Boxy na erotické pomůcky

Jestliže používáte erotické pomůcky, pak byste měli dbát jejich řádného uskladnění, aby Vám pomůcky dlouho vydržely, aby nedošlo k jejich poškození a aby unikly pozornosti těch, pro které nejsou určeny. Pořídit si můžete box na erotické pomůcky.

Mnoho mileneckých párů si erotické chvilky zpříjemňuje používáním** erotických pomůcek. Ty páry, které používají jednu, max. dvě pomůcky, zřejmě neřeší, kam je uloží a dobře jim poslouží skříň, noční zásuvka nebo jiný úložný prostor. Ty páry, které erotické pomůcky milují a sex s nimi si rády a často zpestřují, jich mají jistě více a pak se nabízí otázka, kam pomůcky ukládat a uschovávat, aby se na ně neprášilo, aby byly všechny připraveny pohromadě a nemusely se hledat, a aby byly schované před zvědavci, kterým mají být utajeny. Pro tyto případy existují **boxy na erotické pomůcky, které se vyrábí a prodávají v mnoha různých provedeních.

Erotické pomůcky

Erotické hračky k sexu zkrátka patří. Přesto že je stále dost párů, které s erotickými pomůckami zkušenosti nemají, je mnoho i těch, kteří si sex bez nich neumí představit. Nejčastěji se jedná o celé sady různých vibrátorů, ale také o připínací penisy, umělé vagíny, erekční kroužky nebo krabičky kondomů a balení lubrikačních gelů. Nabídka erotických pomůcek je tak široká, že si každý zájemce může vybírat ze stovek možností. Přestože se s kamennými sexshopy setkáváme na mnoha místech větších měst, stále přetrvává jakýsi ostych z návštěvy těchto obchodů. Proto lidé převážně využívají možnosti nákupu erotických pomůcek anonymně, přes online sexshopy, kde najdou přesně to, co potřebují a co jim vyhovuje. V internetových sexshopech vedle běžných i netradičních erotických hraček najdou i boxy na erotické pomůcky. O co vlastně jde?

Boxy na erotické pomůcky

Každý, kdo má doma k dispozici nějakou erotickou pomůcku, ať už se jedná o vibrátor, pouta nebo jiné hračky pro dospělé, by měl mít vhodný úložný prostor pro tyto hračky. Komínky ve skříni z poskládaných triček zřejmě nebudou to pravé pro úschovu jednotlivých erotických pomůcek, stejně jako šuplík, ve kterém by pomůcky nechráněné před prachem a znečištěním ležely. Pro úschovu erotických pomůcek existují luxusní boxy, pelíšky nebo tašky, kam si můžete erotické hračky uložit. Tyto boxy jsou vhodné také pro ty, kteří rádi cestují a s sebou si kromě jiných potřebných věcí berou i erotické pomůcky. Jak lépe erotické hračky převážet než v boxu k tomu určenému? Nebudete muset řešit, jak jednotlivé pomůcky zabalit, aby nedošlo k jejich poškození, kam je schovat, aby je neobjevila nežádoucí osoba, a nebudete muset přemýšlet, kam jste si je protentokrát uložili a dlouhé minuty je hledat. Při použití boxů na erotické pomůcky budete mít všechny hračky v čistotě a pohromadě, takže je později snadno najdete.

Druhy boxů na erotické pomůcky

Erotické pomůcky by rozhodně neměly být uložen jen tak ve skříni, v šuplíku nebo zastrčené pod postelí. Ani obyčejný silonový sáček není pro uložení těchto pomůcek vhodný. Proto výrobci vymysleli různé druhy úložných boxů, které jsou přímo pro uskladnění hraček určeny. Tyto boxy zajišťují Vašim pomůckám sucho, tmu a mírný přístup vzduchu, který je pro erotické pomůcky důležitý. Stejně jako jiné pomůcky, tak i boxy na erotické pomůcky se vyrábí v různých provedeních, z různých materiálů a barev a z různých vzhledů. Boxy určené pro uskladnění erotických hraček můžou být vyrobený ze saténu, z kůže, z plyše a z dalších materiálů. Můžou být uzamykatelné na klíč nebo uzavíratelné zipem, atd. Jestliže máte doma malé zvědavé děti, pak Vám doporučujeme pořídit si box, který jednoduše uzamknete klíčkem a to, co je uvnitř boxu, zůstane pro všechny ostatní tajemstvím. Nyní si pojďme jednotlivé druhy erotických boxů představit.

Speciální box na erotické pomůcky

Máte doma větší množství erotických pomůcek a přemýšlíte, kam je všechny bezpečně schovat? Jednoduchým řešením jsou pro Vás speciální boxy určené pro úschovu erotických pomůcek. Jejich vzhled je krásný, originální a luxusní. V takovém boxu je spousta místa pro všechny Vaše erotické hračky. Takový box můžete uložit do skříně, pod postel nebo si jej vzít na cesty, neboť se dobře přenáší a skvěle vypadá. V boxu budou Vaše pomůcky pod zámkem, v čistotě, v požadované teplotě a především pohromadě.

Kufřík na erotické pomůcky

Kufříky, které se pro úschovu erotických pomůcek prodávají, se vyrábí v různých barevných provedeních. Koupit si můžete krásný růžový kufřík, nebo nenápadný kufřík v černé barvě. Kufřík patří mezi luxusní boxy, který by neměl chybět ve výbavě žádné slečny a dámy na vysoké úrovni. Cenově si ho přitom může dovolit naprosto každá žena. Tento kufřík je dostatečně prostorný a uložíte do něj mnoho kusů erotických hraček, ale také erotické spodní prádlo, lubrikační gely, kondomy, hygienické přípravky pro Vás nebo pro partnera a další potřebné věci, bez kterých se zkrátka neobejdete. Kufříky se dají uzamykat, čímž si zajistíte, že jeho obsah zůstane všem nepovolaným osobám utajen. Tento kufřík je vhodný i na cestování. Bude Vaším skvělým módním doplňkem, aniž by jiné napadlo, co se skrývá vevnitř.

Taška na erotické pomůcky

Dalším druhem boxu na erotické pomůcky je taška, která může na první pohled vypadat zcela obyčejně a nezajímavě, ale zajímavou ji dělá především její obsah, pro který je určena. Jde o cenově nejdostupnější úschovu pro erotické hračky, přitom patří k nejméně známým boxům pro uložení erotických pomůcek, což z ní činí atraktivní a žádaný kousek. S takovou taškou si můžete vyrazit kamkoliv, aniž by někoho napadlo, co nesete uvnitř. Do této tašky můžete vedle erotických pomůcek ukládat také** kosmetické přípravky, hygienické přípravky, erotické časopisy** a další věci, u kterých nechcete, aby se jen tak povalovaly doma ve skříni nebo v šuplíku. Velikost této tašky je ideální jak pro uskladnění, tak i pro cestování. Tato taška se ale nedá uzamknout, což může být menší nevýhodou.

Polštářek a pelíšek na erotické pomůcky

Pokud nevlastníte mnoho erotických pomůcek a rádi byste zvolili úložný box naprosto nenápadný a menších rozměrů, pak by Vám mohl velmi dobře posloužit** polštářek nebo pelíšek** určený pro úschovu erotických pomůcek. Nikoho, kdo takový polštářek nebo pelíšek nevlastní, by nikdy nenapadlo, že se uvnitř můžou skrývat erotické pomůcky. Jde o produkty, které se můžou stát plnohodnotnou součástí Vašeho interiéru, za kterou se nemusíte stydět. Polštářek pro erotické hračky je vyroben z velmi příjemného materiálu a svým provedením a vzhledem zapadne do Vašeho interiéru mezi ostatní polštářky. Do polštářku nebo pelíšku můžete schovat drobné erotické pomůcky, lubrikační gely, kondomy, erotické deníky nebo např. erotická dvd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9554 (magazinerotika.cz#173)


Přidat komentář