zintenzivnění erotického prožitku. Na výběr máte z několika různých forem, stačí si jen vybrat tu, která je pro Vás nejpohodlnější na použití, nejdostupnější na koupi nebo nejpraktičtější. Doporučuje se vyzkoušet všechny, abyste zjistili, které na Vás působí nejlépe a u nichž je účinek nejefektivnější. Na každého člověka však můžou afrodiziaka působit jinak. Neexistuje tedy rada, které afrodiziakum je nejúčinnější. Zkoušejte a bavte se.

Na jakém principu afrodiziaka fungují?

K nejefektivnějším a nejčastěji používaným stimulantům klitorisu patří krémy, spreje a gely. Afrodiziakální gel nebo krém vmasírujete do sliznice. Efekt přichází okamžitě. Afrodiziakum prokrví klitoris, ten je přecitlivělý, stejně jako poševní vchod. Některé afrodiziakální gely či krémy dokážou klitoris zvětšit až o několik milimetrů. Muži můžou použít znecitlivující emulzi, která patří rovněž k oblíbeným afrodiziakům. Po jejich použití dochází k silnější a delší erekci, k oddálení ejakulace a i ti muži, kteří mají např. v důsledku vyššího věku nebo horšího zdravotního stavu problémy se sexem, si můžou užít dlouhý a parádní sex bez obav, že by partnerku neuspokojili.

Proč užívat afrodiziaka?

Afrodiziakům se nemusí nikdo bránit. Nejsou škodlivé nikomu, ani jedincům zdravým, ani těm, kteří trpí nějakými zdravotními problémy. Neobsahují žádné škodlivé látky. Užívat by je měli ti jedinci, kteří mají nějaké problémy v sexuálním životě. Vyzkoušet je však můžou i lidé bez problémů, kteří jsou zvědaví, zda skutečně nápoje lásky fungují, jak mají. Každý, kdo má problémy se vzrušením, s erekcí, s předčasnou ejakulací, s problémem dosáhnout orgasmu, nebo s nedostatečně citlivými pohlavními orgány, je vhodný adept na použití afrodiziak. Afrodiziaka umožňují intenzivnější prožitek ze sexu. Podpoří Vaši chuť na sex a budete po svém partnerovi toužit. Po vyzkoušení některé z forem afrodiziak budete velmi překvapeni, co všechno s Vaším tělem a s tělem partnera dokážou.

Kde afrodiziaka koupit?

Pořídit je můžete v každém sexshopu, nebo na internetu. Na internetu jistě budete mít větší výběr, navíc vše je anonymní a pohodlné. Ceny se různí druh od druhu. Počítat však můžete s několika stovkami za přípravek. Afrodiziakum můžete koupit i v lékárně, kde Vám bude doporučen nějaký preparát na sexuální povzbuzení.

Afrodiziaka ve formě kapek

Dáváte přednost kapkám před tabletami? Nebo Vás zaujala nabídka afrodiziaka vyrobeného ve formě kapek? Ať už jste se pro kapky rozhodli z jakéhokoliv důvodu, zde Vám nabízíme několik informací. Výhodou kapkových afrodiziak je, že jsou vyrobeny na přírodní bázi a jejich účelem je vyvolat v člověku sexuální touhu. Při konzumaci několika málo kapek spustíte ve svém těle tvorbu hormonů. Kapky jsou určeny jak mužům, tak i ženám. U každého vyvolají stejný efekt – touhu po milování. Jestliže si dáte pár kapek, nebo je nakapete svému vyvolenému, těsně před pohlavním stykem, uvidíte, jak budete sexuálně aktivní. Vaše chuť na sex se znásobí a zažijete milování, jaké možná nepamatujete. Pokud trpí muž nedostatečnou erekcí, pak i na tento problém jsou kapky určeny. Erekci povzbudí a udrží. Afrodiziaka ve formě kapek prokrvují genitálie. Náspu účinku je až překvapivě rychlý. Chcete zažít skvělou jízdu v posteli? Vyzkoušejte je.

Afrodiziaka ve formě krémů

Dostala se Vám do rukou afrodiziaka ve formě krému a Vy nevíte, co od nich očekávat? Krém určený k aplikaci na genitálie můžete využít i jako prostředek k erotické předehře. Vezměte tubu, naneste krém partnerovi na penis a jemně masírujte. Krémy pro lepší sex zvyšují citlivost genitálií a podporují sexuální funkce u mužů, které trápí slabá erekce. Po natření genitálií budete přímo toužit po dotyku, po styku, po tření. Vaše pohlavní orgány budou natolik prokrveny, že se budete potřebovat nějak vybít. A jak jinak, než sexem? Po aplikaci krému očekávejte maximální vzrušení. I v tomto případě, stejně jako u kapek, je nástup účinku okamžitý.

Afrodiziaka ve formě tablet

I tablety, stejně jako kapky, jsou zcela** přírodního složení**. Po požití tablety dojde k aktivizaci pohlavních orgánů a zvýší se chuť na sex. Váš sex bude po požití tablety pestřejší, divočejší, odvázanější. Budete výkonní, a to bez ohledu na Váš věk. Muži, kteří trpí poruchou erekce, můžou tabletami tento problém vyřešit. I ženy si přijdou na své v podobě větší rozkoše po požití tabletky. Pokud chcete mít zaručen dlouhodobý účinek, je potřeba užívat** afrodiziakální tablety** dlouhodobě. Jednorázové užití tablety těsně před pohlavním stykem účinek taky zajistí, ovšem nižší než při dlouhodobém užívání.

Afrodiziakum ve formě spreje

I spreje, stejně jako všechna ostatní afrodiziaka, jsou určena k lepšímu prokrvení genitálií. Po nastříkání spreje na genitálie dojde k výraznému zintenzivnění milostných pocitů. Budete více žádostiví, nadržení, budete potřebovat doteky, tření, styk. Ženám sprej výrazně pomáhá k dosažení orgasmu a to i těm, které dosud neměly to štěstí ho dosáhnout. Muži mají po aplikaci spreje lepší erekci. Jak se používá afrodiziakum ve formě spreje? V opakovaných dávkách se nastříká přímo na pohlavní orgány. Opět je nástup účinku okamžitý.

Parfém jako afrodiziakum

Mezi afrodiziaka patří také parfémy, které se vyrábí v jiném složení pro muže a v jiném zase pro ženy. Afrodiziakální parfémy obsahují feromony, které postupně útočí na mozek protějšku. Tyto parfémy se vyrábí proto, aby dráždily čichové smysly u opačného pohlaví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9605 (magazinerotika.cz#393)


Přidat komentář