5 sexuálních pomůcek, které musíte vyzkoušet!

Máte své oblíbené erotické pomůcky? Každému vyhovuje něco jiného, a tak není snadné říci, které pomůcky jsou jednoznačně ty nej… Přesto jsme pro Vás připravili výběr toho nejzajímavějšího, co si můžete na současném trhu pořídit.

Některé erotické pomůcky se dají pořídit za příjemnou cenu, jiné patří do vyšší cenové kategorie, kam lze zařadit i tzv. „šukací stroj“, neboli „fucking machine“.

Fucking machine – vždy připraven k perfektnímu výkonu

Fucking machine je erotická pomůcka určená ženám pro vaginální dráždění, anebo všem, kteří si oblíbili anální sex. Jak již název napovídá, šukací stroj slouží jako náhrada opravdového sexu. Jeho nejnápadnější součástí je pořádné dildo nebo vibrátor, avšak neobejde se ani bez dostatečně silného a výkonného motoru, který zabezpečuje chod stroje.

K čemu je fucking machine?

Hlavní ambicí šukacího stroje je nabídnout náhradu za vaginální nebo anální sex. Vibrátor nebo dildo připevněné k tomuto stroji vykonává klasický pohyb tam a zpět a to tak dlouho, dokud jen budete chtít – pokud je šukací stroj zapojen do elektrického proudu, může běžet „věčně“. Šukací stroj je tedy ideální pomůckou pro neustále nadržené ženy nebo i muže, kteří holdují análnímu sexu.

Šukací stroj jako důvod k žárlivosti anebo jako prevence nevěry?

Fucking machine je výbornou pomůckou pro osamělé ženy, kterým může sloužit jako náhrada sexu s mužem. Avšak využijí ho i mnohé slečny a dámy, které partnera mají, jenže jim nevyhovuje mužova slabá výdrž anebo naopak přílišná rychlost. Je známým faktem, že mnoho žen si stěžuje na nedostatek orgasmu ve svém sexuálním životě. A pokud žena nechce hledat uspokojení u jiného, výkonnějšího muže, představuje pro ni fucking machine výborný prostředek, jak si přijít na své a přitom nemuset svého partnera podvádět s jiným mužem.

Real doll, aneb reálná silikonová žena

Obdobně jako fucking machine uspokojí osamělé nebo věčně nadržené ženy, ke stejnému účelu slouží reálná silikonová žena pro muže. A také v tomto případně platí, že tato pomůcka se řadí k těm cenově náročnějším.

Jak vypadá real doll – reálná silikonová panna?

Real doll, neboli reálná silikonová žena, má všechno, co byste hledali u opravdové ženy. Rozhodně si ji nepleťte s levnými nafukovacími pannami. Real doll nechybí žádné tělesné otvory a vše je provedeno do nejmenších detailů včetně ochlupení anebo autentického vzhledu prsů či pochvy atp. Použitý materiál přináší na omak i co se barvy týče pocit opravdové lidské kůže, zároveň je tepelně nevodivý, takže nestudí. Díky tomu působí real doll jako opravdová žena se vším všudy, leč samozřejmě není tak aktivní, jako skutečná žena.

Jak udržovat silikonovou ženu v dobrém stavu?

Lékařský silikon je poměrně odolný a zároveň omyvatelný materiál, takže pannu je možné po použití řádně umýt čistou nebo mýdlovou vlažnou vodou, nechat uschnout a je připravena k opětovnému užití. Pro více informací je třeba prostudovat návod k použití.

Silikonová vagína pro muže - masturbátor

Ne všichni muži touží po tak rozměrné erotické pomůcce, jakou je real doll. Navíc je i poměrně drahá. Mnohem dostupnější a přesto velmi účinná a oblíbená je silikonová vagína, neboli mužský masturbátor.

Jak vypadá mužský silikonový masturbátor a kolik stojí?

Silikonová vagína je mezi erotickými pomůckami pro muže naprostým hitem posledních let, neboť umožňuje zažít netušenou slast. Zároveň je cenově poměrně dobře dostupná a hlavně opakovatelně použitelná. Výhodou je také přiměřená velikost a rovněž nenápadný vzhled připomínající ruční svítilnu, díky čemuž ji snadno schováte a můžete si ji s sebou brát třeba i na cesty.

Jak se používá silikonový mužský masturbátor?

Po odejmutí krytu bude asi každému muži jasné, jak použít silikonovou vagínu. Objeví se totiž reálně vyhlížející vagína, která přímo vybízí k akci. Různé typy vagín nabízejí i další varianty, jako je například vagína s ochlupením, případně namísto vagíny jiný otvor – anál nebo ústa.

Po nanesení vhodného lubrikačního přípravku je možné vagínu ihned použít. Vzadu naleznete další víčko, které slouží jako regulátor podtlaku ve vagíně a tím pádem k regulaci síly sání – jednoduchým povolováním nebo přitahováním víčka do vagíny vpouštíte větší nebo menší množství vzduchu, čímž snadno vytvoříte sílu sání dle Vašeho gusta.

Vagínu je možné použít k masturbaci namísto klasického honění, anebo ji můžete někam upevnit a poté pokračovat pohyby jako při souloži. Případně je silikonový masturbátor využitelný i jako erotická pomůcka k navození** vzrušení a erekce před sexem**.

Nemusíte se bát ejakulovat přímo dovnitř vagíny. Po použití se vagína vyjme z obalu a omyje se vlažnou čistou nebo mýdlovou vodou a nechá se uschnout – poté se vloží do tuby a je možné ji kdykoliv znovu použít.

Mini vibrátor na dálkové ovládání

Další pomůcka je určená především ženám, i když vyhrát si s ní může i partner. Výhodou je dobrá cenová dostupnost a malá velikost. Mini vibrátory na dálkové ovládání ocení vždy nadržené ženy a stejně tak i muži, kteří si rádi hrají.

Mini vibrátor je ideální pro dlouhou předehru. Po zavedení do pochvy, kde jej díky jeho malým rozměrům snadno udrží spodní prádlo, se jím může žena za pomoci dálkového ovládání vzrušovat po celý den, anebo propůjčit ovladač partnerovi, který si s ním poté bude dělat cokoliv se mu zachce.

Dráždidla prostaty a bodu G

Dráždidla prostaty u mužů a bodu G u žen mají jedno společné – snahu najít ten správný bod, který stimuluje** erotické vzrušení** a může navodit nesmírně silný, u žen často i opakovaný orgasmus. Obě pomůcky jsou poměrně snadno dostupné v každém sexschopu a za nízkou cenu. Mohou být vibrační i nevibrační.

Dráždidla bodu G

Ženský bod G někteří vnímají jako mýtus, avšak mnoho jiných pevně věří v jeho existenci. Dle legendy postačí na bod G zatlačit a žena okamžitě pocítí orgasmus. Kdo ví, možná že východní učenci, kteří se zabývají tlakovými body na těle, o takovém místě skutečně vědí, ale i kdyby, byl by takový sex skutečně příjemný – bez předehry, bez milování a bez vzrušení?

Každopádně mnoho žen popisuje, že v horní části pochvy mají místo, které na tlak reaguje silnějším vzrušením – dráždit ho obyčejným vibrátorem je vzhledem k jeho rozměrům a tvaru neúčinné a proto přicházejí na řadu speciální dráždidla bodu G, která jsou výrazně užší než běžný vibrátor a také mají vhodné zahnutí, které umožní dostat se snáze až k tomuto místu. Díky vibracím je pak působení dráždidla ještě intenzivnější.

Dráždila prostaty

Dráždidla prostaty jsou velmi podobná dráždidlům bodu G, avšak zavádějí se do mužského konečníku, přes jehož stěnu lze při troše zručnosti a tréninku velmi účinně dráždit prostatu (kterou ženy nemají). Muži jsou na dráždění prostaty natolik citliví, že někteří při tom dosáhnou orgasmu i zcela bez dráždění penisu. A ti ostatní uvádějí, že dráždění prostaty jim umožňuje zažívat výrazně silnější erekci i orgasmus.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9583 (magazinerotika.cz#363)


Přidat komentář