Sexuální trapasy

Sex nemusí být vždycky úžasný a romantický jako z filmu. Někdy se z něj může stát i hodně trapná fraška. Trapasům se někdy prostě nevyhneme! A když už se nějaký stane, máme nad ním mávnout rukou nebo o něm mluvit?

Co se týče sexuálních trapasů, můžeme se dostat do dvou situací. Ta jedna nastane, když někoho při sexu nachytáme a stáváme se tedy svědky něčích radovánek a ta druhá přichází, když jsme sami jejími účastníky. Sex se zkrátka nemusí vydařit dle Vašich představ. Říkáte si, že už vás nemůže nic překvapit? Čtěte dál!

Synku, vem si kondom!

Pokud bydlíte s rodiči, může se Vám snadno stát, že budete při sexuálních hrátkách s partnerem přistiženi někým z rodiny. Například Jirka! Pozval si svou holku k sobě domů a v nejlepší chvíli se ozvalo zaťukání na dveře.,,Jirko, můžeš na chvilku?,,ozvalo se. Byla to jeho matka. Jirka celý rozechvělý se tedy za matkou odebral do kuchyně a s růží ve tvářích si vyslechl krátký monolog o bezpečném sexu, přičemž vyfasoval i pár kondomů. Jeho holka se potom cítila ještě trapněji, když po vášnivé noci odcházela a u botníku se s Jirkovou matkou potkala. Rozpačitý úsměv obou žen si jistě představíte sami. Pokud jste při sexu přistiženi někým z rodiny, je to vždy dost choulostivé, než kdyby Vás vyrušil například kamarád nebo spolubydlící. Rodiče Vás většinou stále berou jako své malé děti a těžko se smiřují s tím, že už žijete sexuálním životem.

Nechtěné zvuky a krvavé překvapení

Při orálním sexu se může stát, že se uvolníte tak poctivě, že se ozve zvuk, který byste jistě slyšet nechtěli. Pšouknete si partnerovi přímo do tváře! Pocitu trapnosti se jistě neubráníte a v takové situaci se už ani nemá smysl na něco vymlouvat.** I vagína může při sexu vydávát podivné zvuky** podobné vypouštění větrů. Dostává se do ní totiž vzduch a penis tak působí jako píst. Tyto nepříjemné zvuky se také těžko obhajují. Obrovským trapasem se pro slečnu také stává situace, kdy se při souloži s partnerem cítí nadmíru vlhká. Po rozsvícení světla se pak ukáže, že dostala menstruaci. Postel, přikrývky a dokonce i partner - vše od krve. Máte chuť propadnout se do země! I toto se však stává. U menstruace také hrozí, že si žena ,,zapomene,, vyndat tampón např. v situaci, kdy se s partnerem vytratí v opilosti z párty domů. Ve stavu sexuálního chtíče se pak mohou oba zhrozit, když se místo kalhotek zpod sukně vytáhne bílá šňůrka.

Zranění při sexu

Se svým partnerem se navzájem uspokojujete a najednou jeden z Vás bolestivě vykřikne. Co se stalo? Při sexu se mohou stát všelijaká zranění. Pozor si dejte např. na:

 1. popáleniny od koberce - spálená záda
 2. zablokovaný krk
 3. vyvrtnutý kotník nebo převrácený palec
 4. otlučené kolena a lokty
 5. natažené svaly a křeče

Jak se ještě můžeme při sexuálním hrátkách s partnerem ztrapnit?

 • nasadíme svému klukovi pouta na ruce a připoutáme si ho k posteli. Pak nemůžeme najít klíče :-O
 • navnadíme partnera na sex, celý den ho svádíme přes sms a nakonec příjdeme z práce domů a usneme, sotva lehneme
 • při orálním sexu partnera omylem kousneme tak, že má na penisu ještě ráno modřiny
 • oslovíme svou holku jménem své bývalé
 • při sexuální poloze spadneme z postele
 • chceme v posteli mluvit sprostě a místo toho mluvíme trapně
 • penis se nechce a nechce postavit

Pozor si dejme především na to, co říkáte, abychom sexuální vášeň v posteli zbytečně nenarušili:

 • Ty se ještě nepůjdeš osprchovat?
 • Tak jo, ale na týden mi dáš pokoj!
 • Tak se teda ukaž. Mně bolí záda, takže šup nahoru.
 • Ty jsi jedl česnek?
 • Příště se ohol. Celou jsi mě poškrábal.
 • Víš, s mojí bývalkou jsme to dělali trošku jinak....ukážu Ti to
 • Ale dneska rychle jo?
 • Už jsi tam?

Když už se ztrapníš, zachovej klid!

Jak se říká, s humorem jde všechno líp! Zasměj se svému trapasu a zkus ho obalit do vtipné historky pro Vaše budoucí vzpomínky. Partner bude mít jistě pochopení a vše vezme do svých rukou. Prostě se tomu společně zasmějte a nechte příhodu vyšumět. Není důvod k panice. Pokud se milujete, překonáte daleko horší věci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9586 (magazinerotika.cz#370)


Přidat komentář