Bondage jako oživení sexu

Přivítáte každý nápad, se kterým přijde Váš protějšek ohledně zpestření sexu? Již jste vyzkoušeli erotické kostýmy, hračky? A máte také zkušenost s bondage? Nebo se raději této sexuální praktice vyhýbáte? I bondage Vám může postelové hrátky zpříjemnit.

Nuda a stereotyp v ložnici jsou číhajícím strašákem pro mnohé páry. I když každodenní rutina přináší míru jistoty, bezpečí, v posteli naopak může být zničující, devastující. Vědět totiž, jak přesně se bude sex odehrávat, jak dlouho bude trvat, co po něm bude následovat, je všechno, jen ne vzrušení a překvapení. A tak se nejeden pár snaží, aby si šeď a nuda hned tak do jejich domova nenašla cestu. Přijít však pokaždé s novým nápadem, také nejde. Nápady se mohou poměrně brzo vyčerpat, a pak nezbude, než se smířit s realitou, že sex již ničím dalším nebude oživen. Některé nápady však může pár zopakovat, protože přinesou více, než jen jednorázové potěšení. Jeden z nápadů, který hned tak nemusí omrzet, je právě bondage. Jen je třeba vědět, kam až zajít, abyste pak nemuseli třeba v práci vysvětlovat, od čehože to máte modřiny a otoky na Vašem zápěstí. Vaši kolegové by se také mohli mylně domnívat, že na Vás partner páchá domácí násilí.

Erotické hry s bondage

Na bondage je možné se dívat z různých úhlů. To, co spojuje bondage, je svázání partnera, který nemá volnost v pohybu u rukou, či nohou. Při bondage se povětšinou svážou ruce partnera k pelesti. Partner jich pak nemůže využívat, ale stále má možnost reagovat, bránit se apod. Páry mohou začít s postupným svazováním, nebo přikročí rovnou k svázání rukou i nohou. Pokud byste si chtěli bondage ještě ozvláštnit, přejít na vyšší stupeň, pak můžete uvázat i šátek kolem očí partnera, a vzrušovat ho různými erotickými pomůckami. Fantazii se meze nekladou, a tak také můžete zavítat do lednice pro pamlsky, a začít partnera krmit. Bondage, jako erotické hry, se Vám hned tak neomrzí, protože nabízí vskutku řadu možností.

Vhodné pomůcky pro bondage

Je docela možné, že jste viděli film, kde jedinec druhého přivázal k pelesti, a použil při tom například silný provaz, či pásek od kalhot, nebo hedvábný šátek. Prakticky vše, co je možné ovázat, přivázat, můžete pro** bondage** použít. Přeci jenom však se vystříhejte tomu, abyste snad použili drát, který například používáte pro tvoření věnců, nebo na zahradě. Vedle provazu, pásku, šátku, si také můžete pořídit pouta, která lze zakoupit ve specializovaném obchodu s erotickým zbožím. Aby bondage působila potěchu, rozkoš, a zároveň měla příchuť vzrušení v kombinaci s nebezpečenstvím, pak při svazování buďte obezřetní. To, co se může líbit Vám, druhému však již může způsobit bolest. Určitě tedy s druhým komunikujte, domluvte se, že kdyby svázanému partnerovi bylo něco nepříjemné, pak polevíte s utáhnutím, či přestanete.

Muži a ženy toužící po bondage

Kdo myslíte, že spíše vyhledává bondage? Říkáte si, že pro něžné pohlaví bondage není? Pak ovšem tak zcela ženy neznáte. Mezi ženami je sice možné najít něžné bytosti, které o sexu prakticky nehovoří, a plně se spokojí s klasickou souloží. Jsou však i ženy temperamentní, a takové, které rády experimentují, a nebrání se ničemu, co by jim mohlo přinést novou dimenzi vzrušení. Jsou to pak spíše ženy, které si chtějí vyzkoušet být v roli svázané, ale i v roli, kdy to nejsou ony, které jsou podrobené. Oproti tomu muži by upřednostnili roli nadřízeného, kdy to budou ni, jež budou mít nad partnerkou moc. Svým způsobem je to pochopitelné, protože k mužům nepatří podřízenost, spíše vůdcovství. Muž by si mohl připadat divně, kdyby byl svázaný hedvábnými šátky, a krmen například jahody se šlehačkou. Zcela jiný obrázek je však v opačném gardu, kdy muž je ten, který partnerku vzrušuje, provokuje.

Podřízenost u bondage

Bondage je hra, kde si můžete rozdělit roli nadřízeného a podřízeného. Již výše jsme naznačili, že v roli nadřízeného se spíše objeví muž, než žena. Přesto by se muži neměli bránit, a alespoň jednou vyzkoušet, co** role podřízeného u bondage** přináší. Možná, že však ona bezmocnost, naprostá oddanost partnerovi, muže tak trochu odrazuje. Pokud si však partneři důvěřují, vědí, kam by dotyčný, který bude nadřízený, mohl až zajít, pak není důvodu se něčeho obávat. Na druhou stranu je však bondage tak trochu riskem u páru, který se ještě zcela nezná, či se jedná o náhodné seznámení, nezávazný sex na jednu noc. Sice o to vzrušivější, napínavější se může bondage stát, ale také nebezpečnější. Co si budeme povídat, těch, kteří mají určitou sexuální úchylku, kterou neovládají, může být hodně. A i kdyby nebylo, stačí jeden, na kterého narazíte zrovna Vy. Dříve, než tedy kývnete na bondage, ujistěte se, že Vám nehrozí případné nebezpečí.

Bondage - sado maso praktika

Někdo může být bondage spojené se sado maso, kdy v jedné roli je pán, v druhé pak otrok. Ovšem bondage, jako taková, označuje pouze poutání, svazování. To, jestli si pár bondage ozvláštní o další erotickou praktiku, záleží na nich samotných. V sexu by však vždy mělo platit, že dovolené je prakticky všechno. Ovšem s tím dovětkem, že oba dva s danými praktikami musí souhlasit. Není nutné druhému říkat přesně, co budete dělat, například, kde ho chcete líbat, hladit apod. Je však nezbytné si říci, kam až zajdete, co vyzkoušíte, jaké pomůcky použijete apod. Pokud by druhý váhal, nesouhlasil, pak ho do těchto činností určitě nenuťte. Sex by se mohl velmi lehce zvrtnout, a místo oboustranné rozkoše, vzrušení, by také mohlo dojít na sado maso, ovšem s tím rozdílem, že by nebylo hrané, ale skutečné.

Bondage jako předehra

Muži mají s předehrou celkem jasno, nebaví je. Tedy, nebaví, pokud by šlo jen o dlouhé líbání, mazlení, tulení, ze kterého by nakonec také mohli usnout. Vynalézavé ženy však mohou přijít s jiným druhem předehry, u které si užijí ony samotné, ale i jejich protějšek. Žena může partnerovi navrhnout, aby vyzkoušeli bondage. Jen málokterý muž by odpověděl, že nemá zájem. Jen málokterého muže by nechalo chladným, kdyby spatřil partnerku ve svůdném erotickém prádlu, jak se smyslně sune k posteli a nabízí partnerovi, že ji může svázat, a dělat si s ní prakticky, co chce. Který muž by takové nabídce odolal? Muž může využít řady erotických pomůcek, které si s partnerkou zakoupili v sexshopu. Může však použít i běžné věci, které však ve spojení zavázaných očí a očekávání, vzbudí nemalou rozkoš. Takovou věcí může být například pírko, šlehačka, čokoláda, svíčka, masážní olejíček aj. Uvedených potravin může být mnohem více, a není třeba se nijak obávat, že by snad došlo k zašpinění ložního prádla. U bondage je důležité se odvázat. Přílišná upjatost nepřinese takovou potěchu, jako maximální uvolnění, a oproštění se od zábran.

Bondage – poutání k čelu postele, radiátoru

V případě bondage nemusíte zůstat jen v posteli. Při bondage můžete partnera připoutat k čelu postele, ale také k dalším předmětům ve Vaší domácnosti, které však vydrží nějaké ty záškuby. Možný je radiátor, i když tady opatrně. Pokud byste měli vskutku temperamentní protějšek, pak by Vás také bondage mohla přijít poněkud draho. Další možnou variantou je poutání k zábradlí. Pokud byste chtěli partnera připoutat k židli, stolu apod., pak to bude jen na oko, ale nebude to jistě to pravé ořechové.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9556 (magazinerotika.cz#187)


Přidat komentář