Jak poznat lesbičku?

Také si říkáte, zda je Vaše dcera lesbička, nebo se Vám jen něco zdá? Či máte podobný pocit z kamarádky a nevíte, zda Vám dělá návrh? Není to sice snadné poznat, ale jisté znaky existují.

Jednadvacáté století je obdobím nejen záchrany zelené přírody, nebo nových a rychle vyvíjejících se technologií, ale také tak nějak porozumění všem možným orientacím, lépe řečeno – respektování homosexuálů. Samozřejmě, že ne každý uzná existenci gayů a lesbiček, a je proti nim silně zaujatý, ale vzhledem k tomu, že se na veřejnost vyrojil fakt, že homosexuálně orientovaní za svoji vlastní orientaci nemohou, je k nim lidstvo obecně shovívavější a více je respektuje.

Proč se ženy vodí za ruku a líbají, i když lesbičky nejsou?

Navíc u žen to není až tak okaté, pakliže se na ulici dvě ženy vedou za ruku, nebo se klidně, někde v nočním klubu, baru líbají. Takto činí i ženy, které lesbičkami nejsou. Proč tomu tak je? Ženy jsou vůbec tak nějak milejší, k lidem mají blíže, než běžní muži. Ženy jsou prostě tak nějak vřelejší, jsou jim blízké doteky, blízkost svých nejlepších přátel. Potřebují objímání, cítit blízkost. I proto jsou ke svým kamarádkám bližší, klidně se s ní vedou za ruku, aniž by to mělo něco znamenat. A klidně ji i políbí na ústa, když se s ní setkají, nebo loučí. Přitom to nemá žádný lesbický podtext.

Provokace pro muže

A pak tu jsou ty ženy, které s jinou ženou provozují dlouhý a vášnivý polibek, doprovázen hlazením a celkově tak nějak vzrušením a to všechno na veřejnosti. Dělají tak obvykle mladší ženy, většinou náctileté, které tak chtějí jen získat pozornost a provokovat, zejména pak muže. Možná to dělají i z hecu, ale každopádně je to vždy spojeno s nějakou touhou zaujmout. Pro muže jsou dvě ženy, spolu dovádějící kolikrát dost vzrušující, což ony samy vědí, takže se do toho pouští pro jistý obdiv a celkové** vzrušení pro muže**.

Jak lze poznat, že je žena lesbicky orientovaná?

Takže ne každý polibek dvou žen okamžitě značí, že jsou lesbičky. Ale jsou určitá kritéria, podle kterých poznat, že máme tu čest s lesbičkou. Mnohdy se stane, že poznáte ženu, na které se Vám něco nezdá, něco Vám nesedí a pak se dozvíte, že je lesbička. I to může být jistý klíč, ale není to opět to hlavní. Samozřejmě nejdůvěryhodnější je se přímo zeptat, nebo být o správné orientaci informován, ale asi není zrovna na úrovni se jen tak nějaké ženy zeptat na to, zda je lesbička z čiré zvědavosti.

Mužatky – jsou lesbičkami?

Také je nutné vědět, že stejně jako muži – gayové, tak i u lesbiček jsou to celkem dva základní typy, kterým daná žena může být. Protože i fungování homosexuálních párů funguje jako běžné páry a vždy je jedna žena ten mužský prvek a pak žena druhá, ta ženská. Tak zvaný mužský typ lesbičky se často pozná, obvykle totiž je jakousi mužatkou, má hrubší hlas, nosí výhradně kalhoty, většinou i košile, trička, sportovní oblečení, stejně tak i boty apod. Má spíše chlapecké koníčky a často se tak i chová. Ženských prvků moc nemá, a jediné, podle čeho se dá určit to, že je žena, je právě pohlaví. Tyto ženy – mužatky, jsou prostě jako muži, ale také to neznamená za každou cenu, že jsou ihned lesbičkami. Některé ženy se prostě lépe cítí jako muži, mají více testosteronu a jsou takové mužnější. Ale zase na druhou stranu je zde velké procento toho, že jde právě o mužatky.

Jaké jsou hlavní znaky

Pakliže chcete skutečně vědět, jakými hlavními znaky se vyznačují lesbičky, ať jde o ženy, tak zvaně ženské, anebo ty mužské, obecně zvané mužatky, pak jsou tu ale i další znaky, společné, kterých si lze povšimnout a tak odhalit orientaci dané ženy.

Žádné výstřihy

Ať to dělají ženy ze svého lepšího pocitu, nebo tak chtějí bojovat svými ženskými zbraněmi, prostě nosí, některé více, jiné méně, ale nosí velké výstřihy. Moc dobře vědí, že muži (a nejen ti) pohledem rádi zavadí do nadutého výstřihu, kde se prezentují klasické znaky ženství a to hezká prsa, která mají za úkol zlákat muže a tak nějak v dané ženě povzbudit ženství. Obzvlášť, když má žena hezká prsa, tak proč by neměla nosit vyzývavé výstřihy a podvědomě, či vědomě tím najevo dát, že je právě žena. Jenže toto lesbičky nedělají. Ne tedy, že by chodily zahalené pořád v roláku, ale rozhodně nebudí svými extra velkými výstřihy pozornost. Nosí většinou klasické výstřihy, trička ke krku apod. kromě plavek samozřejmě apod.

Ženské tvary

Také se lesbička pozná tak, že neupozorňuje na své ladné ženské křivky. Velké výstřihy – viz výše, pak také přiléhavé, krátké sukně, které obepínají zadeček a zvýrazňují pás, a také ukazují šíři boků. Nic takového klasická lesbička nenosí. Nechce na sebe poutat zraky mužů, které právě výše uvedené láká nejvíc. Stejně tak nenosí lesbičky prostě nic, co by poukazovalo na tvary ženského těla. Naopak se je snaží zamaskovat volnějším tričkem, mikinou, která je rovně střižená a vůbec nezdůrazňuje právě ženské křivky. Základním prvkem a poznatkem toho, že je žena lesbicky orientovaná je prostě to, že vůbec na ženské tvary neupozorňuje a naopak se je snaží zamaskovat. Ano, i normální, heterosexuálně založená žena může občas své krásné a ženské tvary zakrýt, ale rozhodně tak nedělá každý den a pořád, při jakýchkoli příležitostech.

Účes a make-up

Co se make-upu týče, většinou** se lesbičky moc nelíčí,** a pokud ano, nikdy nejde o výrazný make-up a stejně tak účesy. Je sice pravdou, že některé lesbičky dávají přednost skutečně výrazným a extra ordinérním střihům, ale jinak své vlasy vůbec nějak neřeší. Jsou to prostě dva extrémy a hodně často mají lesbičky spíše kratší vlasy a hodně napoví to, že svůj účes nějak nemění. Nosí pořád to, co mají. Pokud mají v oblibě culík a čelenku, pak je mají téměř každý den, stejně tak, pokud upřednostňují volné, ničím nestažené vlasy.

Jak poznat, že má dcera je lesbička?

Pokud máte pocit, že by mohla být Vaše dcera lesbičkou a splňuje-li výše uvedený text s tím, jak se Vaše dcera obléká, jak se chová apod., pak obvykle asi lesbičkou je. Nicméně také dost záleží na věku. V určitém stádiu dospívání se mohou někteří lidé tak zvaně hledat a naopak něčemu se vyhýbat, něco maskovat. Pokud tento stav trvá i přes dobu dospívání a Vaši dceři je již zhruba pětadvacet a stále neměla přítele, a její chování je spíše chlapecké, pak nejspíš lesbičkou bude.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9581 (magazinerotika.cz#358)


Přidat komentář