Vajazzling - zdobení intimních partií

Vajazzling, neboli zdobení intimních partií, je populární především v USA, ovšem své příznivkyně si začíná rychlým tempem hledat i u nás. V čem je trend zdobení dámského přirození tak lákavý, že mu podléhá stále více žen?

Vajazzling

Vajazzlingem se rozumí zdobení dámského přirození. Jde o módu, která je v plném proudu především ve světě, ale ani Česká republika nezůstává pozadu. Přibývá žen, které chtějí být krásné úplně všude a nepodceňují ani místa, která nejsou dostupná všem. Vajazzling je proces zdobení přirození tak, aby byl výsledek co nejhezčí. Co je však nejhezčí, to se liší od pohledu té ženy, která se rozhodne zkrášlení svých intimních partií podstoupit. Některým se líbí piercing, jiné chtějí ozdobit své přirození tetováním, apod. Naprostou novinkou ve zkrášlování je aplikace pravého liščího kožichu nebo barevných per z ptáků. Po sundání kalhotek pak na muže čeká opravdové překvapení, které by čekal jen málokterý z nich.

Proč je vajazzling tolik oblíbený?

Holení přirození je dnes považováno za zcela běžnou záležitost. Spíše ta dívka a žena, která se neholí, vzbuzuje rozpaky. Holení je nejen krásné, slušivé a přitažlivé, ale také hygienické. Velkého rozmachu se těší i tetování intimních partií, které dnes již také nejsou raritou, ale dá se říct, docela častou záležitostí. Podobně jako tetování má celá řada dívek a žen piercing. Posledním hitem současné doby je právě vajazzling, který má v porovnání s jinými zdobícími metodami několik výhod. Vajazzling není vůbec bolestivý. Veškeré třpytky a jiné ozdobičky se na pokožku pouze lepí speciálním lepidlem, proto je celková aplikace pro ženu maximálně příjemná. Vajazzling je naprosto šetrná zkrášlovací metoda, při které se nemusí pokožka propichovat. Navíc jde o cenově dosti přijatelnou záležitost. U nás začala první vajazzlingová studia vznikat už v roce 2010. V té době se však nejednalo o známou nebo natolik žádanou metodu, aby se rozkřikla do celé naší země. S postupem času je však mezi námi stále více žen, které si nechtějí nechat ujít možnost zkrášlit svůj klín. Vajazzling nabízí celou řadu ornamentů, které je možné z kamínků jednoduše sestavit. Žena si sama zvolí místo, kam budou kamínky aplikovány. Zda spíš nahoře, u podbřišku, nebo níže u stydkých pysků.

Jaké trendy vajazzling nabízí?

Posledním trendem v oblasti vajazzlingu je lepení pravého liščího kožichu. Jde o módu, která se rychle rozkřikla a stále více žen chce mít taky „pravou lišku“ pod svými kalhotkami. Liščí kožich může být v mnoha různých barvách, proto si každá žena vybere přesně dle svého vkusu. Ta, která by chtěla mít karnevalovou vagínu, která by připomínala tanečnice v Rio de Janeru, si může nechat na přirození aplikovat různá barevná dlouhá pírka. K oblíbeným trendům zdobení patří krystaly Swarovski. Movitější zákaznice si nechávají lepit i drahokamy.

Co na vajazzling říkají muži?

Stejně jako piercing, tetování a jiné ozdoby na přirození, tak i vajazzling má mezi muži své příznivce a odpůrce. Pro některé muže představuje vajazzling dosti laciné zdobení, které se hodí pro tanečnice či striptérky, nikoliv pro dámy jak se patří. Ovšem jsou muži, které ozdobené intimní partie vzrušují na tolik, že vajazzling po svých partnerkách přímo vyžadují. Na třpyt v kalhotkách nedají dopustit ani známé zahraniční celebrity, mezi které patří herečky či modelky. Zvláště v USA rostou tato specializovaná studia závratnou rychlostí. Což vypovídá o tom, že se mužům tato móda zřejmě líbí.

Kolik stojí vajazzling?

Cena za vajazzling, který spočívá v celé proceduře, tedy holení a vyobrazení většího motivu, se pohybuje kolem dvou tisíc korun. Většina studií do této ceny zahrnuje kromě aplikace třpytivých kamínků i depilaci voskem. Jestliže se ženě líbí malinkaté motivy, nebo si chce takový dát nalepit na zkoušku, pak za něj zaplatí asi 500 Kč. Jestliže by se ženě taková ozdoba líbila, avšak nedovede si představit, že by se někde ve studiu měla svléknout a odhalit tak své přirození, může si pořídit vajazzling balíček, a kamínky si nalepit v klidu doma.

Jak dlouho vajazzling na těle vydrží?

Doba, po kterou bude Vaše přirození zdobit nějaký ornament vyrobený z kamínků, je celkem krátká. Ať už domácí nebo profesionální vajazzling vydrží na pokožce zhruba týden. Což je za částku 2000 Kč trochu málo. Proto si některé dámy pořizují vajazzling sadu přes internet a lepí si kamínky samy doma, čímž ušetří mnoho peněz. Chce to však být pečlivá, aby byl výsledek uspokojivý.

Proč si ženy nechávají zdobit klín?

Jsou ženy, které chtějí být originální za každé situace. Některé se spokojí s průměrným vzhledem, s klasickým, nevýrazným oblečením, s vlasy staženými do culíku. Jsou ale i takové, které se chtějí líbit. Ale čím ještě vyniknout, když už mají dokonalé vlasy, make-up, postavu, outfit? Co když už nechtějí ani pod kalhotkami vypadat obyčejně? Chtějí se lišit. Chtějí být nezapomenutelné. Chtějí být pro muže jedinečné.

Další metody zdobení intimních partií

Genitální piercing

Piercing v intimní oblasti je oproti vajazzlingu starou metodou. Už dávno si ženy nedávají píchat pouze uši, nos, jazyk či obočí, ale i stydké pysky nebo klitoris. Kovová náušnice v ženských genitáliích může při sexu dráždit partnerův penis. Některé ženy našly v piercingu takové zalíbení, že mají na stydkých pyscích celou řadu náušnic. Propichování intimních míst je vcelku bolestivé. Ne každému muži se tato móda líbí.

Skarifikace intimních partií

Co je skarifikace? Jde o metodu, při níž se skalpelem vyřezávají do kůže různé obrazce, na kterých se následně vytvoří strup. Tím, že se bude strup opakovaně z kůže strhávat, zůstane na místě po něm jizva takového tvaru, jaký obrázek si nechala dotyčná vyřezat.

Intimní body art

Body art, neboli malování na kůži je oblíbenou metodou zkrášlování. Ta žena, která je šikovná a zručná, si může na intimní partie namalovat obrázek sama. V opačném případě může požádat kamarádku, partnera, apod. Nebo navštívit kosmetické studio, kde** intimní body art** provádí. Pro intimní body art je nutné používat netoxické barvy. Pořiďte si pro tyto účely speciální barvy na tělo, které budou k Vaší pokožce maximálně šetrné.

Anální šperk

Další intimní oblastí, kterou si chtějí některé dámy zkrášlit, je anální otvor. Anální šperky plní nejen zkrášlovací funkci, ale také stimulační. Častokrát se jedná o anální kolíky, které si ženy zavedou do análního otvoru a na jeho konci je třpytivý kámen nebo jiná ozdoba, která je viditelná.

Bělení intimních partií

Bělení intimních partií patří k metodě, které je hojně využívána v porno průmyslu. Jedná se o změnu vzhledu klína resp. jeho barvy. Některé ženy trápí tmavší či růžová barva intimních partií i okolí análního otvoru. Proto podstupují vybělení, čímž dosáhnout mladistvého vzhledu a tedy i větší přitažlivosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9579 (magazinerotika.cz#354)


Přidat komentář