Sex na veřejných místech

Chcete vyzkoušet sex na veřejných místech, a přemýšlíte, která místa jsou k tomu nejvhodnější? Dle výzkumu vede park a les. Pokud Vás láká větší adrenalin, rozdejte si to v kině nebo ve zkušební kabince.

Co je vzrušujícího na sexu na veřejnosti?

Některé dvojice se sexu na veřejnosti nevyhnout při návratech v pozdních nočních hodinách z diskoték, zábav nebo oslav, opojených alkoholem a vzrušení při představě sexu s partnerem. Proč čekat, než se dostanou domů, když se můžou pomilovat někde venku v okamžiku, kdy na sebe dostanou chuť? Některé dvojice však sex na veřejnosti přímo plánují, vyhledávají a oddávají se mu cíleně. Naplánují místo, kde by stálo se za to milovat, kde je nikdo neuvidí, nebo naopak, kde je někdo vidět může, určí denní domu, způsob, jakým se na dané místo dostanou a považují to za jakési dobrodružství, na které poté rádi vzpomínají. Jsou to tzv.** sběratelé sexuálních zážitků**. A co je na veřejném sexu baví a vzrušuje? Především ta rozdílnost oproti ložnicovému sexu. V přírodě nebo na jiných veřejných místech zpravidla není postel, proto takový sex vybízí dvojice k zaujmutí jiných erotických poloh, než vleže. Vzrušující je také možnost, že při tom budou spatřeni nějakým náhodným kolemjdoucím. Sex na veřejnosti se doporučuje vyzkoušet těm mileneckým párům, který v jejich milostném životě chybí jiskra a vzrušení, jak tomu bylo na začátku vztahu. Sex na veřejnosti čas od času neuškodí vůbec nikomu.

Sex v parku

Podle internetových diskuzí, kterých se účastní lidé z celého světa, vede bezesporu park. Zde se lidé oddávají sexu nejčastěji, mají-li potřebu souložit na veřejných místech. U lidí se liší pouze části dne, kdy se sexu v parku oddávají. Ti nejodvážnější si dokážou užít sex během dne, a celá akce jim připadá díky dennímu světlu a možnosti odhalení o to víc vzrušivá, většina milenců si ale raději své intimní něžnosti nechávají na** noční dobu**, zejména když se vracejí z nočních klubů a diskoték.

Sex v autě

Druhým nejoblíbenějším místem pro sex na veřejnosti je auto. I zde však záleží na denní době a na místě parkování. Zřejmě se nebudete oddávat sexu za bílého dne na nejrušnější ulici v městě, ale dvojice si rády udělají výlet do přírody, kde nebudou nikým a ničím rušeny.

Sex v lese

Do lesa se vydávají za sexuálním dobrodružstvím především ty milenecké dvojice, které nechtějí být nikým rušeny. V lese se předpokládá, že nikoho nepotkáte, proto je toto místo vhodné pro začátek sexu na veřejných místech. Pozor ale na období, kdy rostou hříbky, obzvláště konec léta a dopolední hodiny. To byste pak jistě nebyli v lese sami.

Sex v kanceláři

Kancelář přímo vybízí k milostným hrátkám, zvláště pokud to mezi Vámi a kolegou či kolegyní na pracovišti jiskří.** Sex na pracovišti** by se však rozhodně nemusel líbit Vašemu šéfovi, proto dbejte na to, aby byly vždy zamknuté dveře. Také myslete na záložní plán pro případ, že by někdo zaťukal na dveře.

Další místa, kde se dá veřejně milovat

Po parku a autě následují místa jako kino nebo divadlo, poté také nevyužitý pokoj při oslavách, zkušební kabinka v obchodě, veřejné toalety, průchody domu v noci, sexu se můžou dvojice oddat i ve vlaku. Vyzkoušet je možné i autobus, nejlépe pokud je maximálně z poloviny obsazený a jede delší trasu.

Proč se milovat na veřejnosti

Veřejná místa vybízí k sexu zvláště v období vzrůstajících venkovních teplot. V tuto dobu klesá totiž atraktivita milostných hrátek v klasických manželských postelích v ložnicích svých domovů. Je škoda nevyužít krásného teplého počasí a promilovat víkendovou noc na louce, v lese nebo na jiném lákavém místě. Sex venku v sobě zahrnuje romantiku, adrenalin a dobrodružství. Pokud si chcete sex náležitě užít a nestrachovat se, že Vás někdo vyruší, pak volte místa, kde je výskyt lidí minimální. Také se oblékněte nenápadně a nezkoušejte žádné až příliš extravagantní polohy, kterými byste na sebe strhli pozornost. Sex na veřejnosti je evergreenem. Ideální pro něj je** louka, pole, park nebo auto**. Jestliže máte nutkání zažít něco opravdu extra a sníte o sexu v záchodové kabince letadla, jako filmoví hrdinové, tak na to rovnou zapomeňte. Rozhodně byste si takový sex neužili se vší parádou.

O čem sní muži a o čem ženy?

Jestliže Vás již omrzela Vaše postel a chtěli byste sexuálním hrátkám dodat zcela nový rozměr, s největší pravděpodobností skončíte v autě. Auto je totiž dle výzkumu nejčastější variantou sexu jinde, než v posteli. Sex v letadle, konkrétně na záchodcích letadla, je snem téměř většiny mužů. Ovšem skoro vždy zůstává pouze u snu. Sex v letadle je mnohem častěji pouhou fantazií, než aby se opravdu uskutečnil. Tak jako muži sní o sexu v letadle, většina žen sní** o sexu na pláži**. I v tomto případě zůstává v převážné míře pouze u snu, i když je tento sen podstatně lépe realizovatelný, než ten v letadle.

Jak se na veřejný sex připravit

Hlavní výhodou je zcela jistě adrenalin, který nemáte šanci pocítit v ložnicové posteli. Adrenalin je mocné afrodisiakum a sex na veřejnosti jej dokáže velmi snadno vyburcovat. Máte-li chuť na takto silné vzrušení, a sex v přírodě nebo někde na jiném veřejném místě plánujete, měli byste se na něj i dokonale připravit. Např. nezapomeňte s sebou vzít deku, která zvýší míru pohodlí. Deka může posloužit také na maskování intimních partií pro případ, že se ve Vaší blízkosti vyskytl nečekaný kolemjdoucí. Myslete na to, že co Vás jednoduše prozradí při sexu, jsou** typické pohyby.** Zkuste zvolit takovou polohu, při které by vzdáleného pozorovatele nenapadlo si hned myslet, že souložíte. Tak např. v lese se nabízí poloha ve stoje, kdy partnerka může být obrácená čelem ke stromu a muž stojí za ní. Na lavičce je možné sex provozovat tak, že si partnerka nasedne na klín muži a v případě, že by se v jejich blízkosti vyskytla nezvaná osoba, můžou oba předstírat, že jsou čistě pod vlivem své velké zamilovanosti, a že jediné špatné, co na veřejnosti dělají, je to, že na sobě sedí a líbají se. Důležité je volit** co nejméně nápadnou polohu**, kterou jistě není poloha misionářská, ani poloha na koníčka.

Nevýhody sexu na veřejnosti

Sex na veřejnosti má i negativní stránky. Mnohokrát se stalo, že dvojice, které si to rozdávaly na veřejných místech, skončili na policejní stanici, kde museli vysvětlovat své erotické chvilky. Při sexu venku však hrozí lidem mnohem větší riziko. Dle výzkumu, který byl proveden v roce 2006, se lidé souložící venku nakazí častěji virem HIV. Zřejmě proto, že sex na veřejných místech je spíše spojován s jednorázovými známostmi a promiskuitním chováním. Lidé jsou při něm tolik odvázaní, že zpravidla zapomínají na zásady bezpečné ochrany.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9572 (magazinerotika.cz#292)


Přidat komentář