Nejoblíbenější sexuální turistické destinace

Pokud se domníváte, že nezávazný sex za hranicemi naší země patří pouze k touze pánů, nenechte se mýlit. I ženy s oblibou vyrážejí užít si sexu do turistických destinací, které k erotickým radovánkám přímo vybízí.

Sexuální turistika a sexuální turistické destinace

Sex je oblíbenou činností většiny lidí. Proč si však užívat pouze se svými životními partnery, nebo pokud zrovna člověk partnera nemá, tak proč hledat pouze v českých vodách, když je tolik lákavé vyjet za hranice našeho malého státu a užít si trochu exotiky? Jsou turistické destinace, které k sexu přímo vybízí. Které z nich jsou nejlákavější, nejčastěji vyhledávané a nejpopulárnější a kterým se naopak raději obloukem vyhnout? Za sexem vyráží nejen muži, ale také ženy různého věku. Sexu si rády na dovolené užijí jak mladé holky, tak i vdané paní, které na dovolenou vyrazily s kamarádkou, rozvedené ženy, ale i svobodné dívky a ženy. Ačkoliv jsou si vědomy, že láska nalezená za hranicemi většinou nemá žádnou budoucnost, i tak jim stojí za to užít si a uchovat si vzpomínky na celý život. Někteří zažijí sex na dovolené, ačkoliv ho neplánovali, jiní vyjíždí záměrně za účelem užít si.

Pro koho je sexuální turistika určena

Ne každý má žaludek na to přijet do cizí země a tam se pomilovat s tamní ženou či mužem. Zábrany můžou spočívat jak v odlišné barvě pleti, tak v odlišné řeči, neboť se dva milenci kolikrát sotva domluví. Jsou lidé, kteří by sex s cizincem neriskovali, neboť mají obavy z pohlavně přenosných nemocí nebo z jiného nebezpečí, které jim může hrozit v přítomnosti cizího člověka někde o samotě. Jiné trápí špatný pocit, výčitky svědomí, atd. V tomto případě tyto radovánky nestojí za to. A pak jsou jedinci, které právě výše popsané neskutečně láká. Vyhledávají** letní románky**, aby si užili a poté se celí sexuálně vyčerpaní opět vrátili domů ke své rodině a dalších několik týdnů, měsíců či let žili ze vzpomínek, jak dobře si tenkrát užili.

Kam za sexuální turistikou

Co se týká žen, ty se rády vydávají vstříc milostným zážitkům k Jaderskému pobřeží. Zvláště na pobřeží Dalmácie jsou pro české ženy známí chorvatští muži, kteří se velmi rádi a ochotně věnují ženám přijíždějícím ze Západu, které touží po mužské náručí, lásce a obětí. Pokud se rozhodnete navštívit lokalitu Zrice, která se nachází na severojadranském** ostrově Pag**, zde si můžete být jisti erotickou slastí, která na Vás čeká. Sjíždí se sem tisíce mladých lidí z celého světa a každý si zde přijde na své. Mezi nejpopulárnější sexuální destinaci na světě patří Thajsko. Hned za ním jsou v žebříčku Filipíny a Kuba. V Evropě se největší popularitě těší Rusko, i když obliba Ukrajiny také v posledních letech stále roste. Ani Česká republika nezůstává až tolik pozadu, dokonce patří mezi dvacet nejpopulárnějších sexuálních destinací na celém světě. Do Česka se vydávají především ti, kteří hledají nízké ceny za sexuální služby, přitom si rádi vychutnají vysokou úroveň nočních podniků. Do České republiky za sexem jezdí nejčastěji Němci a Britové, konkrétně navštěvují Prahu.

Kterým sexuálním turistickým destinacím se vyhnout

Jestliže si chcete sexuálně užít, měli byste rozhodně vynechat USA. Dále Vám nedoporučujeme Francii, Německo a Velkou Británii. Zde byste si jistě neužili podle svých představ, pouze  by Vás takový výlet stál zbytečné peníze, pokud byste se do těchto zemí vydali primárně za sexuálními zážitky. Následují arabské země, skandinávské země a Izrael.

Žebříček nejpopulárnějších sexuálních turistických destinací na světě

Jak jsme již uvedli, první místo si stále drží Thajsko, které je známé svou sexuální turistikou po celém světě. Téměř každého hned při vyslovení názvu Thajsko napadne sex a vše, co je se sexem spojené. Na druhém místě jsou** Filipíny**, následují Kuba, Rusko, Litva. Šestou příčku obsadila Brazílie, sedmou Kambodža. Následuje Indonésie, poté Tchaj-wan, Jižní Korea, Vietnam, Jamajka. Na třináctém místě se umístila Dominikánská republika, čtrnáctou příčku obsadilo Nizozemsko, a na patnáctém místě je naše** Česká republika.** Posledních pět příček zabraly státy, jako jsou Ukrajina, Polsko, Rakousko, Maďarsko a Bulharsko.

Sexuální turistika na Ukrajině

Sexuální turistika vzrůstá na Ukrajině. Je to dáno výrazným rozvojem, který je dán zavedením bezvízového vstupu na Ukrajinu. Ten byl zaveden již v roce 2005 a to pro všechny občany členských zemí Evropské unie. Tohoto bezvízového vstupu začali využívat turisté toužící po sexu a sexuálním dobrodružství. Ukrajina je zemí chudou, kde Vás erotické služby nestojí mnoho peněz. Navíc dívky jsou zde krásné a je z čeho vybírat. V roce 2006 navštívilo Ukrajinu 18.8 miliónů návštěvníků ze zahraničí, v roce 2008 už to bylo 23 miliónů a čísla stále rostou. Ukrajinské podniky s prostitutkami nejsou doménou pouze velkých měst, ale stále vznikají nové a nové podniky na menších městech. Tomuto řemeslu se ve většině případů věnují studentky, které si tak v době studií přivydělávají.

Sexuální turistika v České republice

Skutečnost, že se Česká republika umístila v žebříku turistických sexuálních destinací na patnácté pozici, není nijak lichotivá. Česká republika přitahuje turisty, kteří hledají erotické zpestření, především díky nízkým cenám za sexuální služby. Navíc noční podniky jsou při nízkých cenách za služby na vysoké úrovni, což je také velmi lákavé. Co se týká obratu sexuálního průmyslu, tak v České republice tento obrat dělá zhruba 10 miliard korun ročně. Přitom právě cizinci utratí za sex s českými dívkami až 7 miliard korun a Češi nechají v erotických podnicích 3 miliardy. Nejvíce za sex v České republice utrácí Britové a Němci, tedy občané zemí, kde není sexuální turistika v rozkvětu a lidé si zde příliš neužijí. Pokud už se cizinci vydají do České republiky za sexem, pak navštěvují Prahu, která je centrem sexuální turistiky u nás.

Sexuální turistika v Thajsku

Pokud si chcete užít sexu v krásném a atraktivní prostředí s krásnými dívkami, které dokážou s Vaším tělem skutečné divy, pak neváhejte a navštivte nejpopulárnější sexuální turistickou destinaci, kterou je Thajsko. Zde máte jistotu, že si skutečně užijete, a to ve společnosti nádherné a velmi schopné dívky. Atraktivní jsou erotické thajské masáže, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Navíc užít si sex v tak krásné zemi je snem mnoha lidí. Náramně si zde odpočinete, vyzkoušíte místní speciality, a po sexuální stránce se rozhodně nudit nebudete. Stačí si jen vybrat podnik a dívku. Máte-li rádi sexuální dobrodružství, našetřete trochu peněz a odcestujte do této krásné země. Nechejte na sebe dýchat sexem nabitou atmosféru podtrženou mořským vánkem a pohodou, která na vás dýchá na každém kroku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9567 (magazinerotika.cz#257)


Přidat komentář