Jaké sexuální fantazie jsou nejoblíbenější?

Kdo z nás nemá nějaké tajné sny a fantazie? Muži i ženy s ní o něčem, co možná dosud neměli možnost vyzkoušet, co je vzrušuje v představách, nebo co viděli v médiích. Co patří mezi nejčastější sexuální fantazie mužů a žen?

Každý má nějaké sexuální fantazie. Samozřejmě se nedá říct jednoznačně, o čem sní muži a o čem ženy. Každý člověk je individuální a každý má jiné touhy. Existují ovšem představy, které má velká část lidí. Jaké to jsou? Mužské i ženské sexuální fantazie se trochu liší, proto je i my zde budeme rozlišovat.

Nejoblíbenější mužské sexuální fantazie?

Zde uvádíme sexuální fantazie, které patří u mužů mezi nejoblíbenější, o kterých sní a kterým by se rozhodně nebránili, pokud by se proměnily ve skutečnost.

Sex ve třech

Drtivá většina mužů sní o sexu se dvěma ženami současně. Muže vzrušuje představa, že se jemu budou věnovat dvě partnerky, stejně jako to, že bude pozorovat je, jak se uspokojují navzájem. Muži milují lesby show a v tomto případě by ji měli v přímém přenosu a navíc by byli hlavními aktéry. Někteří muži touží po přiznání kamarádky či známé a užívání si společně se svou stálou partnerkou, většina mužů však touží po sexu se dvěma cizími dívkami. Ženy také touží často po sexu ve třech, ovšem ty si naopak představují vedle sebe dva muže.

Velký věkový rozdíl

Muže vzrušuje představa sexu s ženou výrazného věkového rozdílu. A to jak směrem nahoru, tak i dolů. Většina mladých mužů sní o sexu s mnohem starší a tedy i zkušenější ženou kolem čtyřicítky, starší muži by rádi do postele šťavnatou dvacítku, nebo i mladší dívku, kterou by mohli zasvětit do tajů sexu a předvést se, jací jsou samci.

Muži sní o sexu s cizí ženou

Mnoho mužů fantazíruje nad tím, jaké by to bylo vyspat se s ženou, kterou jen tak náhodně potkali na procházce, v hospodě, ve městě, při sportu, a podobně. Sní o sexu s krásnou mladou stopařkou, se kterou se pomilují na zadním sedadle svého vozu. I ženy si mnohdy představují sex s neznámým mužem, ovšem představy žen jsou jemnější, romantičtější. Mužské jsou drsnější s násilnickými sklony.

Muže fascinují nedostupné ženy

Muže většinou zaujmou ženy, které jsou nedostupné, nedosažitelné, které se nesmějí každému jejich vtipu, které se drží opodál. Lákají je ženy, u nichž jsou si zcela jisti, že by tyto ženy s nimi sex nikdy neměly nebo je sex s nimi naprosto nepravděpodobný, neboť se jedná o zahraniční zpěvačky, herečky, modelky, apod. Stejně tak je vzrušují představy sexu s ženou, která je pro ně nějakým způsobem zakázaná, jako např. manželka od nejlepšího přítele, od šéfa, matka jejich partnerky, atd.

Muži chtějí být otroky

Nejen ženy vzrušuje násilí v posteli, ale i muži mají tajné představy stát se otroky svých partnerek. Touha být otrokem vzrušuje i muže, kteří jsou jinak ve vztahu dominantní. Chtějí se naprosto podvolit a oddat své partnerce, jsou ochotni vydržet i nějaké násilí, kterého se na nich žena dopouští. Chtějí plnit úkoly jako otrok a v případě nesplnění vyžadují trest.

Muži sní o striptýzu

Muži jsou daleko více vzrušivější vizuálně než ženy. Milují sledování porna, milují erotické časopisy a touží po striptýzu. Nevyhledávají nutně strip bary, ale častokrát se uspokojují představou, že jim striptýz předvede jejich partnerka, milenka, kamarádka.

Jaké jsou nejoblíbenější ženské sexuální fantazie

Ženy fantazírují o sexu stejně často a intenzivně jako muži. Jejich fantazie nejsou sice tak nemravné jako ty mužské a jsou více romantické, ale některé ženy by až překvapily svými fantaziemi.

Sex s dvěma muži

I ženy vzrušuje představa milování se ve třech, ovšem na rozdíl od mužů, kteří si představují vedle sebe v posteli dvě ženy, ženy sní o dvou mužích, kteří by se jim věnovali a které by mohla uspokojovat ony. Ženy vzrušuje především představa dvou mužů, kteří jsou jí naprosto oddaní a se kterýma si může dělat, co chce.

Dominantní žena

Ženy mají obecně rády v posteli silné muže, kteří si s nimi dělají co chtějí, kteří když je uchopí, tak jejich pevný stisk cítí ještě několik minut potom. Stejně jak se jim líbí dominantní muži, tak snad ještě více je v tajných představách láká skutečnost, že by byly dominantními ony a mohly muže v posteli ovládat. Ženy tak sní o situacích, kdy je muž zcela submisivní a pod nadvládou ženy, která mu přikazuje, co má dělat, trestá ho, a která je vůči němu i fyzicky agresivní.

Voyeurismus

O co jde? I když ženy na první pohled působí plaše, může je vzrušovat představa, že je někdo potajnu pozoruje při sexu s mužem. Ženám tato představa přijde silně erotická a přitažlivá. Často se zaobírají myšlenkami, jaké by to bylo milovat se někde v přírodě s partnerem a přitom by je pozorovat někdo schovaný za stromem, nebo sedící na lavičce, apod. Tím si ženy uspokojují vlastní nemravné tužby.

Ženy sní o sexuálním násilí

Ženy nemusí vzrušovat pouze představa o znásilnění, která je dosti častá, ale líbí se jim i myšlenky na mírné násilí v posteli. Chtěly by dostat v posteli výprask,** dlaní přes zadeček**, malou facku, tahání za vlasy, lehké škrcení. To vše se jim v představách líbí, a rády by to vyzkoušely i v reálném sexuálním životě. Většinou se však stydí tyto fantazie partnerovi přiznat. Násilí v nich vyvolává představu** divokého a nespoutaného sexu**. Ženy chtějí být sexuálně uspokojeny i přes protesty.

Ženy chtějí být nevinnými školačkami

Stejně jak je vzrušuje být dominantními ženami v posteli, které muži poslouchají, vzrušují je i představy nevinných mladých dívek. Chtěly by se někdy obléct do kárované sukýnky, blůzky, učesat si dva culíky a takto svést muže. Vzrušuje je představa nezbedných školaček, které svedou své učitele a které při sexu budou dostávat na holou. Výprask je pro ženy přitažlivý hned ze dvou důvodů. Za prvé se jim velmi líbí dominance mužů a za další je vzrušuje, že výprask vždy vyústí ve velmi vášnivý sex.

Ženy vzrušuje striptýz pro své partnery

Ženy se obecně rády předvádějí a chtějí muže vzrušovat. Většina žen se k tomuto kroku, kterým je soukromý striptýz, nikdy neodhodlá. Nemají na to dostatečně sebevědomí. Je to škoda. V představách si totiž dokážou velmi barvitě představit, jak je muž se zaujetím pozoruje, což je samo o sobě vzrušuje a jak se pomalu svlékají a vlní se u tyče nebo jen tak v** rytmu hudby**.

Sex s cizincem

Ženy vzrušuje představa sexu s cizincem. Jde o představu, kterou zase uskuteční pouze velmi malé procento žen. Promilovat celou noc s cizincem, kterého potkali v baru, na dovolené, na pláži, je pro ženy velkým lákadlem. Co je na této představě vzrušuje je to, že se s cizincem pak již nikdy nestřetnou a zůstanou v nich pouze vzpomínky z** nezapomenutelné noci.**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9597 (magazinerotika.cz#410)


Přidat komentář