Znásilnění muže ženou

Donutit k sexu jedince i přes jeho odpor, je možné nejen ze strany muže, ale i něžného pohlaví. Přijde Vám však nepravděpodobné, že by se muž nechal znásilnit, zvláště, nejedná-li se o žádnou věchýtku? A co takové dobrovolné znásilnění?

 

Co muž, to jiné choutky v sexu. A tak, jak se říká, někdo má rád vdolky, jiný zase holky. Přeloženo do mužské řeči, někteří muži preferují starou dobrou klasiku, kdy jim plně stačí misionářská poloha, a jsou maximálně spokojeni. Oproti nim pak jsou muži, kteří se snaží obohacovat sex o různé sexuální pomůcky, ale také praktiky. K neobvyklým praktikám může patřit předstírání různých rolí, kde hrají hlavní prim erotické kostýmy. A některé muže láká znásilnění, zde ovšem nebude v pozici znásilněné osoby žena, jak by se mohlo zdát.

Přání muže být znásilněný

Přijde Vám to poměrně nemístné, podivné, když Vás partner požádá, abyste ho znásilnila? Říkáte si, že si takový muž tzv. zahrává s ohněm, když chce něco takového? Neberte však pohled na znásilnění čistě jako na nezáviděníhodnou situaci, kterou zažila nejedna dívka, žena. Muž totiž nechce skutečné znásilnění, kdy je doslova přemožen druhým jedincem, a i přes svůj odpor nemůže zabránit, aby se na něm někdo ukojil své sexuální choutky. Pokud by tomu tak skutečně bylo, pak je zřejmé, že s mužem není něco v pořádku. Muž si však chce hrát na znásilnění v rámci erotiky, Vašich společných erotických hrátek. Hodně také záleží na tom, kam až Vy sama necháte situaci dojít, a jak celé znásilnění muže pojmete. Konec konců, budete to přeci Vy, kdo by měl mít hlavní slovo v tomto scénáři. Pokud Vašeho partnera dobře znáte, nechodíte spolu řekněme jen týden, měsíc, ale delší čas, pak jistě sama musíte vědět, zda se jedná o pouhé oživení sexuálního vztahu, nebo snad náznak úchylky, která může přerůst v něco nepříjemného.

Znásilnění jako jedna ze sexuálních her

Najdou se muži, kteří mají rádi to své jisté, tedy jsou spokojeni se zavedeným stereotypem. Přeci jenom, pokud by si mohl muž vybrat, pak by nejspíš přivítal občasnou změnu v sexu, aby se stále měl na co těšit, a zažívat nové pocity vzrušení. Dalo by se pak říci, že prakticky v každé domácnosti můžete najít alespoň jednu sexuální pomůcku, či erotickou hračku. Takový vibrátor je základem, ale spíše pro ženy. Muži začínají mít v oblibě umělý zadeček a vagínu. A pokud žijí s partnerkou, manželkou, tak je i možné, že ta ukrývá ve skříni nějaký ten převlek, erotický obleček. Žena pak může být jednou zdravotní sestřičkou, podruhé letuškou, nebo drsnou policajtkou. A kým myslíte, že by chtěl být muž spíše znásilněný, aby to nebyla jen taková laciná hra na oko, a byla důvěryhodnější? Je celkem jasné, že onou osobou bude žena převlečená za policajtku. Zdravotní sestřičku, stejně tak jako letušku mají muži spojené spíše jen s krásou, něžností, citlivostí, vřelostí. To taková žena zákona může být kombinací krásy a drsnosti zároveň.

Nedobrovolné znásilnění muže ženou

Pokud bychom opustili svět erotiky, kde si muž přeje být svojí partnerkou jakoby znásilněn, pak se skutečně i někteří muži ocitli tváří v tvář skutečnému znásilnění.

Proveditelnost znásilnění muže ženou

Skutečně je možné muže znásilnit? Někomu se může zdát, že není možné, aby se muž, pokud není doslova sušinkou, nechal přemoci od ženy a znásilnit. Anebo je tu také možnost, že si žena vyčíhla, až bude muž ve značně podroušeném stavu, kdy sotva stojí na nohou. Pak je zřejmé, že neovládá ani svůj krok, ale ani potřebnou sílu, která by mu pomohla odporovat nátlakům něžného pohlaví. Nyní si však říkáte, co s opilým mužem? Vždyť ten může být prakticky k nepoužití? Nebo jde jen o pomstu, kdy například muž podvedl kamarádku ženy, či samotnou ženu, tj. jedná se o jejího partnera? Kromě toho, která žena by nevěděla, že k dokonání sexuálního styku potřebuje, aby mužův penis stál, dosáhl plné erekce.

Dosáhnutí erekce i přes odpor muže

I když by se mohlo na první pohled zdát, že erekci muž dosáhne jen v případě vzrušení, sexuálního podnětu, tak tomu tak zcela není. Je to totiž samozřejmě možnost dotyků, které muže vzruší. A pokud k tomu přičteme onen fakt, který se o mužích traduje, že uvažují svým mužstvím, pak je zřejmé, že je jejich penis může zradit. Ono, do jisté míry je kombinace převahy společně s ženou a jejími dotyky na těch správných místech, poměrně vzrušivá, i když si to třeba muž nechce připustit. Důkazem je konec konců mužův trčící penis. No, a pak je tu i další možnost, jak docílit, aby se mužův penis ztopořil, a to využití jeho strachu. Obecně silné emoce totiž nenechají muže chladným. A silnou emocí nemusí být jen radost, štěstí, ale také zmíněný strach. A toho jsou si vědomy ty ženy, které si chtějí podmanit muže, znásilnit ho, ponížit ho.

Způsob znásilnění muže ženou

I když má řada z nás spojené znásilnění s násilím, jako takovým, tak do tvrdé akce něžné pohlaví nejde. Žena si je moc dobře vědoma toho, že muže by jen těžko přeprala, pokud by byl v dobré kondici. A tak k znásilnění, kdy by se žena uchýlila k fyzickému útoku, prakticky nedochází. To, k čemu se žena uchyluje, je donucení muže k pohlavnímu styku za pomoci psychického nátlaku, či vydírání.

Forma znásilnění muže ženou

Ženám, které se rozhodnou muže znásilnit, ani tak nejde o samotnou soulož. I když převládá forma znásilnění v podobě pohlavního styku, přeci jenom není jediná. Ženám zcela stačí, pokud se budou muže dotýkat, kdy jim bude činit potěšení ho „týrat“. Ženy také volí orální sex, kdy by se však mohlo zdát, že tady nepůjde o znásilnění, ale o ukojení muže. Možné to je, jenže, i při orálním sexu může žena muže značně trápit, kdy vždy před vyvrcholením přestane se stimulací jeho penisu.

Typ ženy znásilňující muže

Znásilnění muže a ženy je přeci jenom odlišné, a to například z pohledu důvodů. Muži, kteří znásilňují dívky, ženy, tak činí spíše z nekontrolovatelné sexuální touhy, úchylky. Sice si svojí oběť vyhlídnou, ale přímo cíleně po ní nejdou, kdy by to musela být a ta osoba. Jiné je to však u znásilnění muže ženou. Onou ženou, která muže znásilní, může být jeho bývalá, ale i současná partnerka. Takové ženy činí znásilnění z důvodu pomsty, kdy jim muž nějakým způsobem ublížil, byť by se s nimi „jen“ rozešel. Spíše se však ženy uchylují k pomstě z toho důvodu, že je muž podvedl.

Znásilnění muže v práci

Kromě bývalé, současné partnerky může být násilnou ženou mužova nadřízená, vedoucí, ale i kolegyně. Zde hraje velkou roli pozice moci, ale také ono lákadlo si podmanit muže, ať je podřízeným, nebo spolupracovníkem. Podmanit si muže, a ukázat mu, kdo má zde větší moc. No, a v neposlední řadě se může jednat o zcela neznámé ženy, které mají jistý sklon k sadismu, či si nemohou pomoci, a přímo je přitahuje myšlenka, kdy se mohou dotknout mužského rozkroku. U pouhého dotknutí však nezůstane, kdy je jen otázkou času, že žena přitvrdí. Svoji oběť si vyhlédne v davu, kde se také ztratí, respektive její čin může zůstat utajený, protože muž nebude schopný určit dotyčnou osobu, která na něj sáhla.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9559 (magazinerotika.cz#217)


Diskuze a zkušenosti

Petr | 18.04.2014 16:31
Re: Znásilnění muže ženou Co na to říct? Konečně někdo napsal, že je to možné. Mně se to stalo. Bylo to něco mezi hrou, která ale přestala být hrou a pak už to bylo nedobrovolnou hrou jen mé tehdejší partnerky, které zachutnalo mít moc nade mnou, i když mně se to už vůbec nelíbilo...A pocity při tom si dovedete přestavit...


Přidat komentář