Na co myslíme při sexu?

Erotické fantazie nám mohou dát pěkně zabrat. Při sexu přemýšlíme nad tolika věcmi, až se za to trochu stydíme. Představujete si v posteli svého bývalého partnera? Nebo nějaký svůj sexuální symbol? V tomto článku se o myšlenkách mužů i žen dozvíte vše.

Že při sexu s partnerem přemýšlíte nad svým bývalým? Nebo si ve své posteli představujete kolegu z práce? To je naprosto normální! Důležité je, že tyto citlivé myšlenky patří pouze do Vaší hlavy a neodráží se v realitě. Sex nezná hranice a fantazírovat je přece normální. Muži prý na sex myslí v průměru na den asi dvacetkrát, ženy o polovinu méně. I myšlenky co se týče pohlaví se liší. Ve fantaziích žen se vyskytují nejen bývalí partneři, ale třeba slavné celebrity, kamarádi, kolegové z firmy nebo přitažlivé ženy. Muži zase při souloži více řeší svou výkonnost.

Jak často myslíme na sex?

Některé ženy se cítí při chuti neustále, ale v průměru myslí na sex asi 10x denně, zatímco muži dvacetkrát. Je to úzce propojeno s momentální situací a činnostmi, které denně provádíme. Například když má žena plné práce s domácností, celý den vyvařuje a žehlí, nemá na sexuální myšlenky čas. Kdežto muž, který pracuje na ranní směnu a z práce utíká rovnou na tenis nebo domů k televizi, má volného času trochu více a je tedy normální, že i jeho myšlenky spadají k sexu častěji. Je zajímavostí, že mužské myšlenky se dělí rovným procentem co se týče sexu a jídla. Střídá se u nich frekvence představy - sex-jídlo-spánek. Ženy se velmi často za své fantazie stydí, zvlášť před svým partnerem, a to je škoda. Bojí se vyjádřit své touhy nahlas a zdráhají se přiznat, co jim dělá dobře.

Na co při sexu myslí muži?

Muži dokáží přemýšlet nad více věcmi najednou, a proto jsou jejich fantazie pestrobarevnější. Při sexu se myšlenkami na jiné ženy nezaobírají, maximálně když chtějí oddálit ejakulaci. Jsou tak oproti ženám trochu ve výhodě. Při sexu se chtějí naplno odevzdat pouze své partnerce. Teď si možná budete myslet, že muži jsou nevinnost sama a že nemají vlastní myšlenky, ale opak je pravdou! I oni si v posteli občas představí krásnou slečnu, ale pouze na chvíli a nepříkládají tomu žádný význam. Většinou to ani nemá vliv na jejich sexuální výkonnost. Milé dámy, teď Vás uklidníme. Muži velmi často při sexu myslí hlavně na to, jak Vás uspokojit, jak jsou šťastní, že mohou sdílet postel s takovou milou bytostí jako jste Vy. Žasnou nad Vaším nahým tělem a sami sebe prosí, aby Vás nezklamali.

Na co při sexu myslí ženy?

Ženám se při sexu honí v hlavě milion myšlenek. Asi největší procento všeho dění přikládají svému vzhledu. ,,Vypadám u toho dobře? Nejdu cítit potem? Nevadí mu moje velká stehna?,, Tyto obavy však s kvalitním sexem mizí a i ženy se dokáží svém sexuální vášni oddat tělem i duší. Rozdíl je mezi vdanými a svobodnými ženami. Ženy, které se musejí starat o domácnost a ještě ke všemu jim vedle v pokoji křičí malé dítě, si sex neužívají tak, jak by doopravdy chtěly. Mohou si během soulože pokládat zbytečné otázky typu: ,,Zapla jsem pračku? Měla bych zítra zajít ke kadeřnici?,, apod.

Ženy také mnohem častěji ve svých myšlenkách řeší práci. Ta se do postele tahat nemá, ale nemohou si pomoct. I nemoc lidské myšlenky ovlivní. Všechny tyto aspekty jsou u žen výraznější. Muži nechávají problémy před dveřmi do ložnice. To je jejich výhoda.

Jak odlákat špatné myšlenky?

Alespoň jednou jste se určitě nachytali, že při sexu myslíte na něco špatného, co Vám nedovolí si příjemné chvíle s partnerem naplno užít. Musíte se s problémy umět správně poprat. Nedovolte, aby Vás ovlivnily negativní emoce, naučte se správně uvolnit. Zapalte v ložnici vonnou svíčku, pusťte romantickou hudbu - zkrátka vypněte. Sex je o dvou lidech, vžijte se do kůže toho druhého. I on má právo na vášnivé erotické chvíle. Pokud zvolíte správnou atmosféru, určitě se i Vaše myšlenky promění v růžové listy. Stačí jen chtít.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9589 (magazinerotika.cz#383)


Přidat komentář