Jak se zalíbit muži

Líbit se muži chce každá heterosexuálně založená žena. A obzvlášť tomu "vyvolenému". Proto také hledají rady a tipy, jak zaručeně dosáhnout u tohoto muže zalíbení. A ono to vážně funguje.

Otázka, která nedá spát většině žen na celém světě, které usilují o srdce vybraného muže – jak se mu zalíbit. Ač vyšlo již několik článků a zaručených rad, stejně je toto téma aktuální a pořád oblíbené. Zalíbit se muži svých snů chce každá žena, bez ohledu na věk a původ. Některé o to usilují vší silou, jiné tak netlačí na pilu, ale stejně mají úspěch. Kde je zakopaný pes?

Buďte ženou

Jestliže jste žena a chcete dosáhnout pozornosti konkrétního muže, či jen tak obecně mužů, pak je nezbytné, abyste byla ženou. Kterýkoli muž vám potvrdí, že mužům se prostě líbí ženy. Můžete být sice v duši tvrdá rockerka, ale nikdy nezapomeňte, že jste také žena a že to musí být vidět. Noste více šaty, sukně a lodičky. Není pravdou, že je to nepohodlné a nedá se v tom běžně chodit. Vyberte si prostě takovou obuv, která je pohodlná i na vysokém podpatku. V práci, pokud děláte v kanceláři, se můžete přezout anebo úplně vyzout a jestliže vám to pracovní prostředí ani tak nedovoluje, pokud sedíte, nezatížíte nohy a klidně je necháte odpočívat.

Zvýrazněte pas

Soška Věstonické Venuše je známá po celém světě a střežena v muzeu právě proto, že byla velice dávno vytvořena a představovala ženskou krásu, ženskost. Mnozí se i podiví, ale muži skutečně milují ženské tvary. Jedni dají přednost vyhublým dívkám, jiní zas milují, když je ženu „za co chytit“ a nějaké ty špíčky vůbec nevadí, ba právě naopak. Každopádně ať tak nebo onak, je nezbytné, aby žena byla ženou s krásnými ženskými křivkami. A nejlépe je tak zvýrazníte právě opaskem nebo šaty střiženými s užším pasem. Necháte tak vyniknout svým prsou, i pokud jsou menší a také bokům. Co naplat, že jsou možná trochu širší. Vůbec nevadí. V rovných šatech je stejně nezakryjete, naopak budete působit ještě silnější, než ve skutečnosti jste a navíc muži mají opravdu rádi ženy s krásnými, tvarovanými boky a prostě ženskou postavou.

Upravte se

Není nutno používat tuny make-upu a výrazné oční stíny, ale přírodně zvýrazněné oči, červená rtěnka jsou perfektní. Ještě když se k tomu přidá celkově bezchybná pleť, není co dodat. Jestliže vás, jako ženu občas nějaký ten pupínek potrápí, nedělejte si starosti a prostě maskujte make-upem. Jde o to, abyste vypadala hezky a také se tak cítila. Když neustále máte světu ukazovat viditelný uher, není to nic příjemného. Základem je jistě starat se o pleť, ale i akutní problém vyřešit právě korektorem pudrem a podobnými líčidly. Od toho také jsou, aby nedokonalosti zastínila a vyzvedla přednosti. Ač muži tak nějak všeobecně vyzdvihují názor, že se ani ženy nemusí malovat a tak nějak tomu nerozumí, jsou stejně rádi, když ženy o sebe pečují a jsou upravené ve společnosti, ale i před nimi.

Vlasy jako koruna krásy

Své vlasy považujte opravdu za korunu krásy. Ať jsou dlouhé, krátké, středně dlouhé, kudrnaté, rovné aj., vždy by měly být čisté a upravené. Pokud se vám častěji mastí, zvolte vhodný šampon a poraďte se s kadeřnicí, co s tím, obvykle je to stravou, nebo hormonálními změnami. Problém odstraňte, používejte lak, tužidlo a jiné přípravky, které váš účes dokonají. Noste je volně, sepnuté, prostě tak, jak je vám příjemné, ale i tak, jak vám to sluší. Vlasy, obzvlášť jsou-li dlouhé a zdravé, jsou mocný nástroj na muže. Většině mužů se právě libí ženy s dlouhými vlasy a jsou dokonce i tací, jež vyhledávají pouze ženu s dlouhými vlasy.

Podpatek

Byl sice zmíněn již výše, ale skutečnou ženskost podtrhnete právě podpatkem, boty na podpatcích jsou sexy a ženské. Navíc vám vytvarují lepší zadek i nohy. Čím vyšší podpatek budete mít, vyšší budete budit dojem, že jste a nakonec i opticky budete štíhlejší. To je skvělá zpráva pro ty, co pořád tak nějak svoji postavu chtějí upravovat. Pokud nejste zvyklá na podpatky, kupte si boty s páskem kolem kotníku. Tím dosáhnete fixace a na podpatcích se vám bude lépe chodit. A pokud ani tak to pro vás není snadné, začněte s nižšími a postupně zvyšujte. Podpatky jsou sexy a ženské a vždy budou. Zalíbit se muži musíte jako žena, pokud jí chcete být a podpatky jsou jedním ze základů pravé ženskosti.

Sebevědomí

O přirozeném sebevědomí se toho mnoho píše a také pořád psát bude. Být si sám sebou jistý, mít rád sám sebe a znát své přednosti, stejně jako nedostatky a kompenzovat je právě přednostmi, je velice důležité. Zdravé sebevědomí je základem úspěchu ve všech oblastech a spočívá v tom, být sám se sebou spokojen. Kašlete na nedostatky, každý nějaké má a přestaňte jiným závidět jejich vzhled a vlastnosti. I vy máte jistě něco, co by jiní s vámi měnili, tak se nezaobírejte zbytečnostmi. Buďte zdravě sebevědomá a tak budete pro muže mnohem více žádaná.

Nebuďte otrávená

Když muž vidí ženu, která se tváří nepříjemně, rozhodně pro něj nebude zajímavá, i když by byla sebevíc krásná. I když máte špatnou náladu, nedejte to na sobě znát. Chcete být pro ostatní oblíbená, aby rádi vyhledávali vaši společnost a zejména pak muži, pak tedy buďte veselá, příjemná, dobře naladěná. Nikdo nemá rád společnost zamračených lidí, kde hrozí, že velice brzy vybouchnou. To raději odchází. A stejné je to s muži – pokud toužíte získat srdce vytouženého protějšku a být pro něj tou vyvolenou, pak se mu musíte nejprve zalíbit. A zalíbíte se mu jedině, když nebudete otrávená a neustále s něčím nespokojená.

Dejte mu pocit výjimečnosti

Muži jsou obecně tvrdí hoši, co touží po úspěchu. Jejich záměrem je uživit sebe, ale i vlastní rodinu, a tudíž jim velice lichotí, jsou-li od ženy chváleni. Mužské ego potřebuje slyšet slova obdivu a pod nimi se rozplývá jako čokoláda na slunci. Chcete-li si muže naklonit, chvalte ho. Ale pozor na to, aby to neznělo moc falešně, ne-li ironicky apod. Pokud vás pozve do restaurace, kterou sám vybral, pak mu pochvalte výběr, jak je skvělý, že vybral tak příjemnou restauraci. I když to zní možná jako klišé, je to důležité. Mužům se to líbí a potřebují slyšet, že jsou těmi vašimi zachránci, princi na bílém koni a že díky nim žijete svůj život. Když ho oceníte, bude vás na rukou nosit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9582 (magazinerotika.cz#362)


Přidat komentář