Erotický chat

Internet je studnicí informací, kdy na něm můžete najít prakticky vše, co potřebujete, co Vás zajímá. Ovšem nabízí i mnohem více, a to například na úrovni zábavy. Může se promítnout jak do naší profesní, tak osobní stránky života.

 

Internet je lákadlem, kdy stačí jediné kliknutí, a dostanete se na stránky, které by bylo možné označit za stránky vhodné k prohlížení po 22,00 hod, s přístupem od dosažení věku plnoletosti. Je však také možné využít chatu, který mnohdy předčí uvedené stránky, a to díky flexibilní odezvě adresované přímo Vám. Řeč je o erotickém chatu.

Erotický chat – vyplnění citového, erotického života

Říkáte si někdy, mít si tak s kým popovídat, sdělit dotyčnému, co Vás nejen trápí, ale jaké máte přání, tužby? Mít tak někoho, kdo si na Vás nebude klást nijaké nároky, a přesto tu pro Vás bude? Mít tak někoho, s kým byste sdíleli tajemství, které může být pro jednoho z Vás svým způsobem zakázané, s nádechem jemných náznaků erotiky, vzrušení a více, či méně vyřčených vzdechů? Erotický chat může být Vaším společníkem při probdělých nocí, a nejen nich. Díky** erotickému chatu** se Vám může dostat tolik potřebného zaplnění po stránce citové a erotické. Záleží jen na Vás, Vašemu odvázání, odvahy, jak necháte rozehrát Vaše prsty po klávesnici.

Závislost na chatu

Je logické, že to, co je nám příjemné, tak na to si lehce zvykneme, a neradi se s daným loučíme. Často si vytvoříme závislost na konkrétní činnosti. A chat je k tomu jak stvořený. Můžeme hovořit prakticky o čemkoliv, můžeme se odvázat, a nikdo další, koho nepozveme do party, nás nebude nijakým způsobem odsuzovat. Nemusíme řešit, jak zrovna vypadáme, jaké je venku počasí, kolik je hodin, chat tu pro nás může být k dispozici 24hodin denně. Chat je tak svým způsobem únikem od reality. Reality, která se s námi nijak nemazlí, a my kolikráte musíme bojovat o holé přežití. Říkáte si, že je to přehnané? A co taková otázka zaměstnání? Máte-li práci, pak patříte k těm šťastnějším, kteří sice den, co den zažívají vnitřní stresy, pocity vyčerpání, nezvládnutí zadaného projektu apod. Práci však máte, na rozdíl od řady jiných. Ovšem, jak Vy, tak ti druzí do jisté míry „bojujete“, abyste se měli slušně. A od boje se můžete oprostit zábavou, koníčky, relaxací, či prostřednictvím chatu.

Erotický chat – vyvinutí intimního vztahu

Do** chatu** nemusíte jít hned s přímočarým cílem okusit chuť zakázaného ovoce. Z Vaší strany může jít jen o poznání nepoznaného, o vyzkoušení, co že to ten chat je, a co od něj můžete očekávat. Časem však, naleznete-li s protějškem na druhém konci „sítě“ společnou notu, můžete pomaloučku, nebo pěkně zostra zabrousit i na osobní záležitosti. A tím ani tak nemyslíme dotazy typu, kolik Vám je let, čím se živíte, co čtete, za co utrácíte apod. Osobní záležitosti týkající se Vašich vnitřních pocitů, tužeb po stránce intimní. Jeden z Vás začne, ať už Vy, nebo protistrana, a druhý bude vyčkávat na odezvu. Z jemného oťukávání se pak může vyvinout intimní vztah, který pro Vás bude otevřený, vždy, kdy budete chtít.

Virtuální milenci

Sama o sobě představa, že nejste sami, a můžete si s „někým“ nezávazně, pod rouškou tajemství, psát o tom, co byste třeba ani Vašemu protějšku neřekli o Vašich tajných erotických přání, je vzrušující. Natolik vzrušující, že Vás může vyburcovat k akci, kdy si uděláte dobře, ať už přímo při chatování, nebo po jeho skončení. Našli jste Vašeho virtuálního milence, kterého se sice nemůžete fyzicky dotýkat, ale ve Vašich představách ano. Slova, věty, které se k Vám přes síť do Vašeho počítače, notebooku prodírají, a vyvstávají před Vámi, jako postupně se zaplňující plátno, Vás natolik přitahují a vábí, že chcete ještě. Jeden „příběh“ jedné noci rozhodně málokomu** stačí**. Virtuální milenec tak může mít na jednu noc, ale spíše si těch nocí užijete mnohem více.

Erotický chat – když protějšek je i není

Možná jste to neplánovali, možná naopak ano. Žijete sami, nebo s partnerem ve vztahu, či svazku? Jste-li sami, ať už dobrovolně, nebo nemáte štěstí na vyhledání ideálního protějšku, s kým byste mohli trávit volný čas, jen tak relaxovat, užívat si jeden druhého, pak pro Vás může být erotický chat tou pravou alternativou. Alternativou, která však může mnohdy předčit i samotnou realitu, a tak se může stát, že přestanete s vyhledáváním ideálního partnera. Jste-li ve svazku, pak možná budete mít tak trochu špatné myšlenky, že se „scházíte“ s někým za zády Vašeho partnera. Na druhou stranu se ho nijak fyzicky nedotýkáte, a tak to za nevěru, jako takovou, nepovažujete.

Erotický chat a nevěra

Každý se však na nevěru dívá tak trochu jinak. Je otázkou, zda se dá erotický chat za nevěru považovat. I kdybyste při chatu dělali dobře, bylo by to jen virtuálně. Žárlit se dá na všechno, na pouhý pohled na jiného jedince, na přátelský polibek. Erotický chat je tak trochu bruslením na tenkém ledu v partnerském soužití. A tak asi málokdo otevřeně sdělí svému protějšku, že má „někoho“ s kým si chatuje, a probírá s ním intimní život. Asi málokdo si doma sedne ke stolu, kdy proti němu je protějšek, a začne chatovat. A tak se erotický chat stává spíše tajemstvím mezi Vámi a virtuálním milencem. Tajemstvím, které je o to více ještě vzrušivější a tajemnější.

Erotický chat může vztahu prospět

Erotický chat s někým jiným může „paradoxně“ váš vztah oživit po stránce sexuální. Chatování Vás může příjemně nabudit, může být tou pravou předehrou, kterou potřebujete, která se Vám nedostává, a pak přejít s Vaším „reálným“ partnerem na hlavní chod, samotné milování. Z erotického chatu, který provozujete, tak může pozitivně těžit i Vás životní partner, který najednou zaznamená oživení sexuálního vztahu, který pomalu, ale jistě začal skomírat.

Erotický chat jako bezpečný sex

Erotický chat přináší i další výhodu, kdy není možné, abyste se pohlavně nakazili, aniž byste použili ochranu. Můžete si tak užívat intimitu, která Vám nepřivodí případné nepříjemné zdravotní překvapení. Může Vám však přivodit naprostou citovou izolaci k Vašemu protějšku, se kterým chodíte, či s ním žijete.

Erotický chat může vztahu uškodit

Každá mince je o dvou stranách, a tak erotický chat může být přínosem, ale také nemusí pro Váš vztah. Může být tím posledním dílkem do skládačky, který bude znamenat rozchod. Může však být také dílkem první, na který se pak začnou nabalovat další.

Míra očekávání od erotického chatu

Otázkou pak tedy zůstává, zda se k** erotickému chatu** nezdravě upínat, zda je pro Vás důležitější, než vztah, který prožíváte. Ostatně, erotický chat s Vaším virtuálním milencem také může zanedlouho skončit. Erotické ladění může gradovat, až se dostane tam, kde Vám to nebude zrovna milé. Může také dojít na návrh, že přizvete k sobě ještě dalšího virtuálního milence. Je tedy na místě si říci**, co od erotického chatu očekáváte**. Jenže není to zase tak lehké, když dopředu nevíte, co před Vámi je, co se Vám odkrývá, jaké možnosti a přísliby. Je jen otázkou času, vzhledem k vývoji moderní technologie, že u erotického chatu nezůstane jen u psaní, ale půjde se mnohem dál.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9544 (magazinerotika.cz#63)


Diskuze a zkušenosti

dabel12jakub | 03.01.2015 22:36
Re: Erotický chat ahoj si kočka moc se mi libiš


Přidat komentář