Kybersex - zábava po internetu

Máte dlouhou chvíli, Vaše partnerka není zrovna na blízku a Vy toužíte po sexu? Co se ale dá dělat, když nechcete svoji milou podvést? Je zde jedna možnost a tou je kybersex.

Kybersex, neboli** počítačový sex,** je virtuální sex, který spočívá v tom, že si dva nebo i více osob cestou internetu vzájemně posílají zprávy, v nichž popisují své sexuální zážitky. Ti, kteří se sexu po internetu účastní, předstírají skutečný sex popisem činností a reakcí na své partnery na druhém konci sítě, a cílem je co nejlépe stimulovat sexuální pocity partnera.

Kybersex jako sex moderní doby?

Zřejmě jsou již napořád pryč časy, kdy si lidé vyměňovali zamilované dopisy a čekávali u poštovních schránek, zda v nich zase nějaké to zamilované psaní nenajdou. Výměna dopisů sice trvala pár dnů, ale mělo to svoje kouzlo. Dnes se místo dopisů posílají SMS zprávy nebo se dá s partnerem chatovat v podstatně v reálném čase. Tak proč se omezovat na psaní, když jde všechno mnohem jednodušeji a hlavně hned? Jednou z možností, jak komunikovat s partnerem, je i kybersex. Jde o virtuální neboli nereálný sex v reálném čase. Dnešní weby jsou již vybaveny kamerami, erotické pomůcky náš dokážou dráždit všemi svými neuvěřitelnými funkcemi, nebo se můžeme navléct do nějakého postrojku a zapnout kameru. Možnosti jsou dnes již skutečně neomezené. Kybersex je manuální sex, který však může na člověku zanechat duševní i fyzické následky. Ti, kteří se mu věnují až příliš, na něm můžou být docela závislí a může nastat i reálný problém.

Milovníci kybersexu

Sexu po internetu se každý den věnuje až** 25 milionů lidí** na celé naší planetě. Takový počet lidí tedy virtuálně souloží s další osobou nebo osobami. Podle sexuologů a provedených výzkumů navíc počet stálých návštěvníků různých erotických chatů a videomístností neustále stoupá. Je to automatická reakce na nezávaznou a nezávadnou reakci lidí na neustále změny a modernizování okolního světa. Podle výzkumu kybersex, tedy sex po internetu, vyzkoušelo již asi 150 milionů lidí.

Důvody pro kybersex

Přesto, že má s kybersexem zkušenosti již mnoho desítek milionů lidí, důvody jsou téměř stejné. Jak muži, tak i ženy se na podobné chaty připojují z toho důvodu, že jim chybí partner. Nemusí být nutně bez partnera delší dobu, ale například zrovna v době, kdy mají chuť na sex, nebo se chtějí jen tak pobavit, jim chybí jeho přítomnost. Samozřejmě že by dali raději přednost skutečného sexu před virtuálním, ale když to není možné, nepohrdnou ani sexem počítačovým. Navíc virtuální sex je zábavný, je bezpečný, je vzrušující a člověk se u něj může odvázat víc, než by si dovolil v reálném sexuálním životě. Zde nemusí mít dotyčný žádné zábrany a může se odvázat, jak je libo.

Kdo se kybersexu věnuje?

Kybersex nevyužívají pouze ti, kteří nemají zrovna v blízkosti svého partnera, se kterým by se rádi oddávali sexu, ale je vhodný a lákavý také a především pro ty, kteří nejsou schopni si dlouhodobě najít partnera, pro ty, kteří trpí nějakou nemocí, která jim znemožňuje najít partnera nebo vést normální sexuální život, ale také jej využívají ti lidé, kteří např. trpí nějakou extrémní vadou na kráse, která zmenšuje jejich šanci na to potkat sexuálního partnera v reálném životě. I tito lidé přitom mají své sexuální potřeby, tak proč se nepobavit alespoň takto virtuálně, když v reálném životě je to pro ně téměř nemožné?

Výhody sexu po internetu

Sex po internetu má pro své uživatelé celou řadu výhod a předností. Tou základní výhodou, pro kterou stojí za to internetový sex vyzkoušet, je ta, že si můžete sexuálně užít v době, kdy je Váš partner zrovna od Vás vzdálený a** sex po telefonu** s ním nepřipadá v úvahu – např. z toho důvodu, že na takové erotické hry nejste zvyklí, nebo se Vám nechce platit za dlouhý hovor, či se sobě vzájemně nemůžete dovolat. V tomto případě je kybersex asi jedinou dostupnou šancí, jak zůstat neustále naladěni na naprosto stejnou milostnou vlnu a nehledat sex někde jinde. Další výhodou kybersexu je to, že se mu můžou oddávat lidé, kteří se z nejrůznějších důvodů nemůžou zapojit do běžného sexuálního života. Takové důvody jsme Vám již uváděli v úvodu našeho článku. Kybersex zaručí těmto lidem komunikaci se skutečným člověkem, navíc si takto lidé posílí své sebevědomí a přitom zůstanou naprosto anonymní po celou dobu komunikace. Poté je nutné uvést další přednost sexu po internetu. Kybersex dává lidem prostor pro realizaci veškerých tajných a nesplněných erotických snů. Můžete při něm vyzkoušet naprosto všechno, co se Vám honí hlavou, na co máte chuť a co byste si netroufnuli realizovat ve skutečném sexuálním životě. Častými návštěvníky erotických chatů jsou vdané ženy, které by se rády odreagovaly od každodenních povinností.

Nevýhody kybersexu

Kybersex má celou řadu výhod, ale je nutné zmínit, že v sobě ukrývá i celou řadu nástrah a nebezpečí. Největším problémem, který v kybersexu hrozí, je možnost získat** závislost na tomto druhu sexuální zábavy**. Lidé by se neměli kybersexu věnovat příliš často a brát to jako jediný zdroj svého uspokojení. Chatující osoba velmi snadno propadne kouzlu okamžitého, snadného a velmi rychle dostupného sexuálního uspokojení. Postupem času tento druh zábavy vyhledává častěji a častěji. Již nepotřebuje tak často nebo pravidelně skutečný sex, který je navíc oproti kybersexu naprosto stereotypní. Už nemá potřebu vynakládat úsilí na seznamování, nemusí řešit, jak se zachovat, když ho oslovená osoba odmítne, nemusí utrácet peníze za rande, ze kterého nakonec třeba stejně nic nebude, nemusí brát žádné ohledy na toho druhého. Další nevýhodou kybersexu je možnost ztráty anonymity. Ti, kteří internetový sex vyznávají, se často, pod tíhou vzrušení, nechají zlákat či přemluvit k tomu, aby zaslali svou soukromou fotografii, nebo prozradili své jméno, emailovou adresu nebo telefonní číslo. Riskují tak společenské faux pas v případě, že budou prozrazeni, ale také možnost vydírání ze strany neznámého partnera, kterým nemusí být pouze jedinec s úmyslem se pobavit, ale může se jednat o podvodníky. Naprostý nesmysl je kývnout na osobní schůzku. Riskujete, že se setkáte s úchylem a že osoba, kterou jste si vysnili, bude vypadat naprosto jinak. A poslední nevýhodou je, že Vám na Vaši zábavu přijde stálý partner, který pro Vás není už tak atraktivní v posteli a Vy jej vlastně kybersexem nahrazujete. Jen málokdo je tak tolerantní, že ustojí toto zjištění. Většinou dochází k ukončení dlouhodobých vztahů, neboť stálí partneři se cítí být podvedeni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9571 (magazinerotika.cz#291)


Přidat komentář