Erotické hry pro lepší sex

Postelové hrátky se nemusí brát pouze vážně, ale je třeba jim dodat trochu zábavy a vlít jim do žil novou krev. Není nutné rovnou zkoušet krkolomné polohy. Plně postačí zapojit svou fantazii a pustit se do erotických her.

Erotické hry by měly neodmyslitelně patřit k milostnému životu dvojic, které nechtějí svůj ložnicový život stavět na neustále se opakujícím sexu, ale které rády zkouší nové věci, mají rády zábavu a nerady se v posteli nudí. Stereotyp v posteli potká dřív nebo později každý pár, který se nesnaží postelové hrátky oživovat a vymýšlet nové věci. Je to škoda, protože právě nuda v posteli zapříčiňuje to, že si lidé hledají milence a milenky, aby svůj sexuální život okořenili a dodali mu šťávu. Vyhněte se jednou provždy stereotypu a vyzkoušejte erotické hry, kterým se můžete věnovat pravidelně, nebo alespoň je v ložnici vyzkoušet jednou za čas. Uvidíte, že Vaši snahu partner ocení a velmi rád se do erotických her zapojí.

Proč zahrnout erotické hry do milostného života

Jen si vzpomeňte, jak vypadal Váš ložnicový život v dobách, kdy jste spolu začali chodit, kdy jste se oťukávali a poznávali jeden druhého. Pokud si dobře pamatujete, byli jste na sebe neustále nažhaveni a nejraději byste se milovali nonstop a kdekoliv, ne jen v posteli v ložnici. V ložnici jste se dokázali pěkně odvázat a řádili jste jako uragán. Kde jsou ty časy? Proč se najednou stydíte přes svým partnerem odvázat? Proč už se Vás do sexu nechce a nezřídka se do něj musíte nutit? Kam se vytratila ta touha po sexu s Vaším partnerem? Do každého vztahu po času vstoupí rutina a nejběžnějšími radovánkami jsou misionářská poloha při zhasnutém světle. Jak to změnit? Jak vrátit Vaší erotice ztracený lesk? Jděte na to jednoduše. Zahrňte do svého milostného života smyslné erotické hry. Dodejte Vašemu sexuálnímu životu opět zcela nový rozměr, užívejte si chvilky, které můžete trávit spolu v posteli, těšte se opět na erotické hrátky ve dvou. Inspirujte se našimi erotickými hrami.

Vyzkoušejte erotické hračky

Dnešní doba nabízí naštěstí neomezené možnosti v používání erotických hraček. Dnes již nemusíte být odkázaní pouze na** gumové vibrátory**, ale na výběr máte z celé řady nejrůznějších pomůcek. Jen se zajděte podívat do sexshopu, kde si jistě s široké nabídky vyberete přesně to, to byste rádi vyzkoušeli. Nejlepší bude, když se do sexshopu vydáte spolu a společně se rozhodnete pro některou pomůcku. Nebo si ve volné chvíli sedněte k počítači a mrkněte na on-line sexshopy, kde si opět můžete vybrat z celé řady erotických hraček. Nemusíte se přitom nutně uchylovat ke klasickým vibrátorům, ale sáhnout můžete i po dalším velkém množství jiných vibračních hraček. Nevybírejte hned pro začátek, kdy ještě nemáte s těmito pomůckami zkušenost, vážné hračky. Odlehčete postelovou atmosféru některými vtipnými erotickými pomůckami. Poté, co jste se shodli na použití některé erotické hračky v posteli a celkové situaci to prospělo, můžete postoupit na další stupeň a svěřit svému partnerovi ovládání od vibrační hračky, kterou máte zrovna navedenou uvnitř vagíny nebo nasazenou na penisu. V tomto okamžiku Vás bude vzrušovat nejen samotná pomůcka, ale i vědomí, že Vaše vzrušení má v moci někdo jiný, než Vy samotní.

Uniforma do postele

Další možností, jak okořenit sexuální život, je pořídit si některou z uniforem určených pro postelové hrátky. Není nic snazšího, než se převléct za někoho naprosto jiného a prožít noc plnou sexu. Líbí se Vašemu partneru zdravotní sestřičky, policistky nebo přísné učitelky? Nebo byste ze sebe ráda udělala neposlušnou školačku či dominu, kterou bude její otrok poslouchat na slovo a v případě, že ne, tak ho čeká trest? I když tomu možná nebudete věřit, erotický kostým dokáže Vašeho partnera pěkně nažhavit. Nemusíte přitom za kostým utrácet peníze, ani navštěvovat sexshopy a hledat vhodné oblečení. Zapojte svou fantazii a zkombinujte oblečení, které máte doma. S uniformou školačky nebo paní učitelky si jistě hravě poradíte. Horší to bude s policistkou nebo zdravotní sestřičkou, kdy Vám možná nezbude nic jiného, než si takovou uniformu pořídit.

Domina a otrok

Jestliže se Vám nechtějí pořizovat kostýmy, zahrajte si v posteli na dominu a otroka. Rozdělte si role, které můžete samozřejmě v průběhu hrátek střídat a stanovte, kdo bude dominantním a kdo submisivním, neboli podřízeným typem. Pak už opět stačí zapojit trochu fantazie a hra je na světě. Jestliže v běžném životě působíte submisivně, snažte se ze sebe udělat dominu a vyzkoušet můžete i** lehké SM hrátky.** Váš partner se nebude stačit divit, jakou dračici ve Vás má. Jistě ho tato hra nadchne a bude ho bavit. Svažte svého partnera, zavažte mu oči a nechejte ho pocítit bezmoc. Příště si zase můžete role vyměnit.

Zahrajte si erotickou hru

V obchodech si můžete přímo některou erotikou hru pořídit. Jedná se o hry, při kterých se nejčastěji hází kostkou a Vy  musíte plnit nejrůznější úkoly. V obchodě objevíte např. takovou, kdy na házené kostce najdete slovesa, jako dotkněte se, polibte, sajte, hlaďte, atd. Na další kostce jsou poté části těla, jako např. ústa, prsa, zadek, apod. další hrou, která se hraje již od nepaměti, je flaška.

Ozdobte se jídlem

Ústa hrají při sexu velmi podstatnou roli. Samozřejmě jsou i nejvýznamnější erotogenní zónou. Ozdobte tělo svého partnera různými dobrými pochoutkami a poté je jednu po druhé slízejte, snězte nebo vysajte. Co takhle ozdobit jeho tělo čokoládou, medem, ovocem, šlehačkou, atd.? Poté se do něj pusťte. Začněte na tváři, kdy mu z úst můžete slízat jahodu nebo jiný kousek ovoce, které jste mu tam nachystala. Nezapomeňte jej při tom dlouze políbit. Pokračujte dolů a** intimní partie** si nechejte na poslední chvíli. Použití rukou je přitom přísně zakázáno. Váš erotický život tak bude mít opět nový rozměr. Ozvláštnit takovou hru můžete např. použitím aromatického masážního gelu.

Vzrušující striptýz

Máte rádi tanec? Vzrušuje Vašeho partnera podívaná na vlnící se tělo v rytmu hudby? Tak si pro něj připravte vzrušující tanec, který nese název striptýz. Odhoďte předsudky, zahoďte stud a rázem se z Váš může stát na nejdráždivější striptérka, po které bude Váš partner šílet. Oblečte se do erotického prádla. Klidně si na tuto hru pořiďte zcela nové spodní prádlo, kterým svého partnera překvapíte. Zapomeňte na své mindráky. Pokud se budete správně hýbat, Váš větší zadeček bude to poslední, na co by měl Váš partner myslet. Připravte se na to, že od této chvíle po Vás bude partner striptýz vyžadovat, co nejčastěji to bude možné. Komu by se nelíbil pohled na eroticky se pohybující krásnou bytost, navíc, když je takový taneček zakončený skvělým sexem?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9570 (magazinerotika.cz#290)


Přidat komentář