Orientální milování

Chtěli byste si ozvláštnit milování? Vyzkoušejte orientální způsob. Probuďte smysly a nechejte se unášet exotickou atmosférou. Jak vypadá takové milování jako v harému? Přečtěte si návod.

Milování jako v harému

Pokud rádi hrajete v posteli hry, bude se vám tento tip zaručeně líbit. Orientální milování promění rutinní sex za vysoce erotický zážitek. Přečtěte si, jak využít triky z harému. Hlavně se uvolněte, zhluboka dýchejte a zbystřete své smysly, probuďte své přirozené pudy.

Jak vypadala žena v harému?

Je-li žena plnějších tvarů, tím lépe. Iluze orientálního sexu bude dokonalá. Ženy v harémech, jejichž úkolem bylo sexuálně uspokojit sultána, nebyly žádné hubené holky. Nějaké to kilo navíc bylo výhodou a svým tělem se pyšnily. Byly hrdé na své obliny, které navíc chytře zdůrazňovaly oblečením. Tyto ženy nosily nařasené látky, které byly průsvitné. Není totiž dráždivějšího pohledu, než na lehce prosvítající křivky ženy, které dávají tušit svůdné tělo. Inspirujte se a oblékněte si na sebe látku, která mírně prosvítá. Chcete-li však působit jako pravá milenka z orientu, oblečte si kostým.

Jak se obléct v orientálním stylu

Pořiďte si orientální kostým. Tím partnera naprosto odrovnáte. Kostým se skládá z podprsenky, zdobeného pásu a sukně. Podprsenku zdobí korálky, flitry a štrasové kamínky a zavazuje se saténovou stuhou za krkem. Podobně je zdoben pás. Sukně je od boků dolů rozšiřuje. Nechcete-li investovat do kostýmu pro orientální tanec, protože byste ho třeba moc nevyužila, i tak se můžete ozdobit v orientálním stylu.

Sexy vzhledu docílíte velkými, lesklými, kovovými náušnicemi, náramky na rukou a řetízky na nohách. Dbejte na upravené nehty, nepodceňujte pedikúru a navhlečte prstýnky na prsty u nohou. Nejvýraznějším šperkem by měl být ale náhrdelník, který upoutá pozornost muže a chytře povede jeho pohled až k vašemu poprsí.

Jak potěšit muže

Obyvatelka harému měla za úkol sultána potěšit a pobavit ho. Nikdy se nesměl nudit. Snažily se za každou cenu na sebe upozornit, krásně se líčily a oblékaly. Co si lze u toho vzít v dnešní době? Žena může dát při milování na orientální způsob pocítit svému partnerovi, že si ho váží. Celý den se o něj může starat, uvaří mu dobré jídlo, a na večer plný erotických hrátek připraví romantickou atmosféru, nazdobí místnost, ale hlavně sebe. Učeše se, nalíčí a hezky oblékne. Tento zvyk je dobré ale přenést i do každodenního života. Žena se snaží, aby se svému muži vždy líbila a připadala mu atraktivní. Muž pak svoji partnerku rád ukazuje ve společnosti, chlubí se jí, je na ni hrdý.

Jak navodit atmosféru před milováním

Láska prochází žaludkem, to není nic nového. Dobrým znamením je vášeň v jídle, která značí vášnivost při sexu. Kdo má kladný vztah ke konzumaci vybraných pochoutek, nebo kdo vášnivě rád připravuje zajímavé a nevšední pokrmy, bude stejně vášnivě prožívat i milostné hrátky. Afrodiziakální pokrmy zahrnují čokoládu, chilli, maso, avokádo. Součástí vzrušující předehry bylo však vždy zobání sladkého ovoce.

Nejerotičtějším ovocem byl, je a bude banán. A není to pouze pro jeho sladkou chuť, na které si pochutná každý. Předveďte svému partnerovi, jak se správně jí banán! Pokud si muž dopřeje před sexem banán, osladí si sperma, což jeho partnerka zaručeně ocení, dojde-li na orální sex.

Erotické jídlo

Žena může taktéž předvést svému milenci, jak líže nanuk, nebo pije mléčný nápoj. Když se mlékem nebo jogurtem trochu upatlá, tím líp. Muži milují představu, kterak pokropí svým ejakulátem tělo své partnerky. Dopřejte mu tuto vzrušující představu a navnaďte ho na žhavé hrátky.

Co je při erotickém stolování podstatné? Krmíte se zásadně rukama! Žádné příbory a vybraná etiketa. Pochopitelně se postarejte o dokonalou hygienu a umyjte si ruce i jídlo, které budete konzumovat. Vzájemné krmení a slastné vychutnávání sladkého ovoce ve vás vyvolá touhu se co nejdříve líbat!

Které afrodisiakum je nejoblíbenější

Zřejmě to není překvapující informace, protože se jedná o čokoládu. Už jste ji ale vyzkoušeli? Nemáte-li po ruce jiné afrodisiakum, čokoládu jistě doma najdete, nebo ji jednoduše seženete. Kousek kvalitní čokolády nabudí milence do té míry, že dokonce zintenzivní libido a sexuální prožitek. Čím to je?

Čokoláda obsahuje fenyletylamin, který způsobí to, že během sexu zaplaví naše krevní řečiště endorfiny. Endorfiny jsou při sexuálním vztahu nanejvýš potřebné, neboť zvyšují pocity přitažlivosti mezi dvěma lidmi. U některých lidí přináší konzumace čokolády pocity podobné, které se dostavují při orgasmu. Nepatříte náhodou mezi takové lidi? Vyzkoušejte to na sobě a na svém partnerovi. Minimálně si oba v rámci erotické předehry sladce pochutnáte.

Orientální tanec jako erotická předehra

Před milováním vždy ženy zatančily sultánovi svůdný tanec. Bylo to v podstatě součást erotické předehry. Právě při tomto tanci využívaly svých plných křivek, oblých boků a velkých ňader, které v rytmu hudby natřásaly a rozvlnily. Sultán tak mohl sledovat erotický tanec, který ho navnadil na sexuální radovánky.

Orientální tanec však neslouží jen pro potěchu pánů, ale je také prospěšný ženám. Řadí se mezi zdravotní cvičení pro dámy, kterým se posilují svaly pánevního dna, které napomáhá plodnosti a dosahování lepších orgasmů. Takže dámy, doporučujeme vyzkoušet. Šaty na orientální tanec, stejně jako šperky a jiné ozdoby jsou dnes docela dobře dostupné.

Jak na orientální milování

harému bylo dobrý zvykem, že si sultán užíval sexu s více ženami najednou. Jednoduše si dopřával vícenásobnou slast. Chcete-li si dopřát sex na orientální způsob, přizvěte si do postele společnost. Pro muže je sex s více ženami najednou vrcholem jeho erotických fantazií. Je to na vrcholku jeho tajných přání, nejerotičtější erotická představa. Chce-li partnerka připravit svému milovanému noc jako v harému, na kterou nikdy nezapomene, nesmí se bát jít do trojky. Experiment se vyplatí, pokud si všichni tři dohodnete pravidla, kterých se budete při milování držet. Třetí k milování by však neměla být dobrá kamarádka, to by do budoucna mohlo přinést spíše problémy.

Další tipy na orientální sex

Pokud chcete milování doopravdy ozvláštnit atmosférou orientu, musíte sáhnout po vonných olejích a tyčinkách. Vytvořte patřičnou atmosféru ztlumením světel. Zapalte svíčky a také vonné svíčky. Mezi afrodisiakální vůně patří růže, pižmo, pačuli, ylang ylang, opium nebo vanilka. Po svůdném tanci začněte s orientální masáží.

Nepotřebujete k tomu certifikát o složení masérských zkoušek. Jediné, co budete potřebovat, je vonný olej. Technika masírování je jednoduchá. Jemnými a něžnými dotyky namasírujete partnerovi celé tělo. Doteky v blízkosti intimních míst budete prožívat oba. Čím blíže budete k erotogennímu bodu, tím více budete partnera vzrušovat. Nikam nespěchejte, jedině tak orientální milování naplno prožijete oba dva.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9574 (magazinerotika.cz#309)


Přidat komentář