Jak mít anální orgasmus

Pro někoho by mohl být anální sex něco zcela nepřípustného, nevhodného, nebo také nechutného. Patříte k jedincům, kteří odsuzují, či zavrhují věci a příležitosti jen z důvodu, že se jedná o vstup do neznámého prostředí?

Anální sex a orgasmus

Nejen běžnou souloží můžete dosáhnout kýženého vyvrcholení. Anální sex není již žádnou velkou neznámou. Možná Vás však nenapadlo, že by Vás kromě zpestření sexuálního života také čekal orgasmus, tentokráte však anální orgasmus. Zase tak o neopodstatněnou záležitost se nejedná. Vždyť, proč se k análnímu sexu uchylují někteří jedinci? Anální styk, stejně tak vaginální a orální přináší vzrušující pocity, které žádnou jinou činností nedocílíte. Pokud jste kdy „bojovali“ s dosáhnutím orgasmu, mohli jste se také nacházet před samým vrcholkem, před samým cílem Vaší cesty, ale z nějakého důvodu jste tam nedoputovali. Do análního sexu jste šli již s tím vědomím, že žádný orgasmus nečekáte, „pouze“ vzrušení. Může Vás však čekat velmi milé překvapení, a to v podobě dosáhnutí orgasmu anální cestou. Navíc budete ušetřeni hledání g-bodu, který mnohdy bývá kamenem úrazu při snaze o dosáhnutí orgasmu vaginální cestou.

Anální sex – zaručený orgasmus

Nebudeme si nalhávat, že se milujete jen z nezištných důvodů, že můžete být s partnerem v těsné blízkosti. Očekáváte, že se dostaví zlatý hřeb večera v podobě závratného vyvrcholení. Jenže nic není samozřejmé a automatické. Zrovna Vy můžete patřit k jedincům, kteří neznají, co je to selhání v posteli. Nebo naopak patříte k jedincům, kterým se v posteli příliš nedaří, a orgasmus se jednou dostaví, jindy zase ne. To samé se samozřejmě může dít u Vašeho protějšku. Ať už chcete zažívat vlastní rozkoš, nebo chcete dopřát partnerovi vyvrcholení, pak nezaškodí jít orgasmu naproti. Rady, jak dosáhnout orgasmu, můžete získat od Vašich kamarádů, kolegů, ale také z časopisů, internetu. Rady se budou týkat orgasmu, k jehož vrcholu se může dopracovat s využitím vaginálního, orálního, ale také análního sexu. Nechcete-li pokoušet štěstěnu, respektive, je pro Vás příští milování velmi důležité, kdy Vás například čeká sex s novým partnerem, pak vsaďte na anální sex. Anální sex totiž pro Vás může být zárukou, že orgasmus přijde. Na zvážení však je, zda se „vytasit“ s análním sexem hned při prvním milování. Váš partner může být zaskočený, což ovšem neznamená, že by se jednalo o negativní rovinu.

Anální sex pro dosáhnutí ženského orgasmu

I když i muži se potýkají se sexuálními problémy, k nimž patří například porucha erekce, nedostatečná doba udržení erekce během milování aj., jsou to spíše ženy, které sužuje, že nemohou dosáhnout orgasmu, při kterém je stimulován jejich g-bod, který se nachází ve vagíně. A pokud se ke všemu ještě přidá neschopnost dosáhnout orgasmu stimulováním klitorisu, může si žena připadat méněcenná. Jste-li mužem, pak si zkuste představit, jak Vám samotným by bylo, kdybyste se sice mohli milovat, byli byste vzrušení, ale uvolňující vyvrcholení by se nedostavilo. Bylo by jen otázkou času, kdy by došlo na frustraci, špatnou náladu. A není žádným tajemstvím, že psychika je spouštěčem řady nemocí, a to ne jen v souvislosti s bolestí hlavy, žaludku atd. A pak je tu také taková maličkost jako náladovost během partnerského soužití. Jinými slovy, postaráte-li se o orgasmus ženy, aby Vaše partnerka dosáhla orgasmu, odrazí se Vaše snažení v pozitivním slova smyslu na celkovém partnerském žití. Návodem ke spokojenému partnerskému vztahu může být anální sex, díky kterému se může žena dočkat tolik potřebného orgasmu. A ruku na srdce, ani Vy neodejdete s prázdnou. Oři análním sexu bude Váš penis více obepnut, bude na něj vyvíjen větší tlak, což se projeví ve větším prožitku směrem k Vám. Ještě tedy váháte, zda do análního sexu jít nebo ne? Možná Vás také přesvědčí úžasný a vzrušujíc pohled na pozadí Vaší partnerky. Existuje snad hezčí a stimulující obraz?

Anální sex jako jednorázová sexuální zkušenost

Některé experimentování v sexu se neujme, jiné se Vám natolik zalíbí, že se ho již nebudete chtít vzdát. Anální sex může být první i druhou možností. Anální sex, i když přináší nebývalé vzrušení, a díky němu lze dosáhnout orgasmu, Vám může obrazně řečeno podrazit nohy. Záleží na Vás, jak k análnímu sexu přistoupíte. Již v předchozím odstavci jsme naťukli, že při análním sexu bude mužský penis více obemknutý. A tak je zřejmé, že řitní otvor nebude zdaleka tak volný a průchodný, jako vaginální vchod. Pokud byste snad šli do análního sexu tvrdě, bez přípravy, bez náležitého zvlhčení, pak by Váš pokus o dosáhnutí orgasmu u partnerky, skončil těžkým fiaskem. I přes fakt, že by Vás partnerka milovala až za hrob, a Vy se zrovna nacházeli v období zamilovanosti, kdy jeden pro druhého děláte první poslední, by Vaše milování také mohlo být poslední. Místo dobrého skutku byste si mohli vysloužit hádky, nářky, a následně tichou domácnost, nebo také rovnou rozchod, protože by Vás partnerka měla za násilníka.

Anální sex jako pravidelná sexuální aktivita

Byla by však škoda, aby anální sex byl jen jednorázovou záležitostí. Dáte-li si tu „práci“ a partnerku náležitě vzrušíte, použijete vhodný lubrikační gel, a budete postupovat opatrně, pak můžete docílit toho, že anální sex bude Vaší pravidelnou sexuální činností.Vše je tedy ve Vašem přístupu, ve Vašich rukou. A jak jsme již v předchozím odstavci uvedli, z análního sexu budete mít nemalé potěšení i Vy sami, jako muži. Tak proč se vzdát rozkoše, které si můžete užívat plnými doušky?

Když anální styk přináší více vzrušení

Je-li zrovna Vaše partnerka ženou, která se trápí s dosahováním orgasmů, a Vy jí ukážete také jinou cestu, v tomto případě anální sex, pak může dojít k tomu, že se pro Vás anální sex stane prioritou číslo jedna. Během jednoho milování můžete vystřídat nespočet milostných poloh, stejně tak můžete mít vaginální, orální a anální sex. Ženy, které měly možnost vyzkoušet všechny podoby sexu, a přitom se mohly těšit z orgasmu, se často následně uchylují k análnímu sexu. Anální sex, který tak spíše spojujeme s mužským světem, se dostává do popředí zájmu také něžného pohlaví. Anální sex může totiž nabídnout více vzrušení, než klasický vaginální sex. Samozřejmě, že záleží, jakým způsobem se milujete, jak jste jeden k druhému pozorní, a plníte si svá přání. Není nic špatného na tom, pokud se Vaše milování pak bude odvíjet čistě jen análním stykem. Zde je však třeba mnohem více dbát na dodržování čistoty. Snad není nutné zdůrazňovat, že i když budete používat pánskou ochranu, pak hned po análním sexu jít do vaginálního styku, je naprosto nepřístupné z hlediska zdraví, zavedení infekce atd.

Snadné uspokojení ženy análním sexem

Uspokojit ženu nemusí být tak jednoduché, i když její tělo je doslova protknuté erotogenními zónami. Prakticky každý Váš dotek může ženu vzrušovat. Od vzrušení k orgasmu však může být ještě dlouhá cesta. Milování může trvat pět minut, ale třeba také hodinu, či dvě. Ať už se rozhodnete pro kratší, nebo delší snažení, kdy chcete ženu uspokojit, nemusíte toho dosáhnout, že ji budete jen tak hladit, ohmatávat. Je logické, že ohniskem vzrušení je ženský klín, stejně tak ovšem její zadeček. Chcete-li mít jistotu, že ženu skutečně uspokojíte, a nabídnete jí maximum, zkuste se pro tentokrát zaměřit právě na její zadeček. Prozkoumejte nepoznaná místa, a uvidíte, ale také uslyšíte, jak se partnerce Vaše počínání zalíbí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9575 (magazinerotika.cz#344)


Přidat komentář