Sexuální předehry

Chcete svou partnerku správně naladit k sexuálním hrátkám? Prodlužte předehru a dejte si záležet! Vášnivá a dokonale promyšlená milostná předehra totiž se ženami dokáže divy a navíc upevní celý Váš vztah.

Když spolu dva lidé začnou chodit, chtějí si sami sebe pořádně ,,očichat,, a zjistit, co se komu líbí a v jaké míře. Platí to zejména v posteli! Ze začátku každého vztahu je erotično cítit již ze vzduchu a zamilovaný pár navzájem hltavě zkoumá svá těla. Milostná předehra je kolikrát silnější než samotný styk, partner je nový, tak se mu toužíte co nejvíce předvést. Kámen úrazu nastává, když spolu ti dva začnou žít a sex se stane jakousi povinností. Na předehru se postupem času skoro zapomene a zprvu tolik oblíbené erotické experimentování se zahalí do mlhavých vzpomínek...STOP! Takhle to přece dopadnout nemusí!** Nepodceňujte sílu milostné předehry!** Zpátky do hry!

Stop rychlovkám!

Na sex bychom se měli neustále těšit a také soustředit. Pokud budeme při pohlavním styku přemýšlet o tom, co budeme další den vařit na oběd, nikdy si ho pořádně neužijeme a o orgasmu můžeme jen snít. Nebojte se narušit denní stereotyp. Nalijte si sklenku vína a dodejte si trochu kuráže. Vzpomínejte na okamžiky začátku Vašeho vztahu, kdy jste se jeden druhého nemohli nabažit. Proč jste se do partnera vlastně zamilovali? Nebylo to hlavně proto, že Vás dokázal díky orálnímu sexu přivést do jiného světa? Netvrdíme, že rychlovka v posteli nemá své kouzlo, ale dlouhému smyslnému milování se zkrátka nic nevyrovná. Zkus svému partnerovi/ce připravit předehru, na kterou jen tak nezapomene!

Sexy předehry

Za pomocí afrodiziak si dodejte potřebnou erotickou náladu a pusťte se směle do plánování sexy milostné předehry. Stačí mít pouze chuť a fantazii. Čím vším můžeme svého partnera překvapit a naladit ho na stejnou vlnu?

  • smyslnou masáží celého těla
  • striptýzem
  • připoutat si ho poutami k posteli
  • obléct si erotický obleček
  • sledovat společně porno

Někdy stačí opravdu málo a sex se může stát velmi zábavným. Co si budeme povídat, mezi nejoblíbenější předehry patří orální sex. Muži ho zbožňují a ženy se nemají za co stydět. Partnera můžeme silně dráždit jazykem do zbláznění a stejně tak si můžeme my nechat dopřávat sexuální slast bez námahy. Poloha 69 je tím nejlepším, co můžete před sexem provozovat. Můžete si také připravit misku s ledem a vložit si jednu z kostek do úst. Poté přejíždějte partnerovy citlivé partie - dostanete ho! Hlavně na nic nespěchejte. Vychutnávejte si společné doteky, povídejte si, zkuste si vyměnit role nebo partnera nalákat na sex tím, že budete jeho penis třít mezi svými prsy. Velkým tahákem je také zrcadlo postavené před postelí. Nastavte ho tak, aby jste se při sexuálních hrátkách mohli pozorovat. To Vás stoprocentně nažhaví. Dejte si však pozor, aby předehra nebyla příliš dlouhá. Může se stát, že partnerovi ochabne penis a touha po sexu bude pryč. Správná milostná předehra trvá maximálně 15-20 minut, dle libosti ji můžete krátit či prodlužovat.

Pokud budete dbát na pravidelnou předehru před sexem, snadněji dosáhnete orgasmu. Můžete si také pohrát s erotickými hračkami a vyzkoušet něco nového. Jazykem projeďte všechny partnerovy erotogenní zóny. Soustřeďte se na ušní lalůčky, bradavky, záda a šíji. Tyto oblasti mohou vyvolat extrémní vzrušení. Namasírujte svého muže/ženu po celém těle příjemně vonícím olejem, nejlépe levandulovým. Klidně si dopřejte společnou koupel a oddávejte se erotickým radovánkám už ve vaně. Poté se společně natřete a běžte spát nazí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9590 (magazinerotika.cz#388)


Přidat komentář