Na co muži myslí den po sexu?

Probudila jste se ráno vedle muže, se kterým jste se poprvé vyspala a přemýšlíte, co znamená jeho chování? Zajímá Vás, co se mu po promilované noci s Vámi honí hlavou? A kterou ženu by to nezajímalo? Zde je pár vodítek.

Někdy není příliš složité rozpoznat, co se muži honí hlavou po prosexované noci s Vámi. Pokud se Vám stalo, že jste se probudila v posteli vedle mlčícího zadumaného muže, možná přemýšlíte nad tím, zda je mu Vaše přítomnost příjemná, nebo zda byste měla raději okamžitě vypadnout. Ženy většinou ráno po první noci s mužem září štěstím, mají dobrou náladu a věří, že tento optimismus je oboustranný. Muži však často takto pozitivně nevypadají. Můžete se u nich setkat s přímo podivným výrazem, který se značí v jeho nehybné tváři. Najednou máte pocit, že jste něco pokazily, že se mu něco nelíbilo nebo že jste v jeho bytě zřejmě navíc. Na co tak asi může myslet? Kéž bychom uměli číst druhým myšlenky. Anebo raději ne?

Co lze vyčíst z chování muže den po sexu?

Když se zamyslíte, jak se choval při sexu s Vámi, jistě si vybavíte situaci, kdy se snažil udělat vše proto, aby se Vám sex s ním líbil, aby Vás uspokojil. Líbal Vás, tulil se k Vám, byl něžný, drsný, žhavý, romantický. Přesto všechno, jak to bylo krásné, se ráno chová, jako by se to všechno snad ani nestalo. Je vážný, přemýšlí, mračí se. Přemýšlíte, jestli ještě zůstat, nebo se raději vypařit jak pára nad hrncem? Byla jste si téměř jistá, že tato noc bude mít pokračování, ale teď o tom vážně pochybujete? Je možné, že jste mu již dala vše, co chtěl a že to bylo vlastně to jediné, co po Vás chtěl? Přestaňte se trápit a raději se zaměřte na jeho chování. Z něj se toho dá totiž vyčíst opravdu mnoho.

Je duchem nepřítomný

Poté, co jste se vedle sebe probudili, zíráte na svého milence a přemýšlíte, co se mu asi tak honí hlavou. Je duchem nepřítomný, chodí skutečně jak tělo bez duše. Přitom večer byl tak zábavný, společenský, vtipný. Ráno se chová zcela jinak, než večer a v noci. Je možné, že se dívá z okna, nebo do stropu a něco nesrozumitelně na Vaše otázky odpovídá. O co tady jde? Nebojte se ničeho. Jde o zcela normální chování muže. Je totiž pravděpodobné, že poté, co se celou noc tisknul k někomu pro něj úplně novému, je po probuzení nesvůj. Možná přemýšlí, jak se to tak rychle semlelo, že jste spolu skončili v posteli, nebo zda byl dobrý a zda Vás uspokojil. Možná je nesvůj z toho, že teď už o něm víte intimní podrobnosti, apod.

Po probuzení utíká pryč od Vás

Strávili jste noc u Vás doma a poté, co jste se ráno vzbudila jste zjistila, že už je pryč? Že normálně sprostě utekl? Nebo jste se probudili spolu, ale on nečekal na nic, oblékl se, rychle se rozloučil a zmizel? Ano, může to znamenat, že jste narazila na prevíta, který si užil a již s Vámi nechce mít nic společného. Ale nemusí to tak být vždy a ani to tak nebývá. Pokud se jedná o normálního muže, potřebuje taky svůj prostor,** srovnat si myšlenky,** potřebuje se u sebe doma v klidu umýt, zajít si na toaletu, což většině mužů dělá problém v** přítomnosti dámy**, kterou sotva znají. Pokud si ráno po probuzení všimnete v jeho výrazu, že mu není dobře, nebo že snad dokonce trpí a má se k odchodu, pokuste mu navrhnout, ať si udělá pohodlí, že zajdete do obchodu pro snídani a že se vrátíte za 20 minut. Jestliže se však i po Vašem návratu tváří stejně, nebo se ve Vašem bytě již ani nenachází, není o co stát.

Chce, abyste zůstala?

Pokud projeví zájem o to, abyste u něj zůstala do oběda, do večera, nebo zkrátka do neurčita, máte vyhráno. Líbíte se mu, byl s Vámi spokojený a Vaše přítomnost je mu zřejmě víc než příjemná. Pokud má pozvané kamarády a ani v tomto případě mu Vaše přítomnost nevadí, naopak ji rád uvítá, je zřejmě, že se s Vámi chce pochlubit, ukázat Vás přátelům a možná ve Vás vidí víc, než jen milenku na jednu noc.

Po probuzení je pozorný

Donesl Vám snídani do postele? Zajímá se o to, jak jste se u něj vyspala, zda nemáte žízeň nebo jestli Vám něco nechybí? Škrábe Vás po společně strávené noci na zádech nebo Vám je masíruje? Možná má pocit, že jste si večer neužila tak, jak si ho užil on a snaží se Vám tak vše vynahradit a zpříjemnit den. Můžete si tleskat, záleží mu na Vás.

Chce s Vámi strávit den

Pozval Vás na oběd či na večeři? Navrhl, abyste se šli projít, abyste si šli zaplavat, zabruslit, nebo večer navštívili kino a poté si dali skleničku dobrého vína? V tomto případě to s Vámi myslí vážně. Má o Vás zájem a rád by Vás poznal blíž. Zřejmě jste ho zaujala a chtěl by s Vámi trávit víc času. Možná je to romantik, který hledá opravdovou lásku, možná Vám chce dokázat, že není tak do větru, jak si o něm můžete myslet.

Není mu dobře

Poté, co jste se vedle sebe probudili, se možná tváří překvapeně, naštvaně, zamračeně. Jestliže k tomu všemu navíc pronese, že mu není dobře, atd., dává Vám tím jasně najevo, abyste odešla. Pravděpodobně mu šlo pouze o tuto noc a na den strávený s Vámi není zvědavý. Pokud o něm víte, že Vás má rád, znáte se dlouho, apod., pak mu opravdu nemusí být dobře, může být nemocný, nebo zkrátka jen není ve své kůži.

Zůstává s Vámi v posteli

Vzbudila jste se vedle muže, se kterým jste strávila noc, on je již vzhůru nebo právě otevřel oči a přesto stále leží vedle Vás? Neutíká od Vás, ani mu není špatně, ani nikam nespěchá a dokonce nejde ani do práce, přesto, že by do ní jít měl? Tak toto je opravdu skvělé znamení. Muž, který ignoruje zvonění budíku, tak je spokojený a šťastný přesně tak, kde zrovna je. Tedy v posteli, s Vámi. Někteří muži, bez ohledu na to, jak skvěle se s Vámi cítí, zkrátka vstát musí. Jsou to ti, kteří mají pevně stanovenou pracovní dobu a riskovat vyhazov se jim opravdu nechce. Pokud mu tedy zazvoní budík a on se skutečně umyje, oblékne a do zaměstnání jde, je to naprosto normální a ba i obdivné, že je tak** svědomitý a poctivý** a plní si své povinnosti.

Chce se vidět znovu

Chce pokračování? Chce se vidět znovu? Hned další večer? Nebo při nejbližší možné příležitosti? Pak to znamená, že je mu s Vámi dobře, že jste ho zaujala, že Vás má rád a že rozhodně ničeho nelituje. Jde navíc o dobré znamení, pokud jste se oba ocitli v posteli pod vlivem alkoholu, nebo Vás dohromady svedla oboustranná osamělost. V těchto případech totiž velmi často noční love story nemívá pokračování.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9593 (magazinerotika.cz#397)


Přidat komentář