Co napoví o ženě její kalhotky

Spodní prádlo může být ženou volené z čistě účelového hlediska, kdy má zakrýt, co má zůstat skryto, a nic víc. Každé prádlo, ať už bavlněné čistě bílé, či krajkové, nebo hravě dětinské, však může o své majitelce mnoho říci.

 

Plavky a spodní prádlo mají společné to, že ukrývají ženské vnady před zraky ostatních. Přesto však, pokud by vedle sebe šla žena v plavkách a žena ve spodním prádle, bude to ta druhá žena, která přitáhne větší mužovu pozornost. I když jsme výše hovořili o účelovosti, pak jsou to spíše plavky, které máme spojené s praktičností. Spodní prádlo máme spojené s čímsi hříšným, erotickým nábojem. A ještě, než se muž tzv. dostane ženě do kalhotek, může z jejího** spodního prádla** vyčíst, s jakou ženou má tu čest.

Barva spodních kalhotek

Zatímco podprsenku si ženy volí s ohledem na vršek, aby s ním korespondovala, či naopak byla kontrastem, u kalhotek se mohou vyřádit. Na druhou stranu i v případě kalhot, sukní, jejich míry průhlednosti a rafinovanosti střihu, může žena ukázat více, než by třeba chtěla. Přes kalhoty totiž mohou být spatřeny kalhotky v plné své kráse, a to zvláště, pokud se jejich barva od látky kalhot liší. Ženou zvolená barva kalhotek napoví, jak moc je odvážná, nespoutaná. Bílá a černá barva, to je nestárnoucí klasika, kterou se nic nezkazí, ale ani nijak neohromí. Tělová barva již je důmyslnější, protože vlastně není pod oblečením k spatření. Temně zelená, brčálová barva nemá za úkol, aby se žena maskovala, splynula s přírodou. Temně zelená, brčálová barva znační noblesu, eleganci, nevšednost. Růžová barva nenechá nikoho na pochybách, že má před sebou ženu hravou, koketnou. Červená barva přímo volá po kouzlu erotiky, hříšnosti, svádivosti. Blankytně modrá barva je něžnost sama, křehkost duše. Kombinace barev hovoří o divokosti, nespoutanosti, nevázanosti.

Střih spodních kalhotek

Nejen muži mají možnost si vybírat co do střihu spodního prádla. I ženy nejsou v tomto směru nijak ochuzené. Jsou ženy, které rády zůstávají u klasiky, a nemění na tom nic, ani s ohledem na nové variace, se kterými přichází řada výrobců. Jsou ženy, které rády experimentují, a najdete u nich prakticky od každého střihu pár kousků kalhotek. A jsou ženy, které striktně volí ten, který střih podle toho, co si zrovna vezmou na sebe. A pak je tu samozřejmě i otázka schůzek s partnerem, kdy žena pro takovéto příležitosti povětšinou sáhne po svůdném, rafinovaném kousku. A to zvláště, pokud očekává, že dojde na něžnosti, či nechce být zaskočena nepřipravena.

Dámská tanga

Co do oblíbenosti kalhotek střihu tanga, můžeme ženy rozdělit do dvou skupinek. Jsou ženy, které prakticky žádný jiný střih nenosí, ať už mají na sobě jakékoli vrchní oblečení. Ženy, které si oblíbily tanga, dávají najevo, že se za své tělo nestydí, mají co ukázat, a také to ukazují. Stydlivost tak u nich rozhodně nehledejte. V některých případech však u nich také nehledejte jistou soudnost. Tanga si totiž nemůže dovolit žena každé postavy. Pokud si na sebe vezme tanga pěkně stavěná žena, a není psáno, že musí být jen štíhlá, pak lze hovořit o vzrušení, erotice. Pokud by si je však vzala poněkud více korpulentní žena, pak se ten kousek látky, který opravdu zakrývá jen to nejnutnější, může tzv. zapadnout. Druhou skupinkou žen, jsou ženy, které tanga nemohou ani vidět, natož si je vzít. Považují je za něco značně necudného, nepraktického, nehygienického. U takovýchto žen očekávejte, že to budou ony, které budou praktickou paní domu. Vzrušení bude, ale ne za každou cenu.

Kalhotky brazilky

Brazilky ne náhodou nesou tento název. I žena, která nemá zrovna dokonalé křivky, se po obléknutí těchto kalhotek, bude moci pyšnit svůdnějšími křivkami. Brazilky propůjčí pozadí svůdnost, a to zvláště, zvolí-li žena kalhoty. Ženy, které nosí tento typ střihu, jsou promyšlené, neponechají nic náhodě, jsou si vědomy svých případných nedostatků, ale současně z nich dokážou těžit. S touto ženou se muž rozhodně neztratí, a ani se s ní nebude nudit.

Klasický střih kalhotek

Klasický střih kalhotek je pro řadu žen, zvláště pak mladých naprosté tabu. Takové ženy považují klasické kalhotky svým způsobem za antikoncepci, protože jen málokterého muže vzrušují. Kalhotky sice dávají naprostý prostor muži k jeho fantazii, ale nijak postavě nepřináší body navíc, spíše naopak. Klasické kalhotky neurazí, ale ani nepotěší. Ženy, které nosí klasické kalhotky, mohou mužům připadat příliš konvenční, nudné, bez špetky fantazie. Žena, která si vezme klasické kalhotky na schůzku, tak činí schválně, a věří, že mužovi spíše jde o ni, než o jakýsi kus látky. Žena však nad daným ani nemusí přemýšlet, a bere kalhotky jako standard, který stejně, pokud půjde o sex, budou za chvíli na zemi.

Dámské boxerky

Do popředí zájmu žen se dostávají i boxerky, ne již tak u mužů. Boxerky, co do zakrytí těla, nabízí největší zahalení, a to jak v zadních, tak předních partií. Boxerky však jinak vypadají na muži, a jinak na ženě. Žena vypadá v boxerkách hezky, pokud se může pochlubit štíhlounkou, či vypracovanou postavou. Žena, která si vezme boxerky, tak trochu fušuje do řemesla mužům, kdy se jim pokouší přiblížit, vžít se do jejich role. Je to obdobné, jako když si některý muž vezme tanga. Zajímavý pohled to bezpochyby je, ale těžko říci, zda ve všech případech vzrušující.

Svůdné krajkové kalhotky

I když mezi muži je možné najít ty, kteří upřednostňují čistou linii bez všemožného zdobení, přeci jenom však vedou muži, kteří prahnou, aby ženu viděli ve svůdných krajkových kalhotkách. Krajka má v sobě spojení něžnosti, ale současně i dravosti, nehledě na to, zda si žena zvolí bílé, či rudé spodní prádlo. Muž, který uvidí ženu v krajkových kalhotkách, si hned představí možnost milostných scén, a sexuální fantazie mu začne pracovat na plné obrátky. Žena v krajkách nenechá muže na pochybách, že se snad dočkal nudy. Naopak je výzvou, že přijde splnění jeho tajných erotických snů. Ke krajkovému svůdnému prádlu se však žena musí dopracovat. Stydlivá dívka si ho nejspíš nevezme, a pokud ano, tak by to nebyla ona, a necítila by se v něm dobře. Naopak žena, která ví, co od života chce, se v krajkových kalhotkách bude cítit naprosto sebevědomě, a to i přesto, že sáhne po průsvitném kousku.

Roztomilé kalhoty

K něžnému pohlaví bezpochyby patří roztomilost. Do určitého věku se mohou dívky těšit z roztomilých hravých kalhotek, které zdobí puntíky, postavičky, či jiné vzory. Na mladých dívkách jsou roztomilé kalhotky skutečně rozkošné. Vypovídají o hravosti, bezstarostnosti, mládí. Kalhotky přímo říkají, že nemají rády stereotyp, že se chtějí bavit, jít do společnosti, nesedět doma. Mladá dívka s roztomilými kalhotkami může být něha sama, ale také rebelka. A tak by muže neměla zmást roztomilost kalhotek. V jejich případě je třeba se podrobněji podívat na daný vzor. Pokud muž spatří srdíčka, puntíčky, či dokonce princezny, koláčky apod., pak si může být jistý, že je před ním hravost, nevinnost sama. Ovšem bláznivější vzory s výraznými barvami, klikyháky, geometrické tvary apod., již vypovídají o dívce rebelce, která něha zrovna moc neříká, a má ráda se odvázat se vším všudy. K mládí tak patří nespoutanost a hravost. Pokud by si však takovéto kalhotky oblékla žena v letech, pak by působila poněkud lacině, a řekněme si i trapně, s tím, že se třeba snaží neobratným způsobem udělat mladší, než je.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9555 (magazinerotika.cz#178)


Přidat komentář