Ranní sex - jeho výhody a nevýhody

Ranní sex má své kouzlo. Většina mužů přímo miluje ranní sex, a pokud najdou partnerku, která se mu také ráda oddává, pak jsou opravdu šťastní. Co je na ranním sexu tak výjimečného? A má vůbec i nějaké nevýhody?

Jak lépe začít den než sexem? Ranní sex vykouzlí úsměv na tváří snad každému, kdo se mu oddává. Někdo ráno vstane a před odchodem z domu si zacvičí, někdo stráví půl hodiny snídáním, někdo prosedí čas před odchodem na toaletě, ale někdo dokáže ranní čas využít mnohem příjemněji a efektivněji, a to sexem. Vyzkoušejte ranní sex a úsměv na tváři Vám vydrží celý den.

Přivstaňte si

Láká Vás ranní sex? Pak si trošku přivstaňte, pokud Vás čeká ten den práce nebo jiné povinnosti. Pokud máte se vstáváním problémy, můžete si natočit budík, abyste chvilku, kterou můžete mít sami pro sebe, neprospali. Jak moc dopředu je potřeba si natočit budík? Počítejte** alespoň s 20 minutami**, v nichž bude několik minut na předehru, kterou se zahřeje, a poté na samotný akt. Mějte na paměti, že nějaký čas Vám zabere i nutná hygiena po ranním sexu, než se vydáte z domu.

Jak se připravit na ranní sex?

Jestliže ranní sex plánujete den dopředu, příhodně se na něj oblečte. Noční košilka, která se jen vyhrne, jistě bude vhodnější než teplé flanelové nohavicové pyžamo. Můžete jít také spát bez pyžama, aby ráno Váš partner neměl práci vůbec s ničím. Víte o svém partnerovi, že má rád erotické prádlo, sexy noční košilky, krajky, nebo jiné svůdné oblečení? Oblékněte se do něj již večer, a ráno ho překvapte.

Výhody ranního sexu

Ranní sex nastartuje naprosto každého. Pokud se oddáte rannímu sexu, vězte, že budete mít po celý den dobrou náladu a jen tak někdo Vám ji nezkazí. Ranní sex je skvělá rozcvička, skvěle se u něj protáhnete a nový den budete začínat mnohem pozitivněji. Pokud Vám někdy trvá mnoho minut, nebo i několik hodin, než se ráno proberete, abyste mohli stoprocentně fungovat, vězte, že s ranním sexem na jakoukoliv únavu hned zapomenete a budete nastartovaní podávat přes den ty nejlepší výkony. Výhodou pro mnohé je také celková délka sexu. Ranní sex je velmi rychlý. To může vyhovovat všem, pro něž je milostná předehra naprosto zbytečná, nebo kteří mají rádi vášnivý a žhavý rychlý sex bez zbytečných průtahů. Ranní sex tak přináší do vztahu náboj, který může při klasickém večerním sexu chybět. Pokud žena přistoupí na ranní sex, nebo dokonce bude jeho iniciátorkou, bude ji mít každý muž za bohyni. I když si myslíte, že Vás sex nemůže být již lepší, že Vám nic nechybí a že jste absolutně spokojení, po vyzkoušeném ranním sexu zjistíte, že na světě může být ještě lépe. Lidé, kteří se oddávají tu a tam nebo pravidelně rannímu sexu, jsou nejenom příjemnější na své okolí, ale jsou i zdravější a šťastnější. Úsměvy v jejich obličejích nejsou falešné, ale opravdové.

Nevýhody ranního sexu

Ranní sex s sebou může nést i nevýhody. Je jich sice málo, ale přece jen pro někoho nemusí být sex po probuzení tím pravým, co od milování očekává. Ženy mívají s dosažením orgasmu daleko větší problémy než muži. Žena potřebuje kolikrát dlouho milostnou předehru, čistou mysl, žádný stres. Toho se jí po ránu mnohdy moc nedostává, neboť kolikrát je myšlenka již na cestě do práce, nebo u klienta, který ji čeká hned po příchodu do zaměstnání. Z toho důvodu může být ranní sex pro ženu nevýhodou, neboť se nedokáže tak uvolnit a oprostit od myšlenek na nastávající den, aby byla schopna dosáhnout orgasmu. I zde je však řešení. Můžete se s mužem hezky pomazlit nebo pomilovat bez vlastního vyvrcholení a dopřát orgasmus jemu pro krásný den. Vy si můžete intimní chvilky se vším všudy vynahradit večer. Nevýhodou pro někoho může být, že si na ranní sex musí trošku přivstat. To může dělat problémy spáčům, kteří si chtějí každou vteřinu ukrást pro delší spánek. Jak ale odolat partnerovi, který nás něžně probouzí? Jednou za čas není jistě na škodu si trošku přivstat. Nevýhodu ranní sexu může někdo spatřovat v nedostatečné hygieně a připravenosti. Zvláště ženy často řeší nevyčištěné zuby, neučesané vlasy, zpocené tělo po probuzení, atd. Zkuste se od toho oprostit a jednou vyzkoušet líbat se bez vyčištěných zubů, bez dokonalého make-upu a bez učesaných vlasů. Uvidíte, že si sex užijete možná mnohem lépe, než když jste stoprocentně připravená.

Pro koho je ranní sex ideálním řešením?

Mnoho mužů mívá problémy s erekcí. Ty se s přibývajícím věkem zvyšují. Na muže působí únava, stres, vyčerpání. Proto se není čemu divit, když má večer po náročném dni, problémy s erekcí. S přibývajícími lety muži k poruše erekce stačí i sport během dne, stres, nebo nachlazení či nemoc. Právě pro muže, kteří mívají takovéto problémy, je ideálním řešením ranní sex. I ti, kteří nejsou schopní dosáhnout erekce, totiž po probuzení v naprosté většině případů erekce dosáhnou. A bez práce. Proč se tedy nemilovat ráno místo večera? Navíc nejenže se bude muž cítit skvěle, ale ranní sex s sebou nese i výše popsané výhody.

Nejlepší milostné polohy pro ranní sex

I když je ranní sex skvělou rozcvičkou, přece jen se ne každému chce po ránu experimentovat a dělat v posteli salta a podobně. Zde Vám napovíme několik pohodlných milostných poloh, u kterých se nenadřete, a přesto bude stát výsledek za to.

Poloha lžíce

Poloha lžíce je velmi příjemná jak pro muže, tak i pro ženu. Žena se k muži přisune zadečkem a muž takto do ní vstoupí. Jde o pohodlnou polohu, při které se nenadře ani jeden.

Poloha Na koníčka

Tato poloha je vhodná především pro pohodlné pány, kterým se do ranního sexu moc nechce. S touto polohou ho nebudete muset k sexu moc přemlouvat. Stačí mu říct, že bude jen ležet na zádech a nic nedělat. Nebojte se, že budete muset celé milování strávit na svém partnerovi. On se za chvilku probudí a vzchopí.

Hoďte nohy na ramena

Proč se hned po ránu namáhat? I běžnou misionářskou polohu můžete zpestřit tím, že hodíte nohy na ramena partnera. Vy ležíte na zádech, muž je nad Vámi a Vaše nohy jsou položené na jeho ramenou. Tato poloha Vám umožní hlubší průnik. Je vhodná také pro méně obdařené muži.

Sex ve sprše vestoje

Žena se opře prsy o stěnu sprchového koutu, muž k ní přistoupí zezadu a pronikne. Stejně tak se můžete milovat i zepředu, kdy se žena opře zády o stěnu a muž do ní proniká zepředu. Sex ve sprše je velmi vzrušující a rozhodně stojí za to ho vyzkoušet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9591 (magazinerotika.cz#390)


Přidat komentář