Jak feromony ovlivňují sexuální přitažlivost

Mohou být feromony elixírem lásky, kdy po jejich používání začneme být pro ostatní přitažlivějšími? Nebo jsou feromony mýtus, tzv. placebo efekt? Zvykli jsme si na existenci hmatatelného důkazu. Těžko říci, zda u feromonů se ho dočkáme.

 

Někdo nedá na feromony dopustit, kdy díky nim si našel svoji životní lásku, či zažíval bohaté sexuální zážitky. Jiný však feromony považuje za přelud, výmysl, který navíc nelibě voní. Ono rčení, že za vyzkoušení nic nedáte, je také ošidné. Přeci jenom totiž budete muset něco zaplatit. Na druhou stranu, kdybyste se díky feromonům zamilovali, skutečně byste litovali těch pár desítek korun? Tak, nyní je rozhodnutí na Vás, zda vyzkoušet, a nehrát si jen na nevěřícího Tomáše, nebo stát tvrdošíjně za svým, tj. držet se v ústraní, a nevěřit.

Vzrušující vůně

K jakému jedinci si raději přivoníte? Pomineme tedy jedince, který se nemyl, jak je týden dlouhý. Na mysli spíše máme dva jedince, z nich jeden použil parfém, a druhý je „jen“ osprchovaný, a nepoužil žádnou podpůrnou vůni. Jakému jedinci tedy dáte přednost, nehledě na to, zda jste mužem, ženou? Předpokládejme, že budete mít na výběr pohlaví, které odpovídá Vaší sexuální orientaci. Bude to tedy jedinec, kterého bychom mohli označit za chodící parfumérii, nebo jedinec, u kterého můžete cítit jeho živočišnost, jeho vlastní charakteristickou vůni? I když parfémy mají co do sebe, a nepřeženou-li se v množství, tak mohou podnítit naše libido, přeci jenom ona „surová“ mužnost, či ženskost je o něčem zcela jiném. A v tom tkví i podstata feromonů. V jejich případě nehledejte žádné vanilkové, růžové, citrusové apod. vůně. Feromony jsou promyšlenou substancí, která na první pohled může působit nenápadně, že řekněme odpudivě. Ovšem jen do momentu, než na vlastní kůži pocítíte vliv Vámi použitých feromonů na okolí směrem k Vaší osobě.

Pot spojený s osobitou vůní jedince

Je velký rozdíl mezi potem a potem. Je-li pot čerstvý, nerozkládá se, pak nám může připadat velmi sexy, přitažlivý. Tato doba může trvat poměrně dlouhou dobu. Jakmile se začne pot rozkládat, začne se mísit, pak se pocit přitažlivosti změní spíše v odpudivost. Ve fázi zamilovanosti chceme být s druhým co možná nejdéle, vychutnávat si jeho blízkost, vůni. Právě vůně se nemůžeme nabažit. A tak není výjimkou, že si od druhého zapůjčíme část jeho oblečení, například tričko, tílko, mikinu. Nepůjde nám však o to, aby bylo oblečení čisťounké, vyprané, voňavé. Naopak budeme chtít z oblečení cítit našeho partnera. Opět však nutno podotknout, že je rozdíl mezi vůní oblečení, které jedinec nosil, a tzv. se v něm nezapařil, a oblečením, které již z dálky volá po pračce, ani ne tak z důvodu špíny, jako nelibého odéru.

Feromony s neodmyslitelným pachem potu

Spojíme-li pak čerstvost potu a s charakteristickou vůní jedince, dostaneme svým způsobem feromon touhy a vášně. Sami si však feromony míchat nemusíte. V současné době je možné si tento malý zázrak zakoupit. Nemusíte mít však obavy, že po použití feromonů, budete na druhé působit tím stylem, že byste se nějakou dobu nesprchovali. Feromony k Vám mají jedince přilákat, ne je od Vás odlákat.

Působení vůně feromonů

Kdo by nechtěl na vlastní kůži vyzkoušet, nejen jak feromony účinkují, ale také jak voní. Co se týká vůně, tak budete nejspíš zklamaní. Přičichnete-li si k lahvičce, kterou jste zakoupili, tak můžete také pojmout silné podezření, že Vás nějaký chytrák podvedl, a nalil Vám tak nějaký druhořadý parfém, ať už prošlý, dlouhodobě vystavený na sluníčku, nebo propadák, který nikdo nekupoval. Takové prvotní pocity může zažít skutečně každý, kdo si feromony objedná, zakoupí, a pak k nim nedočkavě přičichne s tím, že očekává zázrak. Jenže očekávaný zázrak se na první pohled nekoná. Do jisté míry je to možné připodobnit jako k tzv. halo efektu, kdy si o druhém jedinci hned utvoříte svůj vlastní dojem, aniž byste se podrobněji zajímali o jeho skutečnou podstatu, pravou tvář, osobnost. A tak je to i s feromony. Nesuďte je jen podle prvního dojmu, který na Vás vyvolají. Ohodnoťte je až v moment, kdy jim dáte šanci, a použijete je v terénu. Vydejte se ven, a použijte kapku feromonu, uvidíte, zda se něco zvláštního změní, či nikoliv. To, co Vy považujete za odér, puch, však může Váš protějšek považovat naopak za vzrušivou vůni. Ani ne však vůni, jako takovou. Jedinec totiž nemusí ani onu vůni vnímat, ale bude ho to k Vám přitahovat.

Vlastnosti feromonů

V předchozím odstavci jsme se dotkli faktu, že feromony nejsou vlastně vůní, kterou byste si mohli normálně zakoupit v parfumérii. Vůní, ke které byste Vy sami chtěli stále čuchat, a nemohli byste se jí nabažit. V případě feromonů někdo nemusí cítit naprosto nic, někdo zase cosi, co velmi připomíná pot, a další nepopsatelnou vůni. Ve všech případech jde o tzv. šálení Vašich vjemových smyslů. Můžete totiž cítit zápach, ovšem tento zápach se k Vám dostane jako vůně, která Vás naprosto dostane. Jedinec, který použil feromony, pak může sklízet úspěchy u opačného pohlaví. Pro feromony je také typické, že jsou živočišnou vůní, která je typická pro smyslnost, vášnivost, divokost.

Kombinace parfému s feromony

Feromony si sice nenamícháte, přesto však můžete tak trochu kouzlit. Používáte-li parfém, pak můžete zkusit kombinaci parfému s feromony. Na základ Vašeho parfému pak naneste feromony, uvidíte, jaké změny se dočkáte. Pokud se Vašemu protějšku zamlouvá Váš parfém, pak můžete udělat jednoduchý pokus. Po použití feromonů můžete jen čekat, zda jedince nechá kombinace parfému s feromony v klidu, nebo se k Vám bude více mít, kdy prohodí, že dnes příjemně voníte, jinak, než v jiné dny apod.

Dávkování feromonů

S feromony je to jako s parfémem. Skutečně i v tomto případě platí, že méně znamená více. To, že byste si na sebe vylili celou lahvičku feromonů, Vám nezaručí úspěch, že by se o Vás začalo druhé pohlaví doslova prát. Místo toho, aby na Vás jedinci stáli frontu, byste se mohli dočkat přesného opaku.

Feromony - stimulace sexuální přitažlivosti

Feromony můžete aplikovat na místa, kde Vám pulsuje krev, tj. stejně jako používáte parfém, či parfémovanou vodu. Stejně jako parfému, dejte feromonům „čas“ pro rozvinutí jejich specifické vůně. Bude-li pak ve Vašem okolí objekt, který je naladěný na seznámení, pak ho mohou Vaše feromony stimulovat tím způsobem, že pro něj budete sexuálně přitažlivým jedincem. Bude pak záležet na Vás, zda si s ním budete chtít hrát na kočku a na myš, nebo rovnou začnete s konverzací, která se může vyvinout i v něco víc.

Feromony pro muže a ženy

Ještě jsme nezmínili jednu „maličkost“, a to výběr feromonů. Na trhu se totiž setkáte prakticky se třemi možnostmi, co do typů feromonů. Můžete si zakoupit čistě feromony pro muže, nebo feromony pro ženy, či kombinaci feromonů pro muže i ženu. Z uvedeného je zřejmé, že na své si tak přijdou všichni jedinci, ať už je jejich sexuální orientace homosexuální, heterosexuální, či bisexuální. Co je však pro Vás důležité, abyste si vybrali lahvičku se správným určením. Jste-li mužem, a chcete k sobě přitáhnout něžné pohlaví, pak určitě volte feromony pro muže. Jste-li bisexuálně zaměření, tj. nebráníte se sexuálnímu kontaktu také se stejným pohlavím, pak můžete vyzkoušet feromony určené pro muže i ženy. A poslední volbou je, jste-li ženou a chcete být neodolatelná pro muže, pak použijte feromony určené pro ženy. Pokud byste lahvičky zaměnili, pak se moc nedivte, když se stanete středem zájmu homosexuálně orientovaných osob.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9562 (magazinerotika.cz#230)


Přidat komentář