Erotické sny a jejich proměna v realitu

Bez představ, tužeb a fantazie by byl náš život tak nudný. Pohybovali bychom se v jasně stanovených mantinelech, a nic dalšího, žádné neplánované vzrušení by se nekonalo. To, o čem sníme, ať už za denního světla, nebo v noci, můžeme proměnit v realitu.

 

O to vzrušivější, když víme, že můžeme. Do naší „hry“ můžeme zapojit i náš protějšek. Jistě i on přivítá změnu, která mu přinese více, než předvídatelnost, která se pomalu ale jistě zabydluje v déle trvajícím vztahu. Každý den může být jiný. Každý den může přinést nové podněty. Nápomocni k nám tomu mohou být vskutku originální pomocníci: sny, představy, fantazie. Silná trojka, kterou můžete přizvat do Vaší ložnice, či na jiné místo, kde si chcete užít nespoutaného, divokého, nebo ryze romantického, něžného milování.

Erotické sny

Erotické sny mohou být jednak ty, které můžeme „potkat“ při naší cestě ve snícím království.** Erotické sny** si však také můžete sami spřádat, kdy zapojíme naši představivost, fantazii. Ať už v prvním, nebo druhém případě, nemusíme jen zůstat u snění, jako takovém. Mnohé erotické sny, které se mohou zdát jako nemožné, je možné s trochou vůle, chtění, uskutečnit. Díky erotickým snům můžeme do svazku přinést novou žhavou jiskru, díky které vztah hned tak n ezevšední. Je-li stále se na co těšit, stále co objevovat, stále co neprozkoumané zkoušet, není nuda. Nuda je zabijákem všech vztahů. A právě nuda je často i důvodem, proč se partneři poohlíží po jiném protějšku. Vás se však nuda týkat nemusí. Nechte si něco hezkého zdát, nebo začněte snít. A pak, je to již zcela jen na Vás, Vaší odvaze a nespoutanosti.

Erotické sny vznikající v naší fantazii

Erotické sny mohou být takové, které se nám zdají. Erotické sny však můžeme i cíleně spřádat v naší mysli, ať už se zavřenými, nebo otevřenými očima. Jen si sáhněte do svědomí, a možná nebude nutné, tak hluboko, a zapřemýšlejte, zda jste si náhodou při pohledu na opačné pohlaví nepředstavovali, jaké by to bylo, kdyby …, kdyby Vám zajel rukou do vlasů, něžně a přitom pevně Vás objal, políbil svými pevnými, žhavými rty, a pomaloučku Vám nezačal rozepínat zip u kalhot… Nejen ženy však mají erotické sny. I muži vědí své. Myslíte, že když se muž otočí za dívkou, ženou, že jen zůstane u kouknutí trvající pár sekund? Reálně ano, ale vzápětí se mu může v hlavě rozehrát milostná etuda, přinášející možnosti, jak by ženu držel v náručí, jak by se s ní miloval.

Erotické sny, které se nám zdají

Vaše** erotické sny** mohou něco signalizovat. Ať už nedostatek sexu, objetí, něžností, či vnitřní nenaplnění aj. Mohou však být také výzvou, která láká k jejich uskutečnění v reálném světě. To, že se nám vůbec zdají sny, když spíme, je otázka sama pro sebe. Již proběhlo mnoho bádání, diskusí, a stále není rozhřešení u konce. Možná, že Vy sami se často ráno podivujete nad tím, jak se Vám mohlo zdát to, či ono, když jste dané ani neprožili, ani jste na to nepomysleli. A nebyla by to nuda, vědět vše o všem do detailu od A do Z? Místo do spřádání teorií, proč se Vám zrovna zdál tento sen, se jim nechte inspirovat. Inspirovat v tom případě, že Vám může přinést pozitivum, neublíží, naopak přinese přidanou hodnotu Vám, Vašemu vztahu.

Erotické sny – není důvod ke studu

Probudila jste se ráno, a nemůžete dostat z hlavy, co jste prožívala celou noc, či její část? Až se Vám opět vhání červeň do tváří, když pomyslíte na žhavé chvilky, u kterých jste nebyla jen nezúčastněným pozorovatelem, ale přímo samotným aktérem? Není vůbec důvodu, abyste se za své noční dobrodružství styděla. Můžete si ho uvnitř sebe uchovat.

Využití erotických snů

Můžete však něco ze vzrušující noci, která Vám nyní „nedá spát“ využít pro Váš skutečný sexuální život. Možná, že Vašeho partnera naprosto šokujete, příjemně překvapíte. Bude pak záležet čistě na Vás, zda Vaše tajemství, odkud jste čerpala inspiraci, prozradíte, či nikoliv. Do Vašich snů můžete Váš milující protějšek přizvat. Uvidíte, že nebude proti. Možná, že je ten nejvyšší čas pro oživení vztahu. Možná, že erotický sen, který k Vám připlul, Vám také pomůže pomalu, ale jistě skomírající vztah, zachránit. Mnohdy stačí málo. Překvapte Váš protějšek. A místo toho, co je očekáváno, přijďte s novým závanem, který doslova vymění vzduch ve Vaší ložnici.

Sny bez erotického podtextu

Patříte k těm, kterým se nic nezdá, či si hned po probuzení jen těžko vybavíte, co že se Vám to vlastně zdálo? Sny se Vám zdají, ale o erotice povětšinou nemůže být ani řeč? Jedná především o útržkovité příběhy, které kolikráte nemají hlavu, patu, natož nějaký příběh? Nemusíte smutnit, že se Vám erotické sny vyhýbají. Můžete to chápat tak, že žijete vnitřně harmonický život, kdy nemáte ničeho nedostatek.** Erotické sny** je však možné také k sobě svým způsobem nalákat. Zkuste myslet na Vašeho partnera, spřádat si plány na romantickou schůzku, či dovolenou.

Změna polohy pro navození erotických snů

Zkuste také změnit polohu při spaní. Co pro tentokrát místo na boku, či na zádech, vyzkoušet spát na bříšku? Za vyzkoušení rozhodně nic nedáte. Spí-li se na břichu, pak se tělu nedostává tolik kyslíku, jako při jiných polohách, a tak mohou erotické sny najít cestu i k Vám. To, co si budete vnitřně skutečně přát, to na co budete myslet, se může ve snu dostavit. Nemusí to být dnes, zítra, ale určitě budete jednoho dne příjemně překvapeni.

Erotické sny – o čem se nám zdá

Erotické sny si můžeme představit jako velký dům s plno místnostmi. Každá místnost nabízí jiné ladění erotického snu. A tak zatímco jednomu se může zdá o žhavém, nespoutaném sexu ve dvou, dalšímu zase ve třech, či větší skupince. Také místa, kde se erotické sny odehrávají, jsou rozličná. Může to být náš byt, domov, kancelář, opuštěný ostrov, pláž, restaurace, parkoviště, vířivá vana aj.

Vzrušení po probuzení

Není výjimkou, že po erotickém snu, co se probudíme, cítíme takové vnitřní nutkání, které nejde ničím přehlušit. Ničím, kromě skutečného milování. A proč se tomu bránit? Vždyť začít nový den příjemně a uvolněně, je tak příjemné. Máte-li po boku Vašeho milovaného partnera, co ho překvapit, a začít se s ním mazlit? A pokud nemáte, ať už z důvodu, že žijete sami, nebo již odešel do práce apod., máte přeci ještě sami sebe. Můžete rozehrát svoji vlastní milostnou etudu v jednom. A večer, či o víkendu si můžete užít milování společného.

Orgasmus během snového příběhu

Není ani výjimkou, že prožijete během noci orgasmus. Možná, že se Vám to již stalo, kdy jste se probudili, a nyní jste horečnatě přemýšleli, jestli vyvrcholení bylo jen ve snu, nebo skutečné. Možná, že se Vám také stalo, že jste přímo vnímali příchod Vašeho orgasmu, a náhle jste se v jeho průběhu, či těsně po něm probudili, kdy ještě doznívaly slastné chvilky. Pak si Vás tedy erotický sen nejen našel, ale také dostal se vším všudy. Takových snů, kdyby bylo více, s takovým zakončením. Jistě se Vám vstane lépe, než po snu, kdy Vás někdo „honí“, či padáte z výšky, nebo se topíte apod. Erotické sny, na rozdíl od zmíněných, ne zrovna pozitivně laděných, nám zpříjemní naše žití, jak naše vlastní, tak i partnerské.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9541 (magazinerotika.cz#57)


Přidat komentář