Erotické dárky pod stromeček

Vybrat a koupit dárek pro svého partnera není vůbec jednoduché a každým rokem je to čím dál obtížnější. Jak být originální a překvapit? Zkuste letos svého drahého obdarovat erotickou hračkou!

Každý rok přemýšlíme, co koupit na Vánoce rodičům, sestře, bráchovi, a v neposlední řadě také svému partnerovi. Pomocí vánočního dárku můžeme svým blízkým vyjádřit to, jak nám na nich záleží. Mamince dáte kosmetiku, tátovi šálu. Bráchu můžete obdarovat novými sluchátky k iPodu, ale co letos dát svému drahému muži?

Erotické dárečky potěší!

Darujte něco, co může potěšit i Vás samotnou - erotickou hračku. Náš trh nabízí tolik možností, že je jimi internet doslova zahlcen. Eroticky laděné dárky najdete v sekcích textilu nebo i společenských her.

 • antistresové prso - uklidňující pomůcka určená převážně mužům. Můžete s ním házet, mačkat ho celé hodiny a zbavíte se tak stresu.
 • čokoládový body krém - originální erotická kosmetika, díky které můžete zažít smysluplné masáže od své partnerky.
 • kalhotky a slipy z bonbónů - sladký dárek, který můžete společně okousávat.
 • hrací karty Kamasútra - žertovné kartičky naznačující různé sexuální polohy.
 • pouta - připoutejte si partnera k posteli a dělejte si s ním, co chcete.

Dárky mohou vyjádřit Vaši touhu po sexuálním dobrodružství. Nebojte se darovat to, po čem oba tajně toužíte.

 • pulsátory Stronic - pulsátor přináší zcela nový druh stimulace. Není to klasický vibrátor, jak ho známe. Pomocí naturalistických přírazů přináší své majitelce skutečně intenzivní stimulace, které ji pomohou dosáhnout rychlého a intenzivního orgasmu.
 • párové vibrátory - tyto vibrátory jsou nejlepším dárkem pro Vašeho partnera a zároveň pro Vás samotnou. Mají tvar podkovičky. Jeden konec se zavede do vagíny, druhý mezi stydké pysky. Vnitřní díl je tak přitlačován tlakem penisu při souloži a neuvěřitelně vzrušuje oba aktéry.
 • Cloneboy sada - tato sada slouží k odlití vlastního penisu. Hotové dildo je pak možno používat např. když partner odjede na služebku a Vám se po něm zasteskne. Vskutku originální dárek!
 • venušiny kuličky - kuličky mohou ženě pomoci nejen k sexuální rozkoši, ale také pro cvičení vnitřních svalů.
 • TENGA deep throat cut - tento šikovný pomocník pomůže muži k opravdu silnému orgasmu. Silně obepne jeho penis a bude sát tzv. na povel. TENGA také vydává speciální mlaskavý zvuk, takže u muže vyvolá pocit reálného orálního sexu.
 • body painting - kupte sadu speciálních barev na tělo a na Vánoce se společně pomalujte! Existují i jedlé barvy, které ze sebe můžete klidně slízat.

Partnera můžete obdarovat i poukazem do erotic shopu, kde si bude moct sám vybrat to, po čem jeho srdce touží. Určitě mu tím uděláte velkou radost.

Darujte smysl pro humor!

Nabídka erotických dárkoven nabízí také spoustu vtipných hraček a doplňků, které nejen že překvapí, ale také pobaví. Pokud se chystáte na svatbu nejlepší kamarádky, můžete ji k Vánocům dopředu darovat speciální novomanželskou sadu, která obsahuje pouta, erotický podvazek, peříčka, masážní krém a samolepicí krytky na bradavky. Tuto sadu seženete za 800 Kč.** Jste muž a toužíte svou partnerku obdarovat něčím speciálním?** Co takhle roztomilé ,vajíčko do vany,? Toto vajíčko je ve skutečnosti voděodolný vibrátor a můžete ho zakoupit v několika sympatických barvách. Velmi zábavným dárkem pro ženu může být také forma na dort ve tvaru penisu.

Po čem ženy touží?

Připravte své partnerce překvapení, které jí vžene do klína horkost - kupte jí erotické prádlo! Díky krásnému prádlu můžete strávit intimní chvíle ve dvou, které pro Vás budou mnohem vášnivější. Darujte krajkovou košilku, odvážná tanga nebo sexy kostýmek. I milé punčošky mohou potěšit. Vyzkoušejte to!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9588 (magazinerotika.cz#377)


Přidat komentář