Piercing jako doplněk sexu

Proč si lidé nechávají propichovat intimní místa a co jim to přináší? Dělají to pouze pro ozdobu, lepší sex, nebo chtějí být jen zajímaví? Zkusme na tyto otázky najít odpovědi a třeba i vy najdete inspiraci.

Genitální piercing pro lepší sex

Máte rádi sex, rádi zkoušíte nové polohy, nové hračky, provádíte sex na neobvyklých místech, v různých kostýmech a přemýšlíte o něčem novém, co váš sex ještě více vylepší? Intimní piercing by pro vás mohl být to pravé. Ovšem máte-li dost odvahy. Zákrok to může být poněkud bolestivý a doba hojení také není zanedbatelná. Výsledný efekt však stojí za to. Zlepší váš sexuální život, prožitky orgasmu, ozdobí vaše intimní partie.

Proč si lidé propichují genitálie

Důvodů je více. Každý si nechává aplikovat piercing z jiného důvodu. U některých lidí je to za účelem zlepšení sexuálního života. Ženy si propichují genitálie často z estetických důvodů. Muži, kteří mají zájem o různé druhy estetických piercingů, se však často nechají přemluvit pro piercing náročnějšího druhu, který má zásadní vliv na sex a nelitují. Ženy dosahují orgasmu pomocí tlaku na klitoris nebo bod G. Patřičně umístěný šperk proto pomáhá ženám vyvrcholit. 

Ozdoba, kterou každý neuvidí

Piercing genitálií je oblíbená ozdoba, která však není určená k tomu, aby ji viděl každý. Je to tajemství, které odhalíte pouze partnerovi při intimní chvíli. Účel těchto piercingů však není pouze estetický. Díky intimnímu piercingu se sex mnoha párů dostal najednou na mnohem vyšší úroveň. Například ženy, které mají problémy s dosahováním orgasmu, jistě ocení vhodný šperk, který pomáhá dráždit a vyvolávat tlak na bod G.

Které typy genitálních piercingů jsou nejoblíbenější

Oblíbené typy intimních piercingů:

Piercing vertical hood

U žen nemá konkurenci tzv. vertical hood piercing. Je nejoblíbenější ze dvou důvodů. Propíchnuté místo se nejlépe hojí a ta příjemnější stránka je, že na tomto místě stimuluje klitoris. Po dobu hojení se nasazuje bioplastový šperk.

Piercing Christina

Oblíbený ženský piercing se umísťuje vertikálně, je to taková tyčinka. Aplikuje se do místa, kde se setkává pubické ochlupení s velkými stydkými pysky. Z anatomických důvodů však nelze provést každé ženě. Protože se propichuje tkáň, která je při chůzi hodně napínaná, místo vpichu se hojí až devět týdnů!

Labia piercingy

Dalšími oblíbenými typy jsou piercingy stydkých pysků. Tyto šperky oceňují hlavně dvojice zaměřené na BDSM při svých hrátkách. Labia piercingy se provádějí dle toho, jakým způsobem je bude chtít dotyčná později využít. Proto se doporučuje před aplikací konzultovat ideální umístění šperku a jeho typ. Není snad nutné zdůrazňovat, že veškeré genitální piercingy vyžadují profesionální provedení.

Propíchnutí malých stydkých pysků má spíše estetický efekt. Je zde propíchnuto pouze málo tkáně a při sexu nemá až tak velký vliv. Rychleji se však zhojí, asi za čtyři týdny. Za to piercing velkých stydkých pysků se hojí až půl roku, protože se propíchne velké množství tkáně. Navíc v oblasti, která je značně namáhaná při chůzi i sezení. Má však lepší vliv na prožitek při sexuálních hrátkách.

Piercing klitorisu

Ženy si mohou dopřát piercing klitorisu, nebo předkožky klitorisu. Potom mohou mluvit o nejúžasnějším sexuálním prožitku. Jako šperk se používá tyčinka nebo kroužek a umisťují se svisle nebo vodorovně do předkožky klitorisu. Zákrok je méně bolestivý a rychle se hojí. Jinak je to u propíchnutí klitorisu. Mnoho piercerů odmítá tento zákrok provést, protože klitoris bývá tenký a silně prokrvený. Vpich je ve všech případech riskantní a velmi bolestivý. Oproti tomu stojí maximálně vylepšený prožitek z milování, který tento piercing ženě poskytne.

Beading - piercing

Beading je určen pro muže a stává se čím dál více oblíbenějším piercingem. Pod kůži na penisu si muž nechá implantovat silikonové kuličky, což ocení zejména dámy. Efektem je větší dráždění pochvy anebo análního otvoru. Tento piercing je vyhledávaný mimo jiné i proto, že jeho aplikace je téměř bezbolestná. Kůže se rychle hojí a nehrozí riziko, že se šperk zachytí např. za oblečení nebo partnerčiny šperky. Muži však musí počítat s několikatýdenní sexuální zdrženlivostí. Před samotným zákrokem je vždy potřebná konzultace, kdy se vybere vhodná velikost piercingu a jeho rozmístění. Beading je též možno považovat za způsob, jak zvětšit penis.

Piercing princ Albert

Princ Albert neboli také PA je zřejmě nejčastějším typem mužského piercingu. Vede ústím močové trubice a ven vystupuje na spodní straně penisu zhruba ve výšce uzdičky. Nechávají si ho aplikovat obřezaní i neobřezaní muži, zde není problém. Používá se šperk ve tvaru kroužku nebo podkovy. Kroužek se snadněji čistí. Když se muž rozhodne pro podkovu, může se objevit problém s kuličkami na koncích šperku, které zalézají do močové trubice.

Piercing Apadravya a Ampallang

Genitální piercing pro muže Apadravya je v tomto případě veden vertikálně přes žalud a močovou trubici a ústí v těsné blízkosti uzdičky předkožky. Co se týká sexuálních prožitků, je tento piercing velmi efektní. Ovšem doba hojení a doba omezení v sexu je přece jenom delší. Ampallang prochází horizontálně žaludem penisu. Prochází skrz močovou trubici, nebo je veden nad ní. Hojení je zdlouhavé kvůli délce piercingového kanálku. Při výběru šperku by měli muži počítat se zvětšením žaludu v průběhu erekce. Proto se používá trochu delší šperk, než je šířka žaludu v místě vpichu.

V kombinaci s Ampallangem tvoří tento piercing tzv. magic cross. Protože je žalud velmi bolestivým místem, jedná se v obou případech o piercing pro silné povahy.

Péče o piercing

Vpich na kůži se musí každý den čistit roztokem slané vody. Také je doporučováno toto místo omývat jednou či dvakrát denně antibakteriálním mýdlem a důkladně osušit. Doba hojení piercingu je individuální, trvá to obvykle jeden až čtyři měsíce.

Pravidla při aplikaci piercingu

V první řadě musí piercing provést profesionální piercer. Hledejte doporučení a reference klientů na konkrétní studio. Za druhé je nutné dodržovat přísnou hygienu, zejména o čerstvý vpich. Jde o propíchnutí kůže, kam se vloží cizí předmět a tělo na to začne reagovat. Pokud se zanedbá péče, komplikace se pak řeší i několik týdnů. Ke způsobu provedení piercingu by se vždy měl vyjádřit odborný piercer. Ne vždy je možné požadovaný piercing provést, a to z anatomických důvodů. Potom je na odborníkovi, aby poradil klientovi s výběrem jiného šperku, který splní jeho požadavky a hlavně mu nijak neublíží. Pokud tato pravidla dodržíte, nemusíte se obávat zdravotních komplikací po provedení vpichu.

Co partner na intimní piercing?

Prý se ale nedoporučuje piercingem překvapit nic netušícího partnera. Pokud máte chuť nechat si aplikovat piercing, raději se se svým partnerem nejdříve poraďte. Konzervativní povahy by váš nápad nemuseli pochopit. Do piercingového studia si zajděte raději oba dva.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9566 (magazinerotika.cz#248)


Diskuze a zkušenosti

petr.kostrounek | 26.06.2014 18:00
Re: Piercing jako doplněk sexu Mam piercing žaludu a vše ok...


Přidat komentář