Bičíky a důtky

Každý vztah je potřeba občas "okořenit", aby neskočil. Pokud k tomu pomohou takové pomůcky, jako bičík, důtky nebo plácačka, proč ne? Používá to mnoho párů a i ti, do kterých byste to třeba nikdy neřekli.

Bičíky a důtky

Pro všechny, co mají rádi vzrušení spojené s adrenalinem, anebo si jen touží poněkud „z ostra“ okořenit milostný život, jsou vhodnými pomůckami právě bičíky a důtky.

Jsou lidé, kteří se při jmenování těchto pomůcek poněkud zarazí a až urazí. Přece něco takového by nikdy nepoužili. Jenže čím více se lidé proti tomuto pobuřují, tím více podobné praktiky sami používají.

Co si budeme nalhávat – každý jistě zná pocit při hádce, kdy ho, jak se říká „svrbí ruka“ a má pocit druhou stranu třeba uhodit, nebo něco rozbít, do něčeho bouchnout. Je to poměrně normální jev, neboť nahromaděná energie potřebuje ventilovat.

A stejné je to v partnerském soužití. Pokud vztah nedoprovází jiskření, pomalu skomírá, až zcela umře. A naopak je naprosto běžné, pokud Vás partner občas něčím rozčílí. To znamená, že Vám není ukradený a že si jej všímáte, vnímáte a tudíž Vaše soužití má budoucnost. Nakonec, na hádkách je přece nejkrásnější to usmiřování. Takže i občasné vybičování partnera, může nést zasloužené ovoce.

Ostatně bičíky a důtky patří mezi jedny z nejčastěji pořizovaných erotických pomůcek a právě oboustranné použití, tedy jak pro ženu, tak muže, je řadí mezi velice oblíbené. Pokud se od partnera necháte rádi/rády občas zmrskat, pak se rozhodně za to stydět nemusíte. Podobné praktiky má v oblibě více než 70 % párů a dokonce většina mužů, kteří pracují na vrcholných pozicích, si přejí být od partnerky tak zmrskáni, až to hraničí s ponížením.

Kde koupit tyto erotické pomůcky?

Bičíky i důtky lze zakoupit samostatně, ale větší zájem je o samostatné sady, které obsahují třeba roušku na oči, pouta nebo velice oblíbenou, jemnou a na dotek příjemnou saténovou stuhu.

Co se bičíků týče, je možno při koupi vybírat podle délky, ale také provedení. Ty delší jsou obvykle jednoduché, jako běžné biče a ideální použití je z větší vzdálenosti. Nejlépe, když bičovaný leží, nebo sedí a partner jej z dostatečné vzdálenosti bičuje. Pro pány, kteří rádi zpráskají zadek své partnerky přímo při milostném aktu, jsou skvělé kratší bičíky, zakončené malou plácačkou, většinou ve tvaru ruky, nebo jí podobnou.

Důtky jsou většinou vyrobeny z kůže, nebo latexu a rozdělují se podle délky, ale také použití rukojeti. Některé důtky mají rukojeti uzpůsobené i pro samotné hrátky, například ve tvaru kuliček, nebo dokonce i penisu. Čím více má důtka vláken, tím je jemnější a samozřejmě naopak. Pro opravdové znalce a milovníky násilí existují i kovové důtky, jejichž použití opravdu bolí a zanechává viditelné známky na kůži.

Oblíbené jsou i plácačky, které zanechávají spíše tupou bolest, než štiplavou, jak je tomu například u bičíků. Vyrobeny jsou většinou z kůže, nebo umělého vlákna, potažené textilií a s různými motivy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9578 (magazinerotika.cz#351)


Přidat komentář