Pissing - nezvyklá sexuální praktika

Rčení proti gustu žádný dišputát by mohlo platit i v sexu. Pokud Vám partner nabídne zlatou sprchu, tak si nepředstavujte, že Vás zahrne bohatstvím. Stejně tak, jako kdyby přišel o Vánocích se zlatým deštěm. Řeč totiž bude o močení.

Pissing patří k nezvyklým sexuálním praktikám, které mají za cíl zvýšit sexuální vzrušení. Zdrojem pissingu je teplá stříkající či tekoucí moč, kterou jedinec směřuje na partnera, ať už na jeho jednotlivé části těla, nebo také do úst. Někomu se může zdát takováto sexuální praktika značně nechutná a perverzní. Nutno však říci, že vlastní pití moči není nijak zdravotně rizikové. Dokonce se najdou jedinci, kteří pijí svoji moč pravidelně, aniž by ji nějak spojovali se sexem. V případě intimní stránky, pak tekoucí a stříkající moč nejen příjemně hřeje, ale také připomíná ejakulaci, kterou si nejedna osoba vychutnává plnými doušky. Tak proč ne také moč?

Pissing jako vodní sport

V úvodu jsme se dotkli označení zlatá sprcha, zlatý déšť. Je však ještě jedno označení, které Vám také může vehnat ruměnec do tváře, a vyvolat trapné okamžiky, když nebudete vědět, o co jde. Oním označením je vodní sport. Pokud by Vás tedy Váš partner pozval na víkendový vodní sport, či se Vás začal vyptávat, zda jste příznivci vodního sportu, dobře promyslete slova, která řeknete. V určitých kruzích je totiž pissing označován právě za vodní sport, a věřte, že s lodičky, plaveckými brejličkami, ploutvemi, nemá nic společného.

Obliba pissingu

Nutno říci, že ač na pissingu, jako takovém, není vlastně nic špatného, jen málokdo se k této sexuální praktice uchyluje. Najít partnera, kterému by na pissingu nepřipadalo nic divného, a současně by ho rád vyzkoušel, může být těžké. Asi těžko se totiž na prvních schůzkách druhého zeptáte, zda praktikuje pissing, a v případě, že ne, zda by do něj šel. Je docela možné, že by jedinec nejenže nepřišel na další schůzku s Vámi, ale ze současné by rovnou zmizel tzv. po Anglicku. Pokud nechcete Váš slibně se vyvíjející vztahu ukončit předčasně, pak s dotazem na pissing vyčkejte. Mezitím se můžete sami uspokojovat v kombinaci masturbace a pissingu.

Pissing spojený s masturbací

Nedaří se Vám najít partnera, se kterým byste praktikovali pissing? Nechcete Vašeho partnera nutit do něčeho, co nechce, je mu dokonce odporné? Tak to děláte dobře. Přesto se však nemusíte vzdát Vaší sexuální potřebě v podobě pissingu. Vystačíte si totiž i sami. Nabízí se Vám masturbace spojená s močením, ať už ve vaně, nebo ve sprše. Ženy mohou močit také do kalhotek. Jak muž, tak žena mohou nechat moč jen volně stékat, nechat prýštit, nebo se jí i polévat, případně i konzumovat. Ve sprše, v koupelně mají jedinci naprosté soukromí, a tak se mohou plně oddávat svým choutkám.

Vyhledávání pissingu

Kdo především vyhledává pissing? Nebudeme zastírat, že pissing je spíše pro otrlé jedince, kteří mají standardní sex spojený spíše s nudou, než s patřičným vzrušením. Takže ti, kdo se stydí, mají rádi zažité konvence, nejspíš pissing hned tak nevyzkoušejí, kdo ví, jestli vůbec. Pokud byste však chtěli na první pohled poznat, kdo by mohl pissing dělat, podlehnout mu, pak vězte, že první dojem může velmi klamat. Je totiž velký rozdíl v tom, že je někdo stydlínek, a že jen tak vypadá. Za andělskou, nevinnou tvářičkou se totiž může mnohdy ukrývat pěkný ďáblík.

Pissing a voyeur

Setkali jste se již s voyeurem? Objektem jeho zájmu nemusí být jedinec, který se svléká, má obnažená ňadra, zadeček, genitálie. Voyeur také může vyhledávat momenty, kdy si jedinec ulevuje a močí. Pohled na čůrajícího jedince voyeura velmi vzrušuje. O to více, že pohled může být vždy jiný, protože každý jedinec také může jinak čůrat, jeho genitálie jsou v detailech odlišné atd. Až tedy příště budete čůrat venku, a přitom si budete myslet, že Vás nikdo nevidí, přestože jste se rozhlídli, a jste například v křoví, v lese, nepleťte se. Někde poblíž může být voyeur, který Vám sice nijak neublíží, ale bude se dívat. Pokud Vám to nevadí, tak není důvodu moč zadržovat, či snad bojovat s tím, jestli se vyčůráte, nebo počůráte.

Pissing v sado maso

S pissingem se můžete poměrně často setkat s v oblasti sado maso. Pokud si rádi hrajete na otroka a dominu, pak je jen otázkou času, kdy domina přijde s nabídkou pissingu. Jak se praktikuje pissing v sado maso? Jakmile se bude chtít ženě, která hraje dominu, na malou, nebude vůbec důvodu, aby šla na záchod. Místo toho „přikáže“ otrokovi, aby si pod ní klekl a tekoucí proud moči vypil. A jak s utřením kačenky? Zatímco muži potřebují toaletní papír jen v případě, že jdou na velkou, ženy, i když jdou na malou. U pissingu v sado maso však může žena toaletní papír vynechat. Má přeci svého otroka, který její moč nejen vypije, ale pak se ještě postará, aby byla do sucha vylízána. Pokud by Vás zajímala opačná role, kdy partnerka bude v roli otroka a muž by chtěl, aby jeho moč žena vypila, tak takový obrázek je poměrně sporadický.

Pissing jako sexuální fetiš

A v nezvyklostech budeme pokračovat dál. S pissingem se můžete setkat také v podobě sexuální fetiše. Zatímco někdo nesnese, aby mu kapka moči spočinula na spodním prádle, v případě fetiše je to zcela naopak. Zde se jedinec přímo vyžívá v tom, že se může tzv. rochnit v prádle nasáklém vlastní močí. Nutno však říci, že pokud si jedinec nepomůže, a pomočí se do prádla na veřejnosti, v práci, pak s největší pravděpodobnostní způsobí poprask. Zatímco někteří ho budou litovat, další odsuzovat. Ale asi jen těžko z nich bude předpokládat, že si jedinec ulevil schválně. Pissing jako sexuální fetiš však není jen na úrovni močení do vlastního prádla, ale také na močení na oděv jiné osoby. Pokud by se jednalo o „oběť“ náhodnou, která by nic netušila, pak by se mohl jedinec opravdu se zlou potázat.

Touha po pití vlastní moči

S čím dalším se můžete v případě pissingu setkat? Nyní ve hře nebudou dva jedinci, tj. Vy a partner, ale jen Vy samotní. Budeme hovořit o tzv. urofagii, kdy osoba pociťuje neovladatelnou touhu pít svoji vlastní moč, případně moč jiné osoby. Zatímco některým ženám se přímo ekluje, aby polky sperma muže, jiné ženy si ejakulaci vychutnávají plnými doušky. A v případě pissingu pak není předmětem k polykání, respektive pití sperma, ale moč. Tato, řekněme sexuální úchylka nemusí jedincovi nijak narušit jeho osobní život, ovšem jen do té míry, pokud by snad bez pití moče nemohl dosáhnout erekce, vzrušení, natož vyvrcholení. Pak by se již jednalo o druh sexuální deviace. Touha po pití vlastní moči, či moči druhé osoby, se nevyhýbá žádnému pohlaví. I když je spíše sexuální praktika příznačná pro muže, než něžné pohlaví, není však vyloučené, že se setkáte se závislou ženou po moči.

Pissing jako bezpečná sexuální aktivita

Ačkoliv se v případě pissingu setkáte s tím názorem, že se jedná spíše o sexuální deviaci, než nezvyklou sexuální praktikou, je pissing obecně bezpečnou sexuální aktivitou. Pissing může praktikovat jak jedinec homosexuálně orientovaný, tak heterosexuálně orientovaný. Nelze obecně říci, zda ho spíše spatříte u gayů a lesbiček, nebo heterosexuálů. Pissing totiž není sexuální praktikou, ve které mají zálibu jen určití jedinci s příslušnou sexuální orientací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9561 (magazinerotika.cz#223)


Přidat komentář