Potraviny, které mají vliv na lepší sex

Neodehrává se Váš sexuální život podle Vašich představ a chtěli byste mu dodat šťávu? Potom je na čase vlít mu do žil zcela novou energii. Můžete začít u jídla. Které potraviny zlepšují sex?

Jestliže Váš sexuální život již není to, co býval, nemáte takovou energii, kterou jste oplývali v minulosti a do sexu se musíte častokrát i nutit, pak je načase něco změnit. Kde začít? Co takhle u jídla? Jídlo, ač se Vám to nemusí zdát, dokáže velmi výrazně okořenit sexuální život. Stejně jako celá řada dalších zdravotních aspektů, i sexuální život závisí na tom, jak funguje lidské tělo. Je vlastně odrazem tělesné stránky člověka. Jsou potraviny, které ovlivňují tělo mnoha různými způsoby. Některé kladně, některé záporně. Pokud si dáte dobrou a bohatou večeři, ta ve Vás spíš než nažhavení na noc plnou sexu vyvolá pocity únavy a nutkání na spánek. Velká večeře, láhev dobrého vína a zmrzlinový pohár na závěr zní možná velmi lákavě a slibně, ale nutno říct, že tato jídla jsou pouze prázdné kalorie. Nic víc. Začněte si více hlídat to, co jíte a ovlivněte tak Váš milostný život.

Jak povzbudit krevní oběh?

To, co je pro Vás důležité, je zcela jistě povzbuzení krevní cirkulace. Pokud budete jíst více jídel, která mají vysoký obsah omega 3 matných kyselin, kam patří ryb y jako např. losos nebo makrela, bude i Váš nervový systém fungovat lépe a Vy se budete cítit dobře a vyrovnaně. Sex je především otázkou oběhového systému. K lepším výkonům v posteli Vám můžou pomoci i** minerály a multivitaminy**. Oboje zmiňované látky Vám dokážou zlepšit neurologickou funkci a zajistit dobrou krevní cirkulaci. Z toho důvodu byste měli zvýšit příjem ovesných vloček, oříšků, mléčných výrobků, česneku, sóje, zázvoru a listové zeleniny.

Hubnutí pro lepší sex

Pokud se zbavíte přebytečných kil, budete mít lepší sex. Ne nadarmo se říká, že je nutné pro lepší sex zhubnout. Nejenže se Vám bude lépe pohybovat, nebudete zadýchaní, potit se a nevyčerpáte se, ale také se budete lépe cítit a lépe se tak milování užijete. Lidé hledají neustále způsoby, jak zlepšit** sexuální život** a neváhají utrácet velké množství peněz, aby toho docílili. Staří Římané upřednostňovali exotická afrodisiaka, kterými byl roh nosorožce nebo oči hyeny. Dnešní muži již nejsou tak romantičtí, přesto jim jde o jedno a to samé – aby byli dobrými milenci. Mezi léčbou sexuálních dysfunkcí a povzbuzením libida je velký rozdíl. Možností, jak dosáhnout povzbuzení libida, je i změna jídelníčku. Tak např. podle studií konzumace sóji zabraňuje problémům s prostatou, a ta je přitom pro sexuální život muže zásadní. Sexuálnímu životu pomůžou i jídla, která mají nízkou kalorickou hodnotu. Snížení váhy vede ke zvýšení tvorby testosteronu, tím i k podpoře sexuálních funkcí.

Se zdravým srdcem za lepším sexem

U mužů platí, pokud budou mít dobré srdce, bude i jejich penis fungovat tak, jak má. Co se týče erekce, pak je nutné říct, že co je dobře pro mužské srdce, je dobré i pro jeho penis. Pokud muž konzumuje mnoho mastných jídel, uspávají se mu artérie a omezuje se přítok krve ke genitáliím. To se potom negativně podepisuje na sexuálních funkcích muže a samozřejmě i na sexuálním potěšení. Pokud však muž do těla dostává příliš málo tuku, to také není v pořádku. Tělesný tuk totiž potřebuje k tomu, aby produkoval hormony. Proto se doporučuje jíst lososa, oříšky nebo při vaření nebo přípravě pokrmů používat olivový olej.

Proč jíst zdravě?

Sexuální touhu ovlivňuje mnoho faktorů. Jedním z nich je složení jídelníčku. Jestliže trpíte nadváhou, jíte nezdravě, kouříte, máte málo pohybu, pak je velmi pravděpodobné, že se na bolest hlavy, únavu atd. budete ve svém sexuálním životě vymlouvat poměrně často. Jsou potraviny, které napomáhají pozitivně ovlivnit libido. Které to jsou a jakým potravinám se naopak vyhnout, aby Váš sexuální život stál za to, a Vy jste si jej dokázali užít?

Nejlepší potraviny pro skvělý sex

Abyste si užili skvělý sex, pak je potřeba do jídelníčku přidat určité potraviny, které Vás povzbudí a rozproudí krev ve Vašem těle. Které potraviny to jsou? Jistě stojí za to jednou za čas zahrnout do jídelního lístku ústřice, které zvyšují produkci testosteronu. Jsou plné prospěšného zinku a kvalitních bílkovin. Právě bílkoviny jsou zdrojem energie, která se postará o lepší výdrž při sexu. Další potravinou, které se rozhodně nevyhýbejte, je česnek. Právě ten totiž stimuluje krevný oběh a díky fytoestrogenům kladně ovlivňuje ženské libido. Přesto že je avokádo poměrně dosti kalorické, je nutné zmínit, že je bohaté na** vitamín E** a na nenasycené tuky. Zvláště je velmi prospěšná aminokyselina tryptofan, která ovlivňuje produkci serotoninu, který zlepšuje náladu. Snad nejvíce dokáže podpořit libido čokoláda. Jde asi o nejpopulárnější prostředek k jeho podpoře, protože čokoláda chutná téměř každému a mnozí se do její konzumace nemusí nutit. Čokoláda, která obsahuje vysoké množství kakaa, obsahuje také dosti tryptofánu a dalších povzbuzujících látek. Mezi nejznámější stimulační prostředky patří teobromín, který tělu dodá energii. Co dalšího je považováno za podporovatele sexuálního života? Rozhodně se vyplatí konzumovat granátové jablko, které podporuje plodnost, mandle, které jsou bohaté na oxidanty, a nebo domácí med.

Kterým potravinám se vyhnout?

Přímo pohromou pro sexuální libido jsou nenasycené tuky a potraviny, které obsahují vysoké množství cholesterolu. Jestliže konzumujete velké množství masa, klobásy, salámy, nebo si rádi pochutnáváte na slanině, pak je dosti možné, že Vás čekají problémy s dosahováním orgasmu, neboť tyto nezdravé potraviny ovlivňují zdraví cév. S podobnými účinky se můžete setkat i trans tuků, které jsou obsažené v průmyslově zpracovaných potravinách.

Potraviny, které je dobré zařadit do jídelníčku

Mezi tyto potraviny patří:

Špenát a listová zelenina

Špenát v sobě zahrnuje velké množství hořčíku, který dokáže** roztahovat cévy**. Rychlý průtok krve do pohlavních orgánů znamená i rychlejší vzrušení. Kyselina listová, která je součástí listové zeleniny, snižuje i významné množství škodlivého homocysteinu. Právě ten postihuje krevní oběh.

Neslazený čaj

Neslazený čaj podporuje krevní oběh v těle, což se odráží v lepším sexuálním vnímání. Zlepšuje paměť a náladu. Forma katechinu, která se nachází v zeleném čaji, podporuje mimo jiné i spalování tuků. Na základě provedených výzkumů bylo zjištěno, že lidé, které vypijí denně 3 až 5 šálků zeleného čaje denně, zaznamenali váhový úbytek 5% během dvanácti týdnů.

Meloun a jiné ovoce - lepší pohyblivost spermií

Aby se u mužů zlepšila pohyblivost spermií, je potřeba, aby denně přijímal minimálně 200 miligramů vitamínu C. Citrulin, který je obsažen v melounu, se přeměňuje na arginin a ten má pozitivní účinek na uvolňování cév, stejně jako je tomu u Viagry.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9569 (magazinerotika.cz#283)


Přidat komentář