Hlasité a slovní projevy při sexu

Spolehlivě poznáte, že se Vaši sousedé udobřují, pracují na miminku, či si prostě jen dělají dobře? Máte jim za zlé jejich poměrně hlasité projevy při milování? A jak se milujete Vy se svým protějškem? Potichoučku jako myšky?

 

Bydlet ve vlastním, ne s rodiči v bytě či řadovém domku, má své nesporné výhody. Druhý den ráno se vidět se svými rodiči či rodiči protějšku, a přitom vědět, že oni vědí …, může být nepříjemné a trapné zároveň. Jenže držet se zpátky při činnosti, která přináší tolik rozkoše? Potlačovat naše vlastní já, dusit se polštářem, aby náhodou rodiče, spolubydlící, či sousedé nezaslechli, jak se máte „rádi“? Tak trochu to zavání omezováním osobní svobody, nemyslíte?

Není-li doba nočního klidu, klidně se projevte

Pokud to však s mírou hlučnosti při milování nepřeháníte, a neotřásá se barák v základech po desáté hodině večerní, respektive v době nočního klidu, pak není důvodu se nijak stydět, omezovat, a klidně odhalte Vaši pravou tvář. Tvář, kterou na Vás protějšek tak miluje.

Hraní si na někoho jiného může způsobit neshody

Kdybyste najednou začali být pravým opakem toho, co jste byli doposud, a například si „hráli na mumii“, pak i takováto maličkost mohla zapříčinit partnerské neshody, hádky, potažmo i rozchod. Páry se rozchází a rozvádí kvůli vážným věcem, ale i zdánlivým maličkostem. Přeci se nechcete kvůli klidu rodičů, sousedů omezovat, respektive rozcházet se svým životním partnerem? A pokud by se i přes Vašeho jisté omezení na Vás sousedi ne zrovna příjemně tvářili, můžete jim třeba k Vánocům zakoupit ryze originální dárek v podobě špuntů do uší. Jen pozor však, abyste tímto vtípkem, nerozpoutali větší válku, než která již možná mezi Vámi je, ale je tichá. I když důvodem tiché války, je paradoxně Vaše hlasitost.

Míra hlasitosti při sexu

Výše jsme zmínili míru hlasitosti při sexu. Co však můžeme označit za „normální“ míru hlasitosti? Máme si snad pozvat k nám domů specialistu, aby změřil míru hluku, který „tropíme“, a podle toho se dál zachovali v podobě „ubrání plynu“? Již jsme také uvedli, že v řadě případů je velmi problematické žít s někým vedle sebe, tj. když za Vaší zdí, či nad Vámi bydlí další jedinci. Není výjimkou, že byty, domy mají stěny, které propustí prakticky jakýkoli zvuk, ne jen při milování. Bydlet v takovém bytě, domu je pak neštěstím. Nájemníci a majitelé mají pak na výběr se s daným smířit, nebo přestěhovat, či učinit určité protihlukové opatření, které však nemusí být moc účinné. A tak, můžete se chovat v posteli „normálně“, normálně se projevovat, ale stejně si můžete u Vašich sousedů vysloužit nálepku příliš hluční v sexu, či hysteričtí apod. A co se týká Vás samotných, je čistě na Vás, zda budete míru hlasitosti Vašeho projevu řešit, či nikoliv.

Ve dne anděl, v noci ďábel

Každý z nás má minimálně dvě tváře, ale spíše jich je více. Někdo tomu říká tváře, jiný zase role, či vnitřní já. Sami si odpovězte, zda se chováte za všech okolností stále stejně. Odpovězte si, zda se stejně projevujete v práci, před kamarády, před sousedy, před rodiči, před Vaším protějškem, před dětmi. Prakticky co skupina lidí, to může být i Vaše jiná tvář. Typickým příkladem je, že v práci jsme například úslužní, vše plníme do puntíků, ani nás nenapadne nad něčím diskutovat apod. V práci to jsme Vy, kdo posloucháte, pokud tedy zrovna nejste zaměstnavateli. Doma se však role otáčí, a jste to Vy, kdo je tzv. na koni. A tak to může platit nejen po profesní, úkolové stránce, ale i po stránce intimní. V práci můžete na ostatní působit jako chladný, nudný patron, bez špetky vlastního názoru, vlastní invence apod. Možná by se pak Vaši kolegové divili, kdyby měli možnost posléze nahlédnout do Vaší ložnice. Tam jste odhodili zábrany, sundali škrabošku netykavky, nudy, a rozpoutali jste divokou, bláznivou sexuální jízdu. Jízdu, která by mohla vnést nejednu červeň do tváří. Z mírumilovného anděla, který sotva zvýší hlas, se rázem stal ďábel, jehož řev se obrazně řečeno nese na míli daleko.

Slovní projevy při sexu

Nejste při sexu tišší, ale ani nekřičíte jako na lesy? Považujete to za nízké, trapné, nehodné Vás? Místo toho je Vaší devizou to, že si neodpustíte slovní projev, ať už dirigující, co má protějšek dělat, nebo jen tak plynoucí? Slova, která se mohou zrodit ve Vaší hlavě, a která vypouštíte z úst, jsou jemná, plná citů? Nebo spíše jsou jejich přesným opakem, kdy co slovo, to v podstatě vulgarismus?

Inspiraci v romantických filmech nenajdete

Co mají romány, romantické filmy, příběhy společné? Ano, romantiku plnou něžných slov, objetí. Jen sotva byste zde našli vulgarismus, nadávky, sado maso apod. Romantické filmy Vám mohou poskytnout návod, jak připravit tu správnou náladu, atmosféru, jak si užít spolu první společný romantický večer, víkend. Co se však týká samotného sexu, tak byste s inspirací skončili hned na začátku. Ovšem, skutečně potřebuje nápovědu, radu, jak si užít nespoutanou jízdu ve dvou? Sami přeci poznáte, co právě cítíte, prožíváte, co se Vám líbí. A to, že cítíte potřebu při sexu křičet, volat, nadávat? Proč ne? Možná, že tímto Vaším projevem Váš protějšek vyprovokujete ještě mnohem více. Možná, že bude natolik konsternovaný, co se z Vás vyklubalo, že Vás pak bude „na rukou nosit“. To, že jste přes den „obyčejnými jedinci“, ještě neznamená, že takovými budete i při soumraku, který nahrává k sundání masky studu, a nabízí masku divokosti.

Projevy při sexu, kterými můžete partnera odehnat

Ne každý však může být stejné nátury jako Vy. Jsou páry, kdy oba dva jsou si podobní ve většině stránek. Dokonce můžete najít páry, které i vzhledově spíše připomínají sourozence, než milence, a tak trochu je můžete podezřívat, že se snad brat zapletl se sestrou. Jsou však i páry, kde dva jsou jako den a noc. Ne vždy se však protiklady přitahují. Ne za každé situace to platí. A to se týká i sexu, v tomto případě hlasitého projevu při sexu. Jeden z Vás, jedno, zda muž, či žena, si neodpustí hlasitý projev při milování. Druhého naopak tento projev ruší, či mu přímo vadí. Můžete si však říci, že je to maličkost, vždyť co to je? Cožpak by mohl jeden druhého nějak omezovat v prožívání jeho rozkoše? Jednou, dvakrát může protějšek hlasitost projevu tolerovat.

Hlasitý sex a tolerance k němu

Čím však bude míra zamilovanosti klesat, tím bohužel bude s největší pravděpodobností klesat i míra tolerance. A tak, jednoho krásného dne „nespoutaný milenec“ dostane příkazem, aby se v posteli mírnil, nebo … Výhrůžky, hrozby, spory, a hned je na světě milenecká hádka. Jenže, cožpak je možné, aby v době chození dotyčný partner řekl tomu druhému, že je při milování pořádně vášnivým? Může to znít vzrušivě, ale spíše tak pro sex na jednu noc, a ne pro vážnější vztah. A tak nezbývá, než být diplomaty, a vášeň pěkně servírovat po chodech, ne hned najednou partnerovi dát na stůl „předkrm, polévku, hlavní chod a dezert“. Čím pozvolnější bude servírování, tím větší pravděpodobnost, že bude hlasitost při sexu přijata bez větších problémů. A kdo ví, třeba se posléze přidá i protějšek, odhodí „korzet“, který ho příliš svazuje, spoutává, a uvolní se.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9546 (magazinerotika.cz#93)


Přidat komentář