Erotické sny a fantazie

Obecně platí to, že to, co nemáme, o tom sníme. Chceme dokonalý sex a vzrušení, kde budeme sami hýčkáni a rozmazlováni, třeba i neznámou osobou. Je to normální, nebo je to podivné?

Zdál se Vám někdy nějaké erotický sen? Tak intenzivní a tak živý, že Vás to naprosto vzrušilo? Třeba jste prováděli i něco, co byste normálně nedělali, nebo zažili náhodný sex se zcela neznámým člověkem a přitom Vám to nepřišlo zvláštní? Nemusíte mít obavy, je to poměrně běžný jev. Naše noční sny, které se nám při spánku zdají, tak trochu vypovídají o našich potřebách. Tím však není míněno, že sex s neznámým je pro Vás primární potřebou, ale že zkrátka toužíte po vzrušujícím vztahu a současný není dostačující, pokud nějaký je.

Erotické sny a fantazie

Je rozdíl mezi tím fantazírovat, sním v bdělém stavu a pak sním ve smyslu tom, že se vám zdají sny. Které jistým způsobem ovlivnit nemůžete, tedy v době, kdy spíte. Ale i tak ten hlavní motiv nějakým způsobem, vyplyne z toho, o čem sníte, fantazírujete. Musí z něčeho vycházet a podrobný výklad spolu s Vaší touhou a fantazírováním jistě rozluští náplň toho snu. V základě si je nutno ujasnit, co je to** erotická fantazie** a co erotický sen, a jaký je mezi oběma pojmy rozdíl.

Erotická fantazie

Pokud jde o erotickou fantazii, je to to, co nemáme a chtěli bychom mít. Ne, že by to nebylo možné, ale máme určité potřeby a zejména pak touhy, které nás zavádí do fantazírování a je pro nás příjemné fantazírovat o velice atraktivních představách. Navíc si tak můžeme krátit cestu do práce, ať už jdeme pěšky, jedeme veřejnou dopravou, nebo vlastním vozem. V ničem nás milé představy neomezují a klidně si můžeme představovat vášnivý sex se zcela nedosažitelnou osobou. Jde přece a jen o erotické fantazie nám vlastní. Zde se meze nekladou a nikdo vám nemůže nařizovat, o čem snít a o čem ne. Nemusíte vlastní touhy nikomu a nikdy sdělovat a je to jen na Vás, čím si vlastní život zpříjemníte.

Okořenit si život fantazírováním

Je určitě pozitivní a pro rozvoj vlastní osobnosti přínosné, fantazírovat ve chvílích, kdy je to možné. Pozor však, aby veškeré to snění nepřerostlo a fungování v běžném životě tím bylo narušeno. Mnoho lidí, pokud jim v životě věci nefungují tak, jak by chtěli, a vlastní potřeby si ukájí na přespřílišném fantazírování, žijí mimo realitu. Přirození a zdravé fantazírování znamená to, že si třeba představujete žhavý sex, rychlovku třeba s mužem, kterého každé ráno potkáváte ve výtahu. Vaše fantazie se rozvine v to, že si představíte, jak jste s ním sama, on výtah v mezipatře najednou zastaví a proběhne neuvěřitelně vášnivý, takový ten zvířecí sex. Proč ne? Pro chvilku potěšení to fungovat může a časem se to může přivést do praxe.

Touhy sdělit partnerovi

Také pokud máte partnera, jistě máte jisté představy a touhy, které chcete ve svém sexuálním životě zažít. Neváhejte mu o svých tužbách povědět. Partner nemusí okamžitě znát Vaše všechny mravné i přespříliš nemravné touhy a sny. Nemusíte se stydět, je to Váš přítel, Váš nejbližší člověk, se kterým sdílíte společnou intimitu, takže komu jinému povědět o neslušných praktikách, které byste rádi prováděli, než právě jemu (jí). Může to nejen pozdvihnout Váš partnerský vztah, ale především ukojit Vaše, do mysli se deroucí touhy, přání a chutě. Třeba zjistíte, že to až tak žhavé není, anebo naopak Vás to posune dál, objevíte nové touhy, novou chuť a začne Vás celkově vlastní život opět bavit. Ukojit své touhy a přání Vás naplní sebevědomím a jakousi jistotou. Je určitě dobře mít bohatou fantazii, co se erotiky týče a pak se snažit, si své přání splnit.

Erotické sny

Něco trochu jiného jsou erotické sny. Někdy se vám může zdát, že máte pohlavní styk s osobou, která Vás vůbec nepřitahuje, o kterou ani nestojíte, takže po probuzení jste poněkud nesví, co to vlastně mělo znamenat. Nemusíte si dělat vrásky, že by se Vaše podvědomé touhy ve snu projevily. Vůbec to nemusí mít souvislost a rozhodně nejste nemocní, pokud se Vám něco podobného zdálo, děje se tak u řady lidí.

Co se často zdá a co to znamená

Říká se, že pokud se vám často zdá o vášnivém milování, pak je dost pravděpodobné, že jste zrovna ve fázi sexuálního půstu. Tedy, že jste sex neměli již dlouho, ale chcete ho mít. To je sice možné, ale je to také fáma. I lidé, kteří prožívají pravidelný a častý sex, mají sny o milování. Je to mnohdy spíše známkou toho, že chcete ještě více sexu, nebo poslední milování nestálo téměř za nic, jenže sex Vaší myslí ovládá.

Sex s známou osobou

Hodně často se lidem zdává, že prožívají sexuální hrátky se známou osobností, ať už celebritou, nebo někým z okolí, kdo je často středem pozornosti. A přitom nemusí jít pouze o to, že Vás Váš dotyčný vzrušuje. Naopak, můžete k němu cítit i negativní emoce. Ve snu tak často jste vy, ta dominantní postava a jistým způsobem dotyčného ponižujete. Může to vyplynout z aktuálního psychického rozpoložení, kdy Vás tato osoba něčím vědomě, či nevědomě naštve.

Po čem muži touží

Pakliže se opět vrátíme ke snění bdělému, pak muži tak nějak obecně touží obvykle po žhavém milování s vysněnou ženou anebo pak se dvěma ženami. Nechává se jimi rozmazlovat, hýčkat a i když je v sexu aktivní, nechává se dvěma krásnými ženami hladit, líbat, masírovat apod. Pro muže je primární, aby svoji partnerce přivedli orgasmus, ale pokud jde o bdělé sny, chtějí být rozmazlováni také. Dívky ve slušivých sexy kostýmech jim dávají možnost vyniknout, vzývají jim a podporují je. Přitom udělají vše, na co si dotyčný ukáže. Hodně často také muži sní o sexu s neznámou, většinou na první pohled nedostupnou ženou, která budí dojem, že sex je pro ni zakázané slovo. Je to pro ně jakási forma lovu.

Po čem ženy touží

Ženy, ač jde o pohlaví něžné, které vyžaduje partnerovu pozornost, jeho hlazení, rozmazlování a něžné polibky, občas tíhnou ve svých fantaziích k náhodnému sexu s pohledným mužem. Ženy milují svalnaté muže, se širokými rameny, ke kterému se mohou přivinout a cítit jeho blízkost spojenou s ochranou. To je to, co ženy na těchto mužích přitahuje. A protože ne vždy doma takového mají, vypracovanému tělu se ve svých bdělých snech neubrání. Sní často i o sexu s mladším mužem, který je fyzicky přitahuje. Mnohdy i přímo při milostném aktu s vlastním mužem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9580 (magazinerotika.cz#357)


Přidat komentář