Zábavné a legrační sexuální praktiky

Sex by se neměl brát pouze vážně. Sex je přece zábavný. Lidé si jím krátí chvíle, uspokojují se, uvolňují své tělo. Pokud se u něj ještě i pobaví, je to to nejlepší, co můžou udělat. A proto je dobré vyzkoušet i legrační sexuální techniky.

Sex by měl být zábavný v každém okamžiku. Někteří milují romantický sex, jiní tvrdý sex, někteří rádi experimentují s polohami, jiní s erotickými pomůckami. Sex zkrátka musí bavit, aby měli partneři důvod jej znovu a znovu opakovat, těšit se na něj a neumět si život bez něj představit. A co dělat proto, aby bylo milování zábavné? Partnerským dvojicím, které se teprve poznávají a sex je pro ně zatím velmi vzrušující a nezapomenutelný, zřejmě není potřeba radit. Milování je baví a jsou nažhaveni z každé společné chvilky v posteli. Ale co ti, kterým již vášeň z postele vyprchala? I ti si přece zaslouží zažít v posteli opět něco nového, zábavného  nebo dokonce i legračního. Zde máme pár tipů, jak si postelové hrátky zpříjemnit.

Jak si pohrát s partnerem?

Zde Vám nabídneme pár tipů, jak svého partnera nebo partnerku poškádlit, potěšit či rozvášnit. Jestliže rádi svou drahou polovičku překvapujete, vymýšlíte v posteli nové věci, nebo hledáte jakýkoliv způsob, čím sex ozvláštnit, aby Vás i partnera neustále bavil, bude nespíš nutné začít v posteli experimentovat a vymýšlet takové sexuální techniky a praktiky, které jste dosud nezkoušely. Které to jsou?

Kousněte partnera

Chcete se v posteli pobavit? Je sex s partnerem nudný a chtělo by to dodat Vašemu milování grády? Staňte se velkými pokušiteli a nenechejte partnera za žádnou cenu vydechnout. Zkuste svého partnera kousnout. Nezáleží na tom, zda při milostné předehře nebo při samotném sexu. Již v Kamasútře bylo uvedeno, že milenci občas sáhli po takových prostředcích, jako je např. škrábání nebo kousání. Vyzkoušejte to také na partnerovi. Začněte jemně a** kousněte ho či škrábněte.** Rozhodně Vám neradíme vybrat jako cíl kousnutí intimní partie, neboť by to také mohl být Váš poslední sex s dotyčnou osobou. Kousněte ho např. do míst, která se vyznačují velkou svalovou skupinou. Na těch je to totiž nejpříjemnější. Tudíž můžete zvolit záda, stehna, zadeček, paže a další podobné části těla. Myslete však na to, že svým jednáním zanecháte na těle svého partnera stopy. Proto pokud máte v plánu kousání či škrábání zkoušet na partnerovi, který oficiálně nepatří Vám, ale někomu jinému, prvně si svůj čin dopředu rozmyslíte, abyste nenadělali víc škody jak užitku.

Naolejujte svého partnera

Při milostných hrátkách můžete použít olejíček. I zde je dobré jisté věci předvídat. Proto abyste vše neumastili od oleje, položte na prostěradlo větší osušku nebo postel oblečte do starého prostěradla, u kterého Vám nebude vadit, že je mastné od oleje a že na něm zůstanou flek. Připravit si můžete klasický olivový olej, máte-li jej doma, nebo aromatický olej či masážní olejíček. Pokud máte k dispozici všechny, pak bude ideální, pokud do klasického oleje přidáte několik kapek aroma oleje. Jsou i takové, které v sobě mají afrodisiakální účinky. Namočte si do oleje ruce a začněte svého partnera masírovat. Nejdříve rukama, poté celým svým tělem. Je potřeba, aby byl partner naolejovaný opravdu celý a Vaše tělo po něm poté jen klouzalo. Celá masáž dopadne tak, že se budou obě těla klouzat po sobě a již nebude ani poznat, kdo koho svým tělem masíruje.

Led v posteli

Vyzkoušejte, co s Vaším partnerem udělá chlad a horko. I na tuto akci je dobré se předem připravit. Zmrazte několik kostek ledů, přichystejte si čokoládu, kterou rozehřejte, až z ní bude tekutá směs. Jak čokoládu, tak i led přineste do postele. Jestliže doma nemáte zrovna čokoládu, pak můžete použít i žhavý vosk, který čokoládu nahradí. Jde jen o ten pocit horka. Tím, že budete střídat teplo a zimu, rozdráždíte nervová zakončení partnera a vzrušení budete oba dva, nejen ten, komu tyto teplotní šoky způsobujete. Není dobré u jedné teploty zůstávat příliš dlouho. Základem je střídat chlad a horko. Nejvíce svého drahého rozdráždíte, když se zaměříte na jeho erotogenní zóny. Ze všeho nejoblíbenější jsou bradavky, genitálie, záda, hýždě. A to jak u žen, tak i u mužů.

Cucejte partnerovi palec

Abyste měli jistotu, že je u této praktiky Váš partner čistý, vezměte ho do vany. Dopřejte si společnou koupel, která již sama o sobě bude dosti vzrušující. Pořádně si jej vymydlete, a pokud již dopředu plánujete, že mu budete cucat prsty u nohou či na rukách, věnujte při koupeli i jim dostatečnou pozornost, aby byly skutečně čisté. Po koupeli si můžete svého partnera začít pěkně pomalu vychutnávat. Nepřistupujte hned k orálnímu sexu s cílem začít sát partnerův penis či partnerčiny pysky. Jděte na to pomalu. Začněte partnera dráždit cucáním palce. Cucejte si palec svůj, jeho, vezměte do pusy jeho palec u nohy, od ruky a hrajte si s ním. Tato technika Vám nejspíš bude ze začátku směšná a partner se bude divit, co mu to děláte, ale nepřestávejte. I z takového zábavného cucání se může vyklubat vášnivý sex. Jestliže se Vám do cucání palce nechce, můžete mu** chodidla namasírovat.** K tomu použijte olejíček, krém apod.

Naplácejte partnerovi na zadeček

Chce po Vás partner či partnerka pořád sex? Nebo Vás jinak zlobí? Dobírá si Vás za Váš vzhled nebo si z Vás dělá jinou srandu? V tom případě je potřeba ho potrestat. Co tahle mu dát na zadek? Poplácat ho nebo ji můžete buď rukou, nebo koženým páskem od Vašich kalhot, což bude podstatně více vzrušující. Uvidíte, že takové lehké poplácání Vás nažhaví oba dva stejně. Plácání po zadečku může být v rámci milostné předehry, nebo již při samotném sexu. Ideální poloha pro malý výprask je, když se partneři milují zezadu. V této pozici má muž k dispozici celé partnerčino pozadí.

Zábava v posteli

Legraci v posteli si můžete udělat kdykoliv a kdekoliv. Jde jen o to, aby Váš smysl pro humor ocenila i Vaše polovička. Pokud se již  nějaký ten pátek znáte, sami nejlépe víte, čím partnera potěšíte, pobavíte, rozesmějete. Jestliže Váš partner nemá smysl pro humor, bere věci hrozně vážně a sex je pro něj pouze jakási povinnost či jako nástroj pro založení rodiny, nic víc, pak u něj zřejmě s olejem, výpraskem či cucání palce nepochodíte. Tyto tipy byly pouze jakýsi návod, co vše se dá s partnerem či s partnerkou dělat. Do postele můžete vzít potraviny, šlehačku nebo erotické pomůcky, se kterými si zaručeně užijete hodně zábavy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9512 (magazinerotika.cz#319)


Přidat komentář