Služby gigola

Služeb gigola využívají ženy mladší, starší, svobodné, ale i zadané a vdané. Jaké služby můžete u gigola poptávat? Nehledíte-li na každou korunu, tak nemusíte chtít jen doprovod, ale i něco víc. A to něco víc rozhodně stojí za oželení financí.

Někdo má spojeného gigola čistě jen s doprovodem na společenské akce, večírky, vernisáže, kdy se žena nechce ukázat v uvedeném prostředí sama, či je to dokonce nevhodné. I když může mít žena řadu kamarádů, známých, nikdo z nich nemusí vyhovovat její představě o vhodném společníkovi. Může sice vypadat skvěle, ale za vizáží bude poněkud pokulhávat chování, či naopak. Nebo může mít dotyčný vše, ale bude z něj čišet jistá prázdnota, bez patřičného kouzla aj. Gigolo však není jen pouhým doprovodem. Žena si ho může také pozvat k sobě, či s ním zajít do hotelu, a tam to pořádně rozjet, či se nechat mužem do maximální míry sexuálně rozmazlit. Vítejte ve světě, kde tentokráte za skvělý sex a pohled na krásné tělo platí něžné pohlaví. Má to co společného s demokracií, prosazenou emancipací? Ať už se pravda ukrývá kdekoliv, ženy tuto možnost v podobě využití** služeb gigola** kvitují velmi pozitivně.

Charismatický muž se schopností sexuálního uspokojení

Mít to štěstí najít muže, který by byl nejen přitažlivý, ale navíc citlivý, vnímavý, a při sexu se především soustředil na uspokojení něžného pohlaví, si přeje nejedna žena. Takového muže však žena může mít třeba každý den, a na každý den, má-li peníze a současně se nechce nijak vázat. Dere se Vám z úst, že Vám nabízíme prostituta? Svým způsobem tomu tak je, ovšem ne prostituta, který by snad stál na rohu, či na frekventované silnici, a v rádoby značkovém oblečení se snažil uprosit procházející, projíždějící dívky a ženy o jejich pozornost a nějaké ty drobné výměnou za sexuální uspokojení. Gigolo je jinými slovy prostitutem, šlapkou, či jak chcete, ale na úrovni, a to značné.

S gigolem do společnosti i do postele

gigolem se nemusíte nikde schovávat, ukrývat ho před veřejností. Naopak s ním můžete bez obav a s notnou dávkou hrdosti vyrazit do noblesní společnosti, které ani na um nepřijde, s kýmže jste se to ukázala. Místo pohrdavých pohledů se směrem k Vám a Vašemu novému „příteli“ dostane obdivu s menší, či větší špetkou závisti. A což teprve, kdyby přítomné dámy věděli, jak bude Váš přítel dobrý v posteli. To by teprve pukly závistí. Bude záležet na Vás, zda si necháte pro sebe Vaše sladké tajemství, a budete se z něj těšit, kdykoliv budete chtít.

Požadavky žen na gigola

Služeb gigola využívají jak svobodné, tak vdané ženy. Přeci jenom je však gigolo více poptáván od zadaných, vdaných žen, ač by se mohlo zdát, že čistě osamělé ženy touží a potřebují společnost, spřízněnou duši alespoň na pár hodin. Jaké jsou požadavky žen směrem ke gigolovi, ale ani ne tak k jeho profesionálním službám? Prakticky se tyto požadavky týkají všeho, čeho se ženě nedostává, ať už je sama, nebo má partnera, manžela. Je to velmi jednoduché, něžné pohlaví potřebuje být nejen milováno, a to fyzicky, ale také psychicky, a onu lásku na úrovni psychické, potřebuje cítit, slyšet. Nemusí se jednat přímo o ženu upovídanou, které se tzv. pusa nezastaví. Přesto, když přijde protějšek domů, či na schůzku, tak by si žena s ním ráda popovídala, svěřila se mu, jak prožila den, co jí přináší obavy, co jí sužuje, či naopak přináší radost aj. Jenže právě komunikace se jí ze strany partnera nedostává. A tak ženy u gigola hledají i prosté naslouchání, popovídání. Ženy jsou spokojené, když poznají, že je druhá strana vnímá, a není myšlenkami někde jinde. Může se jednat o naprosto běžné záležitosti, denní provozní věci, žádné sprosťačiny, které by naopak muži použili, pokud by si objednali prostitutku, společnici.

Rozdíl mezi gigolem a prostitutem

Je jeden stěžejní, rozdíl mezi gigolem a prostitutem. Zatímco prostitut je čistě jen sex, a za to dostane i peníze, gigolo do jisté míry supluje ženě partnera. Jedná se svým způsobem o určitou iluzi standardního vztahu, kdy si žena s mužem například zajde na večeři, pobavit se. Půjdou pak spolu domů, kde si mohou dlouho do noci povídat, a pak může ze situace vyplynout něžné, citlivé a smyslné milování. Není pak výjimkou, že pak žena bude daného gigola poptávat častěji, kdy z něho bude například tzv. víkendový, či měsíční manžel, který jí jednou za čas potěší. Problém však může nastat, pokud se žena do muže zamiluje. Netřeba snad říkat, že ženy do vztahu, byť by se jednalo o iluzi vztahu, dávají city.

Vnímavé naslouchání gigola

Není tak moc výjimkou, že značná část času, na kterém se žena domluví s gigolem, padne na zmíněné popovídání. Gigolo v tomto případě hraje roli vrby, která však nejen poslouchá, ale i projevuje zájem, reaguje na otázky. Profesionálnímu gigolovi je prakticky jedno, zda po celou dobu, co bude s ženou, budou čistě jen ve společnosti, či se milovat, nebo si jen povídat. Vše se řídí potřebami ženy, a gigolo se přáním a požadavkům ženy zcela přizpůsobuje. V případě vnímavého naslouchání však musí být gigolo skutečně empatický. Ženy jsou značně citlivé, a prohlédnou, pokud dotyčný jen tak automaticky přikyvuje, nebo je zúčastněným posluchačem. I když by se tak tedy mohlo zdát, že práce gigola je poměrně jednoduchá, a muž si přijde na „pěkné peníze“, ne každý muž je schopný dělat gigola a mít potřebné cítění. Pokud by tomu tak bylo, pak by paradoxně nebylo třeba služeb gigolů, protože by ženy měly doma vnímavé, pozorné, naslouchající partnery. To však bude ještě nějakou dobu trvat, dojde-li však k tomuto posunu vůbec.

Sex s gigolem

K dalším dílčím službám gigola patří sexuální uspokojení ženy. I v tomto případě se ženám sexu buď vůbec nedostává, kdy nemají partnera, nebo je jejich sex s přítelem, manželem nenaplňuje. Gigolo je tu pro ženy, aby jim de facto splnil každé sexuální přání, ať už se jedná o procítěnou klasickou soulož, orální, nebo anální sex. Pro gigola není vůbec problém, aby ženě připravil smyslnou dlouhou předehru, která pro ni může znamenat mnohem více, než samotný běžný sex, který má doma. Stejně tak i postelové dohry se ženě dostane, kdy ji gigolo hladí, jemně šimrá, dělá ji pomyšlení.

Potřeba erekce u gigola

Pokud bychom navázali na předešlý odstavec, tak ne každý muž může být gigolem, kromě uvedených důvodů, ale také z čistě „provozního“ hlediska. I když řada mužů nemá potíže s erekcí, přeci jenom je to jiné, když se má oddávat sexu s neznámými ženami, a to třeba několikrát za měsíc. Co žena, to jiná osobnost, jiný typ a jiná vizáž. Není rozhodně pravidlem, že služeb gigola využívají čistě jen krásné, atraktivní a majetné ženy. I ženy, které řekneme, nejsou vyloženými kráskami, se často ocitají v náručí gigola. A nebudeme zastírat, že i gigolo je jen člověk, který může mít svůj vyhraněný typ žen, které se mu vyloženě líbí, a naopak pak také typ žen, které by tzv. nemusel. Zde se pak opravdu pozná profesionalita gigola, kdy dokáže v maximální míře sexuálně uspokojit každé něžné pohlaví. A bez erekce se mu to jen těžko podaří. A pokud by přeci jenom mužství selhalo, ať už z jakéhokoli důvodu, šikovný a všestranný gigolo si bezpochyby poradí. Může použít svoje ruce, ústa. Klasická soulož tak není vždy prioritní, kdy ženy jsou i raději, dostane-li se jim něčeho jiného, než co již znají, a co jim vlastně moc rozkoše nedává.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9558 (magazinerotika.cz#213)


Diskuze a zkušenosti

DARINA | 27.01.2014 21:43
Re: Služby gigola Sice to není zábava pro každou, ale vzrušení tomu odpovídá. Nejdřív jsem si s Dominikem psala a už po emailech mu propadla. Je neuvěřitelný - originální, jedinečný a okouzlující. Sešli jsme se, ale mou nervozitu brzy rozptýlil. Scházíme se pravidelně a je to má droga. Nevím, jestli je každý gigolo takový, ale tenhle je jen můj! Jen jsem se chtěla podělit o zážitek, rozhodně, holky, neškudlete.

Plavcik Tony 777 164 887 | 24.04.2014 11:31
Re: Služby gigola Dámy, vrátil jsem se vam z cest po Evropě... Tak kdyby jste opět chtěli mou společnost, jsem tu jen pro vas... Vas oblíbeny společník Tony :)

Django | 25.04.2014 00:33
Re: Služby gigola Zdravým dámi ,chcete vášeň ,divokost i něžné milování ? Jsem tady a čekám na to, až budu obšťastňovat jakoukoliv z vás. Miluji sex.

Pier 776302690 | 17.02.2015 22:28
Re: Služby gigola Slečny a dámy, můžu Vám něco pošeptat do ouška? Přijdu, aby jste zakusily báječný dobrodružství. Začněte se na mě soustředit. V mojí společnosti ze sebe dostanete to nejlepší, zapomenete na běžný starosti.

kenneth@email.cz | 17.02.2015 22:33
Re: Služby gigola Přeneste na mě všechnu tíhu vašeho života, unesu jí. Zavalte mě vaším tělem, obejmu ho. Svěřte se mi se sny, doplním je o své. Napiš.

juraj | 20.07.2016 20:09
rad bych se dohodl s nějakým solidním gigolem jako dárek pro mou stále potřebnou ženu když je v důchodovém věku, předehra a pak pořádná soulož, několik poloh aby si to holka užila jedinou podmínkou je moje přítomnost


Přidat komentář