Jak si užít sex po telefonu?

Sex po telefonu má něco do sebe. Pokud si myslíte, že Vám skutečný sex nemůže nahradit, pak pravdu mít můžete, a nemusíte. Je to zcela něco jiného, jiný vzrušující zážitek, který s Vámi dokáže udělat divy.

Koho by nelákal sex po telefonu. Samozřejmě máme-li na výběr mezi sexem naživo a sexem po telefonu, jasně že si vybereme první možnost. Pokud bychom však vybírali mezi sexem po telefonu a ničím, pak jistě sexem po telefonu nepohrdneme. A byli bychom taky hloupí. Sex po telefonu je rajcovní, vzrušující, v mnoha případech i nezapomenutelný. Jak to při sexu po telefonu chodí? Jak to při něm chodí? Zde Vám nabízíme alespoň pár informací, abyste věděli, jak si zpestřit Váš sexuální život.

Sex po telefonu – kdo ho provozuje?

Jen se vžijte do situace, kdy jste doma sami, nemáte co na práci, přítel či přítelkyně nejsou po ruce, nudíte se, máte chuť na sex, avšak sledování porna Vás již nebaví, nebo jste se mu již věnovali během dne. Internet jste probrouzdali, zavolali jste známým, v televizi nic. Tak co teď dělat? Ven se Vám nechce, ale na spánek je ještě brzy. Do toho jste dostali chuť na sex. Co teď? Buď jít někam do baru a doufat, že tam potkáte někoho, kdo Vám padne do oka a budete mít štěstí, že i ten druhý o Vás projeví zájem, nebo jste-li muž, máte možnost jít do nočního klubu, kde si můžete ženu koupit, nebo můžete zvolit podstatně levnější variantu, přitom ne tolik známou, avšak o to víc vzrušující, a tou je sex po telefonu. Že jste jej nikdy nevyzkoušeli? Nevadí. S chutí do něj. Nebraňte se mu. Nevíte, o co přicházíte. Sex po telefonu má něco do sebe. Je vzrušující, lákavý, pro většinu zúčastněných uspokojivý. Navíc Vám sexem po telefonu nic nehrozí. Tak proč se mu bránit?

Jak vypadá sex po telefonu?

Sexem po telefonu se rozumí jakýsi virtuální sex. Sice nejde o sex po internetu, ale jedná se o sexuální konverzaci mezi dvěma či více osobami realizovanou po telefonu. Při telefonátu minimálně jedna osoba masturbuje, nebo se minimálně do vzrušení zapojuje. Sex po telefonu vypadá i se praktikuje různě. Záleží na chuti každého. Například si můžou dotyční popisovat své sexuální představy, sdělovat sexuální historky, které zažili, nebo o kterých slyšeli, nebo se může jednat o hrané a líčené náznaky, sexem po telefonu se můžou myslet i erotické sms, apod. Volat můžete s kamarádem, s přítelem, s milencem, s manželem, ale také na horké linky, které jsou placené a kde budete vzrušováni profesionálními aktérkami a aktéry.

Co Vám sex po telefonu nabízí?

Pokud jste muž a hodláte se svěřit profesionální aktérce, pak si v novinách, v inzerci nebo na internetu vyberete dívku, se kterou chcete sex po telefonu zažít. Ovšem pozor. Nevěřte vždy tomu, že skutečně voláte a uspokojujete se s nádhernou slečnou z fotografie. Skutečně v těchto agenturách nejsou zaměstnané pouze nádherné lolitky. Zde svou šanci dostávají i starší ženy a dokonce i důchodkyně, což však vy jen stěží odhalíte, když nevidíte, kdo Vám na druhém konci telefonního drátu provádí byť jen slovy orální sex. Inzertní noviny včetně internetových seznamek jsou plné slečen a paní všeho věku, které čekají na telefonát od Vás a až si budou moci s Vámi užít sex po telefonu. Cílem sexu po telefonu je nejen vzrušení, ale také uspokojení včetně vyvrcholení. Sex po telefonu je pro Vás, pokud milujete klasický sex s běžnými polohami, pokud Vás vzrušuje perverzní sex, pokud máte rádi sténání od partnerky, nebo máte rádi určité úchylky při sexu.

Vyzkoušet sex po telefonu nebo ne?

Samozřejmě že ano, pokud máte rádi sex a všechny jeho formy. Sex po telefonu je lákavý, je vzrušující, je neokoukaný. Pokud nemáte žádného kamaráda či kamarádku, s kterou byste mohli sex po telefonu vyzkoušet, pak není od věci zavolat na horkou linku. Sex po telefonu Vás okamžitě vtáhne a Vy díky němu zažijete něco, co jste zatím nepoznali, nebo co Vás možná ani nenapadlo praktikovat. Klasický sex je známý téměř všem. Masturbace u porna taktéž. Sex po telefonu, to je teprve to, co Vás dokáže správně nažhavit a uspokojit. Pokud nechcete zemřít, aniž byste vše vyzkoušeli, pak se tomuto druhu zábavy nebraňte.

Jak se sex po telefonu provádí?

Chcete-li si užít sex po telefonu s profesionálkou, pak si vyberte slečnu či ženu z inzertních novin či z internetové seznamky, se kterou si chcete sex po telefonu rozdat. Spolu s fotografií najdete i telefonní číslo, na které zavolat. Po vytočení čísla zadáte kód, který se jistě u jména také nachází, a pak už čekáte pouze na spojení. Poté, co se Vám slečna do telefonního sluchátka ozve, sdělíte své přání, své představy, řeknete, co Vás vzrušuje a co si představujete v sexu zažít. Pokud se stydíte, nebo nevíte, co přesně Vás vzrušuje, nebo co byste chtěli slyšet, nechejte vše na dívce na druhém konci telefonu. Jde o ženy zkušené, znalé, které přesně vědí, co říkat, aby Vás uspokojily. Uvidíte, že budete naprosto spokojení. Pokud chcete vidět dívku, se kterou si telefonujete, nahou, pak si od ní můžete za peníze vyžádat heslo, které Vám zpřístupní její fotogalerii a Vy si tak můžete prohlédnout její nahé fotografie.

Kdo se oddává sexu po telefonu?

Sex po telefonu milují snad všichni muži. Ovšem ženy nejsou příliš pozadu. I holky se rády odvážou, vzruší, a zažijí něco nového a vzrušujícího. Sex po telefonu milují lidé svobodní, zadaní, lidé v manželství, mladí, staří. Sexu po telefonu se oddávají ti, kterým chybí sex, ale i ti, kteří ho mají dostatek. Sexu po telefonu se rádi oddávají ti, kterým ve vztahu něco chybí, nebo kteří se stydí svému partnerovi sdělit své sexuální fantazie a přání. Sex po telefonu vyhledávají muži, kteří milují nezávazný sex, kteří si kupují ženy za peníze, nebo kteří nejsou schopni si najít milenku či sexuální partnerku a jiná možnost uspokojení jim nezbývá.

Sex po telefonu si užívejte i zadarmo

Sexem po telefonu se nerozumí pouze telefonování na horké linky. V takovém případě by Vás zábava velmi brzy mohla zruinovat. Sex po telefonu si můžete rozdat s kamarádkou, s manželkou, s milenkou, s přítelkyní. S kýmkoliv, kdo je k tomu svolný a koho lákají ty stejné věci jako Vás. Nebude to sice asi tolik vzrušující, jako sex po telefonu s profesionálkou, ale jistá dávka erotiky a vzrušení tak jistě bude. Při sexu po telefonu se sexuálně vybijete, zapomenete na chvilku na starosti, na problémy a bezpečně si dopřejete sexuální uspokojení. Nemusíte se bát nechtěného těhotenství, nemusíte se bát pohlavních chorob. Na rozdíl od klasického sexu je velkou výhodou, že pokud si zvolíte neznámý objekt svého zájmu, budete v naprosté anonymitě. Nemusíte se tedy stydět projevovat svá přání a můžete se odvázat. Navíc se budete uspokojovat z pohodlí Vašeho domova, a to kdykoliv dostanete chuť. Nemusíte nikoho přemlouvat, nemusíte za nikoho u baru utrácet, nemusíte se vonět, malovat, česat, sprchovat. Zkrátka vezmete do ruky telefon a můžete mít vše.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9594 (magazinerotika.cz#403)


Přidat komentář