Erotické fantazie u mužů a žen

Naše erotické představy a fantazie mohou být skutečně perverzní a někdy se jich můžeme až bát! Jsou tyto fantazie stejné u mužů i žen nebo se liší? A spojuje je alespoň něco? To se budeme snažit zjistit v následujícím článku.

To, co si představujeme, nemusí hned znamenat, že si to přejeme zažít i ve skutečnosti. Je však humorné, že nás naše sexuální představy mohou někdy i neskutečně překvapit nebo zděsit. Obecně se tvrdí, že mužské fantazie bývají odvážnější. Je to pravda?

Ženské sexuální fantazie

Muži se ženských představ nemusejí vůbec obávat. Většina žen si při sexu se svým mužem představuje někoho jiného a sex je pak o mnoho příjemnější. U žen je problém ten, že se často stydí své fantazie vyprávět a nechávají si je pro sebe. Mnohé z nich si fantazie vytváří z toho důvodu, že nejsou se svým dosavadním sexuálním životem spokojené a něco jim v posteli chybí. Muži pak samozřejmě neradi slyší, že si jejich manželka při sexu představuje Brada Pitta, protože má vymakanější postavu a určitě i větší penis. Ženě však tyto fantazie pomohou k tomu, aby si sex lépe vychutnala a odstranila tak nenáviděný stereotyp. O čem všem ženy sní?

 • muži v uniformě - muž v uniformě je prostě sexy a je jedno, jestli je to hasič, voják nebo policajt. Uniformu vnímáme jako symbol něčeho, co musíme automaticky ctít a proto, když si žena představuje sex s panem generálem, cítí se jako ,,ztrestaná za své hříchy,, a to jí neuvěřitelně vzrušuje.
 • neznámí cizinci - znáte to! Vyjedete si na dovolenou s přáteli a najednou se u Vás ocitne skupinka neznámých cizinců. Všichni jsou opálení, snědí s tmavými vlasy alá Antonie Banderas a samozřejmě také svalnatí a udržovaní. Mávají kolem Vás bankovkami a zvou Vás k bazénu. Ženy, odmítnete? Ne! A proč? Protože Vás prostě od přírody láká zakázané ovoce a představa nespoutaného divokého sexu a s někým, koho už možná nikdy neuvidíte, je prostě rajcovní!
 • trojka - jedna žena a dva muži. Ono se říká, že ženy násilí odsuzují, ale není násilí jako násilí. Pokud se žena ocitne mezi dvěma muži, kteří ji nespoutaně krotí jeden po druhém a někdy dokonce i současně, může se cítit jako Bohyně Sexu a dosáhnout tak několikanásobného orgasmu. Navíc když je žena rozmazlována dvěma muži, vždycky jí to musí lichotit.
 • lesbický sex - můžeme si říkat, co chceme, lesbický sex je podívaná pro muže i ženy, což třeba gay-porno ne. Na ten by se asi pánové, heteráci dobrovolně nedívali. Ženy si velmi rády a často představují, jaké by to bylo, kdyby strávily romantický večer s jinou ženou. A samozřejmě by to nezůstalo jen u filmu a vína. Lesbické hrátky jsou nejčastější fantazií ženy.
 • jít na párty bez kalhotek, milovat se při pornu, dát si sex se šéfem na kancelářském stole, mít v posteli zajíčka...

Mužské sexuální fantazie

Mužské představy jsou úzce spojené se sledováním porna. Co totiž muži vidí v pornu, to si přejí většinou dělat i doma se svou ženou. Nebo více ženami? Kdo ví. Pojďme si představit ty největší mužské fantazie.

 • striptýz se šlehačkou - muži milují striptýz, milují striptérky s dokonalým tělem a milují vysvlékání žen. Velmi rádi rozepínají podprsenky a sundávají kalhotky. Prostě se s tím, ženy, smiřte!
 • tvrdý sex se dvěma holkami - muži to rádi tvrdě, ano! Mezi nejčastější mužské fantazie patří sex se dvěma ženami, které by se věnovaly jen jemu samému a občas si to rozdaly mezi sebou.
 • sex se zralou ženou - je pozoruhodné, že ženy si ve svých představách často přejí zajíčky na zaučení, zatímco muži by se rádi nechávali zneužívat staršími ženami.
 • otrok - další mužskou fantazií je představa sebe samého jako otroka. Bičíky, latex, bolest. To je to, po čem tajně sní skoro každý muž. Ve skutečnosti bývají tito muži dominantními řediteli bank nebo hrubými násilníky.
 • sex v kostýmech - tak dnes se oblékneš za zdravotní sestřičku a já budu tvůj pacient a nebo si obleč tu krátkou sukni a udělej si culíky. Budeš školačka a já tvůj učitel. Tohle netřeba dalšího komentáře..

Společné fantazie mužů a žen

Samozřejmě je dobré, když se naše fantazie spojí a můžeme si o nich povykládat. V nejlepším případě bychom je mohli rovnou uskutečnit. O čem tedy sníme společně?

 • sex s kolegou/kolegyní z práce
 • sex s někým dominantním/submisivním
 • sex s cizím člověkem, kterého denně potkáváme
 • sex s kamarádem/kou svého partnera/ky
 • sex s více lidmi najednou, swingers party
 • sex s bondáží a technikou sado-maso

Realita je někdy mnohem trpčí, ale proč si neudělat radost a s partnerem si o svých přáních a tužbách napsat dopis? Zkuste to!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9587 (magazinerotika.cz#374)


Přidat komentář