Erotické sny a jejich význam

Erotické sny nejsou nic neobvyklého. Každému se čas od času zdá nějaký erotický sen, který člověk buď hned po probuzení zapomene, nebo na něj myslí ještě nějaký ten den. Co vlastně znamenají erotické sny?

Každému se někdy zdál** erotický sen**. Některé lidi erotické sny provázejí často, pro jiné jsou tyto příjemné sny výjimečnou situací. Jistě znáte dobře situaci, kdy se ráno po prosněné noci probudíte s příjemným pocitem, kdy si ještě živě vybavujete celou erotickou situaci s doteky, polibky a s milováním. Někdy se člověk probudí s pocity viny, neboť hlavním aktérem v erotickém snu nebyl stálý partner, ale někdo úplně jiný, s nímž byl sex tak nádherný. V některém z nás erotický sen nezanechá žádnou stopu a rychle na něj zapomeneme, někoho provází po mnoho budoucích dní nebo týdnů a dokonce i za nějaký ten rok si na takový živý sen ještě s úsměvem vzpomene.

Proč se lidem zdají erotické sny?

Lidé se často sami sebe ptají, proč se jim zdály erotické sny. Erotické sny jsou různé intenzity. Většinou se lidem ihned po probuzení vybaví určité scény z erotického snu, ale tyto postupně vyprchávají, až si lidé již nevzpomenou na konkrétní scénu ze snu, pouze jim zůstane v paměti, že takový sen měli. Někdy se ale stane, že se jedná o tak živý a krásný sen, který se dotyčným udrží v paměti mimořádně dlouho, dokonce až několik let. Erotické sny lidi často překvapí a udiví. Sami sebe se pak ptají, proč se jim erotický sen zdál, když na dotyčného ani nemyslel, natož na sex s ním. Jak si tyto sny vysvětlit?

Erotické sny můžou skončit orgasmem

Erotické sny patří do specifického druhu snění. Jejich intenzita je různý. Někdy se jedná o** lehkou erotiku**, která v člověku vyvolá příjemný pocit nebo pousmání poté, co se probudí, někdy je intenzita tak velká, že končí i vyvrcholením. Tyto sny může vyvolávat nedostatek sexuálních podnětů, tajná přání nebo myšlenky na sex, či zhlédnutý** erotický film** nebo přečtená kniha. Sny hodně vypovídají o** sexuální povaze** daného jedince. Výkladů na erotické sny existuje mnoho.

Význam erotických snů

Významy erotiky ve snu jsou dosti složité. Jejich význam není vždy jednoznačný a mohou znamenat mnoho různých výkladů. Erotické sny však zcela jistě vyjadřují sexuální touhu bez různých skrytých symbolů. Pokud se např. lidem zdá, že mají sex s jiným člověkem, než se svým partnerem, může to znamenat, že nejsou v sexu s ním tak spokojení, jak by si představovali. Např. dle snářů, když se člověku zná o** návštěvě nevěstince**, znamená to spokojený rodinný život. Pokud se někomu zdají perverzní erotické sny, může to značit o jeho skryté sexuální úchylce nebo o preferenci takového druhu sexu.

Erotické sny jsou normální

Nikdo by neměl mít obavy, strach nebo špatný pocit z erotických snů. Erotické sny odborníci v žádném případě nedoporučují lidem přeceňovat, jsou to jen sny. Pokud se lidem zdá nějaký zvrácený sen, nemusí to ještě znamenat, že je i samotný člověk zvrácený. Např. při snu, že souložíte se členem Vaší rodiny, ještě nemusíte být nutně perverzní, abyste se tím nadále zaobírali a nedokázali se se snem vyrovnat. Rozhodně nepropadejte panice, pokud se Vám zdálo něco, na co byste v běžném životě nikdy nepřistoupili. Právě erotické sny, kdy člověk provozuj sex se svým otcem, matkou nebo sourozencem, jsou dosti běžné a nejedná se vždy o perverzi. Tito lidé ale během sexu často vystupují jako lidé cizí a až poté, co se dotyčný ze snu probudí, si uvědomí, že se vlastně jednalo o člena jeho rodiny. Tito lidé pak mluví o tom, že se jim zdálo, že souloží se svým otcem nebo matkou, ale ve snu jim tito lidé přišli jako naprosto cizí lidé a neuvědomili si, že to jsou jejich rodiče. Mají pak špatný pocit a obrací se na psychologa s žádostí o** odbornou pomoc**, neboť si o sobě myslí, že jsou nenormální.

Erotické sny pomáhají odbourávat stres

Je-li člověk ve stresu, pak je zvýšená pravděpodobnost, že se mu budou zdát erotické sny. Tělo si zřejmě samo řekne o to, že potřebuje uvolnit, že potřebuje relax. Erotické sny v těchto případech fungují jako bezpečnostní ventil našeho mozku. Ten totiž díky nim umožňuje člověku vypustit veškerý stres, frustraci a zábrany, které člověk v sexu má. Erotické sny na člověka můžou působit jako medicína, jak se zbavit stresu, uvolnit se a načerpat nové síly. Erotické sny napomáhají také lepšímu a kvalitnějšímu spánku, neboť se při nich člověk dokonale uvolní.

Význam jednotlivých erotických snů

Každý sen má určitě nějaký význam. Jinak tomu není ani u erotických snů. Zde jsou však výklady jejich významů trochu složitější.

Sen o masturbaci

Jestliže se Vám zdálo o tom, že jste masturbovali, je takový sen známkou toho, že máte rádi sex a že si ho dokážete patřičně užít. Sex má ve Vašem životě velký význam. Nečekáte, až se** dobrý sex** ve Vašem životě objeví. Raději svůj sexuální život berete pevně do svých rukou.

Společná masturbace

Měli jste sen, že masturbujete spolu se svým partnerem? Pak takový sen znamená, že byste rádi se svým partnerem sdíleli i ta nejtajnější přání. Společná masturbace ve snu může však znamenat také touhu po nezávislosti ve vztahu, touhu po volnosti.

Masturbace na veřejnosti

Zdálo se vám někdy, že jste** masturbovali na veřejnosti**, kde Vás viděli lidé? Může to znamenat např. to, že v sexu toužíte trochu zaexperimentovat, vyzkoušet něco nového, něco nezvyklého. Tak s chutí do toho.

Sex s nadřízeným

Podle toho, o jaký sex s nadřízeným se jedná, vyjadřuje také Váš skutečný vztah k práci. Pokud se při sexu snažíte, užíváte si ho a líbí se Vám, znamená to, že jste i příkladní, co se vztahu k práci týče.

Sex ve třech

Probudili jste se a uvědomili si, že se Vám zdál sen o tom, jak se milujete ve třech? Pak to může značit, že toužíte v sexu po větším vzrušení, než na které jste zvyklí. Možná byste uvítali změnu nebo jste na nejlepší cestě zbavit se ve Vašem vztahu nadměrné a nepřiměřené žárlivosti, která Vás spoutává.

Sex s přáteli

Jestliže se ve snu milujete se svým kamarádem nebo s kamarádkou, znamená to, že k nim máte skutečně blízko, že je máte rádi a že jim plně důvěřujete. Rozhodně to neznačí, že byste do nich byli zamilovaní nebo měli nějaké zvláštní úmysly.

Milování v letadle

Sen o** milování v letadle** znamená, že toužíte po lepším sexu, než který máte. Chcete zažívat dobrodružství. Letadlo totiž představuje symbol pro penis.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9553 (magazinerotika.cz#136)


Přidat komentář