Pozitivní účinky sexu

Trávíte hodiny a hodiny v posilovně? Ládujete se nejnovějšími vitamíny a cpete do sebe prášky na soustředění a energii? Přitom stačí tak málo, abyste se zbavili stresu a cítili se v pohodě - věnujte se pravidelnému sexu!

Je jaro, všechno kolem nás kvete a hormony se bouří. Znáte to taky? Není nic lepšího než zahnat jarní únavu divokým sexem! Sex má velmi uvolňující a blahodárný účinek pro naše zdraví. Najděte si pro sex s partnerem čas, nepodceňujte jeho kouzlo a věnujte mu veškerou svou pozornost. Pokud jste čerstvě zamilovaný a oddáváte se sexu téměř každý den, jistě na sobě pociťujete samé pozitivní účinky. Jste veselejší, lépe Vám to myslí, usmíváte se, věnujete svým blízkým příjemnou energii a cítíte se šťastně. Tyto pocity bychom neměli s přibývajícím věkem zatracovat. Naopak. Zkusme si připomenout, proč jsme se do partnera zamilovali a vrátit se na začátek našeho vztahu.

Sexem k delšímu životu

Sexem trénujeme srdce, náš krevní oběh se rozjíždí a zrychluje se cirkulace mozku. Díky těmto pozitivním vlivům se výrazně prodlužuje náš život. Pravidelným sexem také posilujeme prevenci proti rakovině a infarktu. Jisté britské studie odhalily, že lidé, kteří byli se svým sexuálním životem spokojené, žily v průměru o šest let déle než Ty, kterým byl sex lhostejný. O dlouhověkosti sice rozhoduje daleko více faktorů, sexuální aktivita však přispívá k celkové kvalitě každého člověka. Nezáleží, jak dlouho sex trvá, důležité je, aby oběma stranám přinášel radost a uspokojení.

Na bolest pilulku orgasmu

Svět přinesl důkazy o tom, že orgasmus skutečně dokáže odbourávat stres a tišit bolest. Těsně před orgasmem totiž roste hladina oxytocinu v organismu a to má za následek odplavení endorfinů do krve. Bolest je pryč a následuje pocit uspokojení. Pravidelným dosažením orgasmu se zbavíte nejen migrény, ale také menstruačních bolestí a artritidy. Sex je zkrátka nejlepším lékem na bolavé tělo! Velké množství žen v posteli stále orgasmus předstírá, chtějí tak své partnery potěšit. Ale toto sobectví se pak odráží na jejich psychice. Proč by i ony neměly mít právo na uspokojení? Každá žena může dosáhnout orgasmu. Jen vědět jak na to. Nestyďte se za ním vydat i sama svépomocí. Naučte se rozumět řeči svého těla a před sexem nikdy nepodceňujte sílu předehry.

Místo fitka sex

Chcete být krásná a fit? Sexujte! Sexuální aktivita totiž velmi výrazně ovlivňuje i lidský vzhled. Tělo při sexu produkuje dvojnásobek estrogenů a ty pomáhají k lepšímu růstu vlasů a nehtů. Máme díky nim také přirozeně lesklé a hebké vlasy. Pozitivní vliv má sex i na naši kondičku. Tím, že při něm spalujeme až 200 kalorií, můžeme ho přirovnat k patnáctiminutové jízdě na kole. Pokud budeme navíc střídat polohy, trápení ve fitku může skončit. Aby se pozitivní účinky objevily, nestačí se k sexu přemlouvat jednou za měsíc. Musí to být pravidelně! Dopřejte si sex alespoň jednou za dva dny, budete lépe spát, zbavíte se stresu a udržíte si mladistvý vzhled. Směle do toho!

Sex je všelék, působí jako droga a kdo jednou zkusil, už s ním nepřestane. Přesto že sexuální aktivita působí hlavně na neurologické úrovni, může nám pomoci zbavit se zdravotních problémů. Sex k životu potřebujeme a je základním pilířem vztahu. Proto se neustále snažíme hledat si partnera, protože si chceme sexu užívat naplno a kdykoliv. Milování jako léčebný proces má jednu velkou výhodu - oproti chemickým pilulkám nemá žádné vedlejší účinky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9596 (magazinerotika.cz#408)


Přidat komentář