Pravidla análního styku

Před každým milováním je vhodné spáchat alespoň základní hygienu, především pak intimních partií. Přeci jenom však u análního sexu je třeba dbát na zvýšenou hygienu, ale také na bezpečnost při styku. Na co dalšího pamatovat?

 

Pro někoho je anální sex naprostým tabu. Mezi námi se najdou i jedinci, kteří považují anální způsob milování za něco nevhodného a nechutného. Je však možné, že se jedná o jedince, kteří buď mají špatné zkušenosti s análním sexem, nebo ho naopak vůbec nevyzkoušeli, a mají své zažité předsudky, kterých se drží. Na análním způsobu milování však nemusí být nic špatného, naopak může intimní život dvojice poměrně hodně oživit. Budete-li se držet základních pravidel análního styku, můžete se pak sami přesvědčit o jeho výjimečnosti.

Řitní otvor - erotogenní oblast

Nikdo nepochybuje o tom, že k erotogenním oblastem patří u ženy například klitoris, bradavky, u muže zase penis. Erotogenních zón a oblastí je však mnohem více. K neméně významným erotogenním oblastem pak patří i řitní otvor. V tomto případě může být řitní otvor vzrušující oblastí pro ženu, ale i pro muže. V okolí řitního otvoru totiž můžete najít značný počet nervového zakončení. Abyste se mohli skutečně těšit z análního styku, pak se nejprve soustřeďte na připravenost a něžné masírování, než přistoupíte k samotnému proniknutí penisu, či anální hračky do řitního otvoru. Při análním styku jeden z partnerů je v pasivní roli, zatímco druhý v roli aktivní. Jedinec, který přijímá něžnosti, by měl druhému dát najevo, zda jeho počin mu je příjemný, či nikoliv. Partner, který dráždí řitní otvor, se nemůže vcítit do pocitů druhého, proto je důležitá vzájemná komunikace.

Hygiena u análního styku

Běžný způsob umytí není u análního způsobu milování dostačující, tedy u jedince, do jehož zadečku bude partner vnikat. Někteří jedinci jsou natolik důslední, že se před análním způsobem milování rozhodnou pro klystýr.

Anální styk a vaginální styk při jednom milování

Nechcete se při jednom milování omezovat jen na anální styk, ale také byste ho chtěli prostřídat se stykem vaginálním, či orálním? Možné to samozřejmě je. Rozhodně však není možné, aby muž poté, vyndal svoje mužství ze zadečku partnerky, s ním následně pronikl do vagíny, aniž by ho předtím důkladně neomyl, či nevyměnil kondom, použije-li ho pro anální styk. Pokud by muž nehleděl na hygienu, pak by přenesl bakterie ze zadečku do vagíny, kdy by se pak žena mohla potýkat s nepříjemným, vleklým zánětem. Muž by pak mohl zapomenout na dlouhou dobu nejen na anální, ale také vaginální způsob milování.

Souběžné orální uspokojování řitního otvoru a vagíny

Ovšem zásady hygieny a bezpečnosti platí nejen u výše uvedeného, ale také u orálního uspokojování. Bude-li muž uspokojovat partnerku orálně v okolí řitního otvoru, a poté plynule přejde k orálnímu uspokojování vagíny, pak je to v podstatě totéž, jako výše zmíněné. Nezáleží tedy na tom, zda muž využije svého mužství, hbitého jazýčku, nebo análních hraček. Vždy je třeba si zapamatovat, že není vhodné z hlediska hygieny a bezpečnosti se přesunout z dráždění zadečku na dráždění vagíny, bez předchozí důkladné očisty. V případě erotických hraček a pomůcek je vhodné je omýt určeným přípravkem, který Vám zaručí dokonalou čistotu pro další jejich využití. Zmiňovaný přípravek si můžete zakoupit například v sexshopu, ať už kamenném, nebo přes internet. Nemáte-li zrovna k dispozici speciální prostředek, můžete použít i antibakteriální mýdlo.

Bezpečnost análního styku

Proč je anální sex řadou jedinců vyhledávaný? Sval svěrač totiž umožňuje větší obepnutí mužova penisu, což jemu, ale i partnerce přivodí slastné pocity. I kdyby měla žena úzkou vagínu, pak stále bude průnik do zadečku užší, než průnik do vagíny. Navíc, u análního styku není třeba, aby se partnerka nějak snažila ještě více stahovat sval právě kvůli většímu obepnutí. Svěrač má jedinečnou vlastnost vypuzovacího, přirozeného reflexu, kdy se snaží vše, co je v zadečku vypudit ven. To Vám samozřejmě může zpočátku být na škodu, a to při snaze proniknutí do zadečku. Ne, že by síla svěrače byla tak mocná, spíše půjde o pocitovou stránku pro partnerku, která se může cítit až nepříjemně, pokud budete v pronikání příliš netrpělivými, rychlými. Ideální je, abyste svěrač připravili na anální styk. Plně si vystačíte i s malíčkem. Ono, již samotné dráždění řitního otvoru malíčkem, může být pro partnerku velmi vzrušující. Důležité je tedy nespěchat, a nechtít třeba hned napoprvé zasunout penis do análního otvoru partnerky, není-li na tento způsob milování zvyklá.

Použití lubrikačního gelu pro anální styk

Použijete-li lubrikační gel, bude moci být dráždění partnera na řitním otvoru mnohem intenzivnější a vzrušivější. Stejně tak lubrikační gel umožňuje lepší, snadnější průnik pro prsty, anální hračku, penis. Pamatujte však na fakt, že použijete-li lubrikační gel na kondom, tak může dojít k jeho poškození. Zvolte tedy správný lubrikační gel, především ten, který je vyráběný na bázi vody, ne oleje.

Připravenost na anální styk

Právě jedinci, kteří nejsou příznivci análního styku, mohli vše pokazit hned na začátku. Ani ne tak z hlediska hygieny, jako připravenosti na anální způsob milování. Již výše jsme uvedli, že pro jedince, do kterého bude druhý pronikat, může být průnik nepříjemný, až bolestivý. V tomto případě není zrovna moc výhrou, má-li muž velký, široký penis. Muž s takovým penisem si bude muset na chvíli nechat zajít chuť na sexuální potěšení z análního styku, kdy jeho prvořadým úkolem bude připravení, navnadění partnerky na anální způsob milování.

Způsob navnadění ženy na anální styk

Je možné si zakoupit speciální anální hračky, které jsou pro anální styk přímo určené. Muž si však také může vystačit s prsty. Určitě by muž měl použít lubrikační gel, který zlehčí průnik, sníží případný nepříjemný pocit u partnerky při pronikání. Na druhou stranu není nutné se dívat na anální styk jako na vědu, kdy všeho necháte, a budete se čistě jen věnovat řitnímu otvoru. Jednou z možných variant, jak nenásilně začít s análním stykem, je při milostné předehře, ale také při vaginálním styku, kdy zatímco penis partnera dráždí jeskyňku ženy, malíček pomalu a jemně krouží kolem řitního věnečku.

Důležitost psychického uvolnění při análním styku

U milování, jako takovém, anální styk nevyjímaje, je důležité, abyste vždy činili to, co Vám je oběma příjemné, s čím souhlasíte. Jakmile by se jeden z Vás uchýlil k sexuální praktice, která je druhému nepříjemná, vždy je dobré přestat. Není na místě stud, či snad snaha překonat nepříjemný pocit, bolest, aby byl druhý z partnerů spokojený. S tímto přístupem pak sex nepřináší potěšení ani pro jednoho z partnerů. Jste-li v křeči a psychická pohoda Vám chybí, pak chybí také dostatečné uvolnění a naladění na milování. Sex by neměl být brán jako povinnost, nutnost, ale naopak jako zábava, souznění Vás dvou, podpoření Vaší lásky. Jen tak si budete moci vychutnat jedinečnost a výjimečnost milování, ať už upřednostníte vaginální, orální, či anální způsob milování.

Bolestivost při análním styku

První sexuální zážitek mají dívky spojené s existencí bolestivosti, jako důkazem, že již nejsou dívkami, ale ženami. Co se týká prvního milování, tak nemusí být nutně doprovázený bolestí, jako takovou. Je možné, že budete pociťovat první anální styk, jako první vaginální styk, kdy budete čekat také bolest. V tomto případě je však třeba se mít na pozoru. Je prakticky jedno, zda budete u prvního, či opakovaného análního styku. Nikdy byste neměli pociťovat bolest. Pokud tomu tak je, pak něco děláte špatně. Na vině však také může být určitá zdravotní komplikace, psychický blok, a jak jsme již zmínili velikost penisu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9568 (magazinerotika.cz#259)


Přidat komentář