Orgasmus ve snu

Orgasmus ve spánku u dospívajících chlapců není nic výjimečného. Orgasmu ve snu může dosahovat ale i žena. A to nejen v dospívajícím věku, ale po celý svůj život. Jde o velmi příjemnou záležitost, ke které lidem dopomůže pouze jejich mysl.

Orgasmus ve snu

Není snad příjemnější pocit, než když sladce spíte v peřinách a přitom se Vám zdá nějaký moc krásný sen. Nemusí jít nutně o erotický sen, ale o takový, který ve Vás vyvolává příjemné pocity. Ve snu se cítíte krásně, lehce, uvolněně a příjemně. Najednou se tento blahý pocit začne stupňovat a zesiluje a zesiluje, až nakonec** dospějete k orgasmu**. Většinou Vás probudí až stahy v klíně, dle kterých zaručeně zjistíte, že jste právě prožili orgasmus. Nezáleží přitom na tom, zda jste v posteli s partnerem či partnerkou nebo zcela sami. A dokonce si nemusíte ani nijak pomáhat, neboť Vaše ruce jsou klidně položeny na peřině nebo za hlavou.

Jak často dosahují ženy ve snu orgasmu?

Rozhodně se nedá ve snu dosáhnout orgasmu na povel. Také se nejedná o častý nebo pravidelný jev, který byste si užívala každou noc, jednou do týdne nebo jednou za měsíc. To určitě ne. Sexualita ženy je velmi rozdílná na rozdíl od sexuality mužské. Ženský orgasmus závisí na mnoha faktorech. Ze všeho nejdůležitější je, aby se žena dokázala uvolnit, aby byla schopna užít si každý okamžik milování. Některé ženy jsou pořád svázané svými myšlenkami, jsou v trvalém stresu a nedokážou se uvolnit. Pak mají problémy dosáhnout orgasmu v běžném životě, což se promítá i do doby, kdy spí. Některé ženy jsou stydlivé, a nedokážou své myšlenky odpoutat od různých rušivých elementů, neznají dokonale své tělo a jejich partneři také často myslí sami na sebe a nemají zájem na tom uspokojit svou drahou polovičku. Některé ženy dosahují orgasmu ve snu např. jednou za měsíc, některé jej prožijí pouze jednou nebo víckrát za celý život. Některé však dosahují vyvrcholení mnohokrát, zvláště ty, které nemají sebemenší problémy s orgasmy v reálném milostném životě.

Orgasmus i bez doteků

Orgasmus bez doteků není nic nemožného. Ve snu během svého života vyvrcholí snad každá žena. Ve spánku je totiž žena schopná se náramně uvolnit a oprostit se od zábran, které má v reálném životě. Ve snu může vyzkoušet takové sexuální praktiky, na které by si normálně netroufla a dokáže se dostat i do takových situací, na které by jinak ani nepomyslela. Je to jen proto, že chce.** Orgasmus ve spánku** také ukazuje velmi důležitou a zajímavou skutečnost a to takovou, že jsou ženy schopny dosáhnout orgasmu pouhými myšlenkami, bez pomoci rukou nebo jiných stimulů. Nemusí se nikde dotýkat, nemusí používat žádné pomůcky. Z toho plyne jedno, že celá sexualita není tedy ani tak záležitostí erotogenních zón. Naprosto nejdůležitější erotogenní zónou je náš mozek, naše myšlenky, které dokážou ovládat tělo. K orgasmu tedy dokážeme dojít pouhými myšlenkami nebo slovy, bez dotyků a to vše klidně i ve spánku.

Tělo orgasmus potřebuje

Orgasmus ve spánku dle provedených průzkumů prožívají především ty ženy, které** sexuálně strádají. Buď jsou to ty, které jsou delší dobu bez partnera nebo i ty, které partnera mají, ale trápí je nedostatek sexu. Např. ženy **v období těhotenství, které nemají na sex takovou chuť, proto si jej nedopřávají tak často, jak byly zvyklé, nebo ženy po porodu, které naopak na sex nemají čas ani pomyšlení, přestože chuť by byla. Ovšem orgasmus ve snu se nevyhýbá ani těm ženám, které vedou uspokojivý sexuální život, na kterém by vůbec nic neměnily. Orgasmus ve snu neznačí nic škodlivého, právě naopak. Tělo tím dává ženě najevo, že orgasmus zkrátka potřebuje, že bez něj nemůže být a že si jej dokáže zařídit i bez její vůle. Orgasmus ve spánku dokáže ženám pomoci. Dokáže je náležitě uvolnit a může jim pomoci naučit se vychutnávat si sex i za bdělého stavu s partnerem. Ženy se totiž naučí v sexu naprosto uvolnit a soustředit se pouze na svou vlastní rozkoš.

Při jakých snech dochází k orgasmu

Žena se za žádných okolností nesmí orgasmu bránit. Stejně tak ani sexu ve snu. Některé ženy, které prožívají sex s cizím mužem ve spánku, mají pak výčitky vůči svému skutečnému partnerovi a řeší, zda jej svým jednáním, i když nezaviněným a neovlivnitelným, nepodvedly. Je to nesmysl. Vychutnejte si každou chvilku, která Vám dělá dobře a která Vás uspokojuje, zvláště, pokud se vše** odehrává pouze ve Vašem snu**. Berte to tak, že sex ve snu včetně prožitého orgasmu je další složkou Vašeho sexuálního života. K prožití orgasmu ve spánku dochází především při erotických snech. Ženám se často zdá, že se milují se svým idolem, nebo i s mužem, kterého nikdy před tím neviděly. Jeho tvář jim známá není. Někdy prožijí erotické chvíle plné vášně a sexu s člověkem, kterého v normálním životě běžně potkávají, ale nikdy by je nenapadlo, že zrovna o něm by se jim mohlo zdát, natož s ním zažít orgasmus. Ve snu nemusí nutně dojít k sexu, ale někdy postačí pouze líbání, doteky nebo příjemné povídání. Ve snu se tak můžete milovat se svým nadřízeným, s celebritou, s popelářem. V snu nesmíte brát nic vážně, jde o to si jen užít a cítit se příjemně a uvolněně.

V jakém věku dochází nejčastěji k orgasmu ve snu

Erotická fantazie má svůj vývoj v čase. V dospívání si mladé dívky představují milování s vytouženým partnerem, který ani neexistuje, ale kterého si vysnily. Postupně, jak žena získává zkušenosti, nabývají i její sny reálnější podoby a dokáží si tak nevědomky stanovit, jak bude sex ve snu probíhat, a s jakým mužem jej bude praktikovat. Nejčastěji orgasmu ve snu dosahují ženy dospělého věku, které již mají jakési sexuální zkušenosti za sebou, a které už ví, co od života chtějí, především od toho sexuálního.

Orgasmus ve snu u mužů

Orgasmu ve snu dosahují i muži, nejen ženy. Lidé, kterým se tento jev stává, se můžou cítit provinile, zvláště pokud byl jejich vysněným partnerem někdo jiný, než jejich skutečný partner. Můžou z toho být v rozpacích, neboť jejich tělo si dělá, co chce. Orgasmu navíc můžou zažívat ve snu i ti, kterým běžně dělá problém orgasmu dosáhnout. Potom stojí za to, aby tito lidé popřemýšleli, co je ve snu udělalo tak šťastnými a co je dokázalo vzrušit natolik, že dosáhli orgasmu. Pak by se na tyto věci mohli zaměřit i ve skutečném milostném životě a může jim taková zkušenost pomoci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9573 (magazinerotika.cz#305)


Přidat komentář